Shqyrtime PureVPN 2019

 • Asgjë nuk na bën qejf më shumë sesa përdoruesit tanë që ndajnë vlerësimet e tyre të ndershme në lidhje me PureVPN
 • Ne do të donim t’ju falënderonim për reagimet tuaja dhe na ndihmoni në përmirësimin e shërbimeve tona.

Si Shqyrtimet Tuaja PureVPN e bëjnë Shërbimin VPN Më të Mirë

 • Na ndihmon të përmirësojmë praktikat tona të privatësisë
 • Përmirësimi i shërbimit duke shtuar zhvillimet e nevojshme
 • Funksionalitet më i mirë brenda aplikacionit për përdoruesit dhe bizneset
 • Përmirësoni ndërfaqen e përdoruesit dhe e bëni atë miqësor për përdoruesit
 • Fix defektet dhe përmirësimet e performancës

Shkruaj një Rishikim PureVPN

Nota e Mirëbesimit 4.2

nga
2349 shqyrtime

Bradley Robson

 • Samoa
 • 15-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Kënaqësia është PureVPN! Dëshira ime për një shërbim të besueshëm VPN është realizuar sepse në PureVPN gjeta kënaqësi. Ajo siguron datën time, fsheh IP-në time dhe më lejon të kaloj firewalls të rajonit të kaluar. Xhevahir Jean

 • Makao
 • 12-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë jam një adhurues i PureVPN Unë jam një tifoz i PureVPN sepse më lejon të transmetoj shpejt çdo përmbajtje, të shkarkoj çdo skedar pa u shqetësuar për gjerësinë e bandës. Charles Jennings

 • Australi
 • 11-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më pëlqen të përdor PureVPN Më pëlqen të përdor PureVPN sepse është një nga shërbimet e pakta që kam përdorur deri më tani që ka mbi mijëra servera në shumë vende. Rosaura Urich

 • Islandë
 • 08-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN ka Karakteristika të Mrekullueshme të Intimitetit. Unë gjithmonë jam shqetësuar për ISP-në time që monitoron atë që po eksploroj në çdo pikë të ditës. Tani, PureVPN i hoqi shqetësimet e mia me veçoritë e tij përrallore të intimitetit. Bogumi? A Gorska

 • Qatar
 • 07-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë përdor vetëm PureVPN dhe më të mirën për mua! Unë përdor PureVPN vetëm sepse më ofron mbrojtje të trefishtë emrin rrjedhje IPv6, rrjedhje dns dhe webrtc rrjedhje Travis Chowdhury

 • Indi
 • 05-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Punon shkëlqyeshëm! Gjëja që më pëlqen më shumë për shërbimin është se është në përputhje me shumë pajisje. Unë e përdor atë në ruterin tim TpLink dhe funksionon shkëlqyeshëm. Giacinta Marino

 • Itali
 • 03-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje pa probleme shërbimi ndaj klientit 24/7! Unë jam një përdorues i shtesave, Port Forwarding. Ajo funksionon mirë me mua dhe unë jam në gjendje të lidh serverët e dedikuar të lojrave që funksionojnë pa probleme 24/7 Steve Campbell

 • Kanadë
 • 02-03-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Tuneli i ndarjes është një veçori e shkëlqyeshme Tuneli i ndarjes është një veçori e shkëlqyeshme. Më ndihmoi të shpejtoja shpejtësinë time të rrjedhës duke e ndarë trafikun jo-vpn Eduardo Martins Barros

 • Brazil
 • 29-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Rekomandohet Kriptimi i shkallës ushtarake! Duke u lidhur me PureVPN, më lehtësohet se aktivitetet e mia janë pas kriptimit të gradës ushtarake. Punë e mirë. Ursula Krause

 • Gjermani
 • 29-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi i PureVPN është i mirë! Fillova të përdor VPN kur shoku im më sugjeroi. Ai është përdorues besnik i PureVPN duke e përdorur atë për 3 vjet. Unë mendoj se do të jem gjithashtu klienti i tyre besnik sepse shërbimi është i mirë. Vitoria Ferreira Rodrigues

 • Brazil
 • 28-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Puna e mirë PureVPN Team! Më ndihmon të mbaj aktivitetet e mia të mbuluara kundër atyre që nuk dua të përgjoj. Rodney Johnson

 • Kanadë
 • 26-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është një nga shërbimet më të mira VPN! Nuk mund të jetoj as edhe një sekondë pa lojëra në internet. VPN më ndihmon të hyj në ato lojëra në rajonin tim sepse nuk janë të disponueshme. xhami fron

 • Mbretëria e Bashkuar
 • 25-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN e pastër Heres e vërteta e pastër vpn vuri në punë shumë të mira në vitin 2019. Unë mendoj se kam një vpn vjet që ishte e mirë për transmetim, intimitet dhe përrua p2p. VPN goxha i shpejtë me një shërbim të shkëlqyeshëm ndaj klientit. Për shkak të atje rishikime të shkëlqyera dhe shërbim të shkëlqyeshëm për vitin 2019. Ata vendosin të çmojnë veten e tyre jashtë tregut në vitin 2020. i cili dëshiron të paguajë një vit në 60 in në vitin 2020, kur ju mund të merrni peshkaqen surf për 2 vjet në 38 £. Ashtë një inteligjent jo. Jini më të mirët dhe jini pazarllëku më i mirë në tregun më të mirë për të pasur të ardhura më të ulëta se asnjë. askush nuk dëshiron të paguajë 50 £ ose 60 £ për një vit. mbase 2yrs po. mbajeni atë kontratë 6mth ose 1 vit. i lirë. Irene Barese

 • Xhamaika
 • 24-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë jam një përdorues i kënaqur! Unë kisha probleme për të instaluar shërbimin. Personi në anën tjetër të ekranit më ndihmoi ta zgjidh shpejt dhe ta zgjidh atë. Në fund të fundit, unë nuk po ndiqja siç duhet tutorialin e konfigurimit. Adelmio Bruno

 • Itali
 • 23-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është i mirë dhe miqësor Ekipi në PureVPN është i mirë dhe miqësor dhe ato ndihmojnë brenda pak minutash apo më shumë. Reyna Babcock

 • Qatar
 • 22-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN më mirë për mua se të tjerët! Zakonisht jam në pikat e nxehta publike për shkak të natyrës sime të punës. Prandaj, unë përdor këtë shërbim VPN dhe jam një përdorues i kënaqur. David Kondo

 • Xhamaika
 • 21-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm me karakteristika të mahnitshme! Unë dhe burri im binjakemi bashkë. Vitin e kaluar ne u përpoqëm të shikonim shfaqjen tonë të preferuar në Netflix SH.B.A. por ne nuk ishim në gjendje ta bënim atë sepse po e përdorim atë nga jashtë. Pastaj dëgjova për PureVPN dhe kur e provova, u gëzova kur pashë që mund të hyja në shërbim me një klik të vetëm Kirk Dinardo

 • Austri
 • 20-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit PureVPN Unë jetoj në Lindjen e Mesme dhe shpesh ndjehem i mërzitur kur qeveria vendos kufizime të papritura për aplikimet VoIP. Por, falë PureVPN, tani mund të përdor shërbime VoIP pa asnjë kufizim Martim Rocha Rodrigues

 • Brazil
 • 19-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN përrallore! Kam përdorur rreth 3 shërbime të ndryshme VPN gjatë gjashtë muajve të fundit. Kam gjetur vetëm PureVPN deri në shenjë. Ka një numër të mirë të serverave dhe pishinës IP. Marie Radová

 • Kanadë
 • 13-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më vjen mirë që jam duke përdorur PureVPN! Unë jam një përdorues i zjarrtë i klientit p2p dhe jam i kënaqur që kam gjetur PureVPN për këtë punë. Punon çudira. Michal Dzurko

 • Kubë"Djibouti"
 • 11-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë e dua PUREVPN! Unë e dua VPN-në sepse mund ta përdor për të mbajtur aktivitetet e mia të fshehura në WiFis publike. Annefloor Al

 • Aruba
 • 10-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN thjesht e mahnitshme! Gjerësia e brezit të kufizuar është një nga çështjet më të mëdha që gjeta me shërbime falas VPN. Dhe, unë me të vërtetë e urrej atë. Tani që kam PureVPN, nuk kam më nevojë të ndihem i mërzitur për gjerësinë e bandës fare. William Jones

 • Hungari
 • 10-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN e preferuar! VPN ofron shpejtësi të mira dhe unë mund të garantoj se sepse kurdoherë që transmetoj duke përdorur PureVPN, shikoj shfaqjet e mia të preferuara pa asnjë buffering. Pio Genovesi

 • Itali
 • 07-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më pëlqen Kupa Botërore me PureVPN! Me PureVPN, tani mund të shikoj ekipin tim të preferuar në Kupën e Botës edhe kur jam larg shtëpisë. Francis Halford

 • Australi
 • 01-02-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Me kënaqësi, gjeta shërbimin e duhur! Kam hasur në PureVPN pasi u zhgënjeva duke përdorur dhjetëra shërbime të tjera VPN. Me kënaqësi, unë gjeta shërbimin e duhur që plotëson kërkesat e tij. Kapacidet Sofokles

 • Greqi
 • 22-01-20

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje E papritur e mirë Përshëndetje, unë kam qenë anëtar që nga disa muaj më parë dhe unë duhet të pranoj vpn e tij me të vërtetë të mirë .. Unë nuk kam testuar shumë vpn, por kjo ishte më e shpejtë edhe në Lojërat që unë isha duke marrë vetëm 5 ~ më shumë sesa normale e mia (unë luaj Dota 2) .. Me të vërtetë të shpejtë dhe të qëndrueshme ..Gjithashtu ai lidhet brenda një sekondi (si 5 sekonda) .. Jam i lumtur që kam shpenzuar paratë e mia për këtë . Zane Agnew

 • Guam
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm VPN Më pëlqen shumë aplikacioni Mac. Shtë i sigurt, i qëndrueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur. Shërbim i shkëlqyeshëm VPN. Besimi Burgess

 • Sri Lanka
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN i Sigurt është PureVPN! Unë përdor tiparin e dedikuar IP, adresën IP të Mbretërisë së Bashkuar, për të hyrë në rrjetin tim në shtëpi me siguri. Unë nuk dua që dikush tjetër të pushtojë intimitetin tim duke hakuar kamerën time IP të shtëpisë Marco Lehmann

 • Gjermani
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Vielen Dank një PureVPN Vielen Dank një PureVPN. Aus diesem Grund has ich haberhaupt keine Rugby Weltmeisterschaft verpasst. Hurra! Ben Dennis

 • Eritrea
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN më e mirë deri më tani! Bandwidth i pakufizuar është një veçori e shkëlqyer e ofruar nga PureVPN. Më lejon të shkarkoj sa më shumë skedarë nga interneti ashtu siç dëshiroj. Claudia Schröder

 • Gjermani
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje ich liebe es Shërbimi Ich liebe diesen, weil ich weiß, dass niemand meine Internetaktivitäten beobachtet. Charles Mathews

 • Bolivi
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Streaming është jeta ime Faleminderit PureVPN! Streaming është jeta ime dhe unë nuk më intereson ndonjë kufizim apo më shumë. PureVPN më ndihmon të transmetoj gjithçka që dua dhe sa herë që dua. Ghenet Negassi

 • Slovakia
 • 18-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë jam i sigurt me PureVPN! Me PureVPN, tani mund të qasem me siguri në pultin tim në internet nga kudo. Unë kam regjistruar një IP të dedikuar dhe e përdor atë për të hyrë në shërbim. Heike Freitag

 • Gjermani
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Rugby Weltmeisterschaft mit PureVPN Konnte meine Lieblings Rugby Spiele në Europa nichht sehen. Aber ich kann es mir jetzt wegen PureVPN ansehen Torsten Hoch

 • Gjermani
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN hat mich bei Rugby WM überrascht Die Rugby WM 2019 und ich dürfen auf keinen Fall verpassen. Deshalb habe ich mich für PureVPN entschieden und bin froh, dass ich die richtige Wahl getroffen habe Carol Ortez

 • Australi
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë e dua PureVPN Unë jam një transmetues i etur i sporteve Rugby dhe e dua PureVPN sepse është VPN që më lejon të shikoj të gjitha ngjarjet në Rugby. Roger Evert

 • Brazil
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi më i mirë VPN Vë bast se keni përdorur shumë VPN por më lejoni t’ju them se ky është shërbimi më i mirë atje. Eugjenia Deniger

 • Territoret Franceze Jugore
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN derdh rugby Avec PureVPN, je peux obtenir l’adresse IP de tout paguan que je veux. C’t grâce à l’Anorme pishina IP de PureVPN que je puisse également accéder à la Coupe du monde rugby 2019. Anders Fleischer

 • Grenlandë
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë e dua shumë shërbimin PureVPN! Unë e dua shumë shërbimin VPN për shumë arsye, ku më e rëndësishmja është aftësia e tij për të marrë rreth çdo lloj firewall. Théophile Grenier

 • Polinezia Franceze
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Meilleur VPN derdh sporte J’en avais marre de voir mon FAI ralentir ma vitesse et ruiner ma diffusion de Rugby 2019. J’ai surmonté le problème en me turne vers PureVPN Hillary Schwab

 • Austri
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit ekipit të rekomanduar shumë Ka qindra VPN por asnjë nuk mund të përputhet me performancën e serverëve të PureVPN. Unë mund të garantoj për të. John Lopez

 • Kanadë
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është vërtet më e mira për mua! Rrjeti i gjerë i serverëve të PureVPN është arsyeja pse unë jam duke përdorur shërbimin. Më lejon të lidhem me serverin e çdo vendi që dua. Gustava Onio

 • Itali
 • 09-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i mahnitshëm! Shërbim i mahnitshëm. shpejtësi e madhe. njerëz të mirë në dhomën e bisedave. Në përgjithësi, shërbim i mirë. Zabir

 • Bangladesh
 • 04-11-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje i përkryer Gjithçka që mund të kërkoni. Shumë opsione, shpejtësi dhe mbështetje shumë e mirë Kristine Aa

 • Holandë
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është më e mira për mua! Unë përdor PureVPN për të parë sporte të drejtpërdrejta në internet në kanalet evropiane në internet, të cilat nuk janë të disponueshme në rajonin tim. Florian Shroeder

 • Gjermani
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje ISP Geschwindigkeitsdrosselung Mit PureVPN können Sie jetzt die ISP Geschwindigkeitsdrosselung berwinden. Das kann ich mit sicher sagen, weil ich das jetzt mache. Pauline Kristiansen

 • Grenlandë
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shumë e besueshme! Unë përdor veçorinë e kërkesës iOS në pajisjen time iOS dhe më pëlqen shumë. Kauã Martins Dias

 • Brazil
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më pëlqen tipari i tunelimit të ndarë në PureVPN! Më pëlqen tipari i tunelimit të ndarë sepse tani mund të aktivizoj VPN për aplikacione specifike ndërsa përdor lidhjen normale për përdorim lokal. Minik Enoksen

 • Jordan
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN i lehtë për t’u përdorur Më pëlqen tipari i pakufizuar i bandës, sepse mund të transmetoj dhe të shkarkoj skedarë nëpër internet gjatë gjithë ditës. Kerstin Blau

 • Shqipëri
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Sicheres WLAN Dank PureVPN kann ich mich jetzt sicher fühlen, wich ich an öffentlichen Hotspots arbeite. Vick Lereau

 • Polinezia Franceze
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Numérique e mbikëqyrjes Aucune Personne ne connait qui vous espionne lorsque vous êtes ligne. Mais avec PureVPN, je n’ai même pas besoin de me Préoccuper de Cela Iselise Franchet

 • Francë
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Meilleur VPN der Hulu Cela fait bien d’accéder à tout ce que vous voulez sur Internet et vous frustre si vous ne le pouvez pas. Grâce à PureVPN, fitues i mirëmbajtjes së Hux US në Asie. Michael Parker

 • Australi
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim fantastik VPN! Unë përdor shërbimin VPN për të marrë rreth zjarrit të shkëlqyeshëm. Po ashtu eshte. Ajo funksionon edhe këtu. Ariosto Padovesi

 • Itali
 • 24-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Kënaqur me PureVPN! Karakteristika IKS funksionon. Po, kjo është dhe është aq e kënaqshme sepse në këtë mënyrë jeni të sigurt që aktivitetet tuaja nuk janë të ekspozuara as gjatë kohës së lidhjes. Anthony Kim

 • Lesoto
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Përdorimi i PureVPN sepse nuk është i çertifikuar Unë jam një person i ndërgjegjshëm për intimitetin, që nuk punoj kurrë me ndonjë shërbim jo të besueshëm. Unë jam akoma duke përdorur PureVPN sepse nuk është i çertifikuar dhe ofron karakteristika dhe funksionalitete më të mira. Kimberly Smith

 • Nigeri
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë do të rekomandoja këtë VPN Më pëlqen shërbimi VPN dhe do ta rekomandoja atë për çdo përdorues të VPN atje. Christophe Covillon

 • Francë
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje SHILRBIMI MEILLEUR VPN Si përdorues i përdoruesve të përdoruesve të VPN të fabulueshëm, ju rekomandojmë PureVPN j’aussi të automjetit të përdorni shërbimin VPN. Kenneth Perez

 • Shtetet e Bashkuara
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më pëlqen të përdor PureVPN Më pëlqen të përdor këtë shërbim VPN sepse më lejon të shkarkoj dhe transmetoj skedarë pa u shqetësuar për kufirin e brezit Florus Morel

 • Francë
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Konfidencialiteti i fundit Les personnes qui synim plus que tout le monde la vie privée shfrytëzues devraient dhe VPN garantues të mirëmbajtjes së privatit. PureVPN është shërbime une ces qui le fait avec une grande efficacité. Chase Gonzalez

 • Kanadë
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Me PureVPN po shijoj Rugby në Rajonin tim Rugby është këtu dhe unë i dua të gjitha ndeshjet e ndodhura deri më tani. E gjitha falë PureVPN që më lejon të shijoj Rugby në rajonin tim ku ndeshja live nuk është e disponueshme. Beatriz Gomes Oliveira

 • Fiji
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Tani mund të hyj në kanalin tim të preferuar me një klikim me PureVPN. PureVPN e ka bërë transmetimin të lehtë, të përshtatshëm dhe më argëtues për mua. Me skedarin e faqeve të internetit të njohura në klientin e saj dhe shtrirjen, unë tani mund të hyj në kanalin tim të preferuar me një klik. Marisa Ferreira Pinto

 • Brazil
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Mirë, djema! Tani mund të hyj dhe të shikoj Rugby WC 2019 në internet drejtpërdrejt për shkak të serverëve të shpejtë PureVPN. Mirë, djema! Renée Chastain

 • Francë
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është VPN më e Mirë Ky shërbim VPN është më i miri sepse nuk është i çertifikuar, ai ka aftësi të mira transmetimi dhe ofron shumë karakteristika të përqëndruara në jetën private.. Tory Mellon

 • Australi
 • 02-10-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë jam plotësisht i kënaqur me PureVPN Unë jam plotësisht i kënaqur me ofruesin e shërbimit VPN sepse është një shërbim i çertifikuar pa log. Nuk kam nevojë për ndonjë shërbim tjetër. Traci R. Rodriguez

 • Shtetet e Bashkuara
 • 20-09-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit Team PureVPN Shtë mirë të përdorni këtë shërbim VPN. faleminderit Camila Lima Dias

 • Brazil
 • 20-09-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i mahnitshëm me karakteristika të shkëlqyera! Unë e përdor këtë shërbim sepse ka 2000 servera në 140 vende. Më lejon të hyj në çdo përmbajtje që dua Reyna Babcock

 • Qatar
 • 31-08-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN më mirë për mua se të tjerët! Zakonisht jam në pikat e nxehta publike për shkak të natyrës sime të punës. Prandaj, unë përdor këtë shërbim VPN dhe jam një përdorues i kënaqur. Randy P. Yi

 • Australi
 • 31-08-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit PureVPN! Unë po udhëtoj në Kinë dhe mund të them me siguri që funksionon mirë. Gabriela Kalinowska

 • Spanjë
 • 23-08-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Duke përdorur PureVPN në TV tim Android Smart Duke përdorur PureVPN në TV tim Android Smart. Unë jam në gjendje të qasem lehtësisht në shërbimet e kufizuara nga vendi në vendin tim. Abigail Foxton

 • Greqi
 • 23-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë gjithashtu i dua shpejtësitë që ofron Unë përdor shërbimin VPN për të marrë rreth bllokut të përmbajtjes në Gjermani. Përveç kapërcimit të kufizimeve, unë gjithashtu i dua shpejtësitë që ofron. Cupart Barry

 • Polinezia Franceze
 • 22-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Accédez à tout et tous Avec PureVPN, la liberté Internet est à la portée de tous. Tout ce qu’il faut, zgjedhja e zgjedhjeve dhe vendosjes së shërbimit dhe cliquer sur connecter. C’est tout! Tayla Peel

 • Islandë
 • 22-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm Faleminderit PureVPN! Përdori shtrirjen e kromit të PureVPN. Zgjatja është një kursim kohe sepse nuk kemi nevojë të regjistrohemi te klienti dhe të humbasim kohën kur mund ta fillojmë atë nga eksploruesi. Angus Eggers

 • gini
 • 21-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shpejtësitë më të larta Nëse dëshironi të heqni qafe çështje të tilla si ISP duke goditur gjatë lojërave, PureVPN është shpëtuesi juaj. Kështu që jam i lumtur që bëra blerjen! Gifford Guay

 • Francë
 • 21-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Très heureux avec PureVPN Mund të jenë mjete të shkëlqyera, të mundshme dhe të pëlqyeshme për fonctionnalités. Shërbimi i VPN-së për demander de plus d’un? Dita e Kornelit

 • Belgjikë
 • 20-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shumë e besueshme në rrjetet publike Unë shpesh e gjej veten të lidhem me rrjetet publike ndërsa jam jashtë dhe rreth, për këtë arsye vendosa të marr PureVPN për sigurinë e të dhënave të mia. Shtë e besueshme dhe më jep paqe mendore kur jam duke kërkuar për aktivitetet e mia të shfletimit. Miguel Irving

 • Turqi
 • 19-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Duhet pak më shumë kohë për tu lidhur Gjithçka ka qenë e shkëlqyeshme deri më tani, por ndonjëherë kërkon pak më shumë kohë që lidhja VPN të bëhet. Asnjë problem nuk përballet përveç kësaj. Nanette Ward

 • Kinë
 • 17-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Asnjëherë mos më lësho Unë përdor PureVPN për të marrë rreth Firewall-it të Madh të Kinës dhe nuk ka zhgënjyer as një herë. Duhet të provoni nëse jetoni ose po udhëtoni për në Kinë. Connie Williams

 • Australi
 • 16-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN ime e parë PureVPN është VPN ime e parë, dhe me siguri do të vazhdojë të jetë për një kohë të gjatë që do të vijë. Asnjë ankesë për çfarëdo. Unë e përdor atë kur jam në lëvizje dhe më duhet të lidhem me rrjetet publike wifi, dhe kjo të kryhet punë. Thomas Hutchinson

 • Shtetet e Bashkuara
 • 15-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm për klientët Pas vendosjes së aplikacionit Mac të PureVPN, unë pata disa pyetje, të cilat mbështetja miqësore ndaj klientit ishte mjaft e sjellshme për t’iu përgjigjur menjëherë. Shenja të plota për këta djem! Svend Abelsen

 • Argjentinë
 • 14-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Transmetim i ngathët i Netflix i SHBA Me PureVPN, unë kam qenë në gjendje të hyj dhe të shikoj përmbajtjen në versionin amerikan të Netflix me shpejtësi të mirë dhe të lirë nga pengesat e çdo lloji. Claude Varieur

 • Shtetet e Bashkuara
 • 13-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Rekomandoni shumë PureVPN Bleva planin e tyre 1 vjeçar për transmetimin HD të US Netflix, dhe deri tani aq i mirë. Rekomandoni shumë PureVPN për këdo që dëshiron të hyjë në përmbajtje argëtimi që nuk është i disponueshëm në vendin ose rajonin e tyre. Klaus Lang

 • Danimarkë
 • 13-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje duke punuar perfekte mire! Kompania premtoi që aplikacioni iOS do të ishte live brenda disa javësh dhe do të dorëzohej në këtë premtim. Aplikacioni tani është në dispozicion dhe po funksionon mirë. Faleminderit djema! Martin Daecher

 • Mbretëria e Bashkuar
 • 13-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje kohë e shkëlqyeshme me PureVPN! Doja të shikoja Si e takova nënën tuaj në Netflix. por seriali ishte i disponueshëm vetëm në SH.B.A. Mësova se PureVPN ju lejon të transmetoni përmbajtje amerikane në Netflix. Unë u lidha dhe kam kaluar një kohë të mirë që nga ajo kohë. Johan Enoksen

 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • 13-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Vendosje e thjeshtë dhe e thjeshtë për t’u vendosur Në këtë epokë kibernetike, siguria dhe kërcënimet ekzistojnë në çdo cep. PureVPN më mban të sigurt nga ata duke përdorur kriptim të fortë dhe duke fshehur adresën time IP. Vendosja e aplikacionit Windows është gjithashtu shumë e lehtë. Mason Chartré

 • Francë
 • 12-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është paqe e mendjes! Unë përdor PureVPN sepse ofron IP-të anonime dhe kriptim të cilat më japin paqe mendore ndërsa bëj transaksione nga WiFi Publik. Favor Martineau

 • Swaziland
 • 12-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN mahnitëse me Karakteristika të shkëlqyera. Unë jam disi i ri në botën e VPN, kështu që fillova me një plan mujor për PureVPN. Mjafton të them, ata nuk zhgënjejnë. Aplikacionet janë të lehtë për t’u përdorur, dhe unë jam në gjendje të hap faqet dhe shërbimet me klikimin e një butoni. Do të rinovohet me siguri! Do Matheson

 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • 11-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi funksionon në mënyrë perfekte! Unë shikoj Netflix SHBA në PureVPN nga Belgjika dhe duhet të them që shërbimi funksionon në rregull. Në fakt, unë shikoj videot me cilësi HD dhe funksionon pa asnjë buffering. Mia Laboureyas

 • Australi
 • 10-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Aplikacioni më i mirë VPN për iPhone Thumbs! Instaluar PureVPN në iPhone tim javën e kaluar për të parë të gjitha shfaqjet televizive në SHBA. Aplikacioni funksionon po aq mirë sa në telefon, ashtu sikurse edhe në kompjuterin tim. Aplikacioni i gishtave! Cody Ogden

 • Itali
 • 10-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Jeta është e lehtë tani. Faleminderit PureVPN! Kam marrë PureVPN vetëm për të parë SuperBowl atëherë dhe ajo funksionoi shumë. Por nuk e dija se do të shkoja në aftësitë e tij të transmetimit dhe do të shikoja gjithçka me të! Jeta është e lehtë tani. Faleminderit Rosa Murray

 • Jemen
 • 09-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Ekipi i shkëlqyeshëm i punës! Vendi im i punës përdor filtra për të kufizuar hyrjen tonë në disa kanale të mediave sociale. Kam përdorur PureVPN për të kapur atë filtër dhe për të hyrë në shërbimin e dëshiruar të mediave sociale. Phillip Smith

 • Mbretëria e Bashkuar
 • 07-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë jam në gjendje t’i shikoj ndeshjet drejtpërdrejt. Faleminderit PureVPN! Kanalet televizive në vendin tim nuk po tregojnë kupën botërore të FIFA Women. Falë PureVPN, unë jam në gjendje t’i shikoj ndeshjet drejtpërdrejt! Edward Begay

 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • 06-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Kudos për punën e mahnitshme PureVPN! Kam provuar shumë VPN, por PureVPN është shërbimi i vetëm që më kënaq. Kudos për punën e mahnitshme. Ann Jordan

 • Lituani
 • 06-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Jam shumë i kënaqur me shërbimin! PureVPN më lejon të hyj në çdo faqe në internet. Jam shumë e kënaqur me shërbimin që po marr. Rosita Howard

 • Itali
 • 05-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim vërtet i mirë Doja të shikoja versionin amerikan të Netflix nga shtëpia ime në Itali. Kam hyrë në të falë PureVPN. Shërbim vërtet i mirë. Emily Trujillo

 • Malawi
 • 04-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit PureVPN! Unë i thashë Ciao në shërbimin tim të mëparshëm VPN muajin e kaluar dhe kalova në PureVPN. Deri më tani, unë jam shumë i kënaqur. Shawn Schofield

 • Rwanda
 • 03-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Jam i lumtur me PureVPN! Unë gjithmonë ndjehem frikë se një haker mund të hakojë në pajisjen time. Unë kam kaluar në PureVPN për të mbrojtur veten time dhe deri tani jam i lumtur. Steven McLellan

 • Zambia
 • 02-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Me PureVPN, unë jam në gjendje të hyj në këto kanale Doja të shikoja kanale sportive në internet, por nuk munda. Por me PureVPN, unë jam në gjendje të hyj në këto kanale. William Lamoureux

 • Tanzania, Republika e Bashkuar e
 • 02-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN ime e preferuar është PureVPN! PureVPN është padyshim VPN im i preferuar. Unë nuk kam asnjë ide për ndonjë VPN tjetër që ofron qasje në versionin amerikan të Netflix. Christopher Walton

 • Polinezia Franceze
 • 01-07-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Fonctionnalités Unique de PureVPN Je suis vraiment satisfait du service VPN. Falas një numri të shpejtë të fonctionnalités tregon për IKS, Split Tunneling dhe mbrojtjen e kontakteve të mbrojtjes së IP të mëparshëm, si të duash meilleurs parimet. Doreatha Cottrell

 • Territoret Franceze Jugore
 • 30-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi VPN miqësor J’utilise PureVPN dhe shërbimi më i thjeshtë është thjeshtimi i paharrueshëm. Bien que j’aie eu quelques problèmes au début, mais devinez que c’était moi tout le temps. Quoi qu’il en soit, c’est un shërbim i shkëlqyeshëm i fabulueshëm. Gail Kim

 • Argjentinë
 • 29-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i mahnitshëm! Faleminderit! Doja të shikoja Game of Thrones në HBO Tani. Kam hyrë në të falë PureVPN. Shërbim i mahnitshëm! Faleminderit! Kyle Rivera

 • Gjermani
 • 24-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Bestpreis Ich habe nach einem VPN gesucht, das erschwinglich ist. Ich hatte wirklich Glück, PureVPN Dealber eine Deal-Website zu finden. Jetzt kann ich sicher im Internet surfen and muss mie nie mehr um Hacker und andere Cyber ​​Goons sorgen. Cody Kahn

 • Australi
 • 23-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është i shkëlqyeshëm PureVPN është i shkëlqyeshëm dhe është i lehtë për t’u përdorur për shkak të UI-së së tij intuitive. William Salazar

 • Slovakia
 • 21-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje shpejtësi të mira transmetimi Kanë kaluar 3 vjet që po e transmetoj Netflix-in e SHBA nga vendi im. Unë po transmetoj shfaqje dhe filma me shpejtësi të mirë transmetimi, d.m.th., pa asnjë buffering. Joe Craig

 • Shtetet e Bashkuara
 • 18-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Kupa Botërore e FIFA-s për Gratë jetojnë me PureVPN Unë po e transmetoj Kupën Botërore të FIFA-s për gratë drejtpërdrejt këto ditë, dhe është e mahnitshme! Faleminderit për shërbimin! Anthony Daniels

 • karrocë me dy rrota
 • 18-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN më e mirë! Tani jam në gjendje të lidhem me Spotify, të cilin nuk kam qenë në gjendje ta bëj më parë për shkak të kufizimit të përmbajtjes në vendin tim. Darell Lopez

 • Samoa
 • 17-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje funksionon mirë në të gjitha pajisjet VPN funksionon mirë në të gjitha pajisjet, veçanërisht Xbox tim. Barbara Leishman

 • Jordan
 • 13-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë jam një dashnor i rrjedhës, faleminderit PureVPN! Unë përdor shërbimin VPN për të hyrë në iPlayer të BBC, All4, ITV Hub dhe më shumë. Gaspar Austin

 • Territoret Franceze Jugore
 • 11-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Meilleur krom VPN Si më shumë souhaitez sécuriser për trafikun e navigatorëve Chrome, për zgjërimin e Chrome de PureVPN është zgjedhja më e madhe. Shërbimi VPN i shërbimit më të lartë të përfituesve. Joseph Fasching

 • Tajlandë
 • 09-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Rekomandoni shumë Unë përdor PureVPN për zhbllokimin dhe shikimin e versionit amerikan të Netflix nga Tajlanda, dhe nuk do të më lejojë as një herë. Rekomandoni shumë atë për secilin që dëshiron të transmetojë Netflix të SHBA. Robert Wyatt

 • Republika Arabe Siriane
 • 09-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN ka qenë e shkëlqyeshme deri më tani! Pas shumë kërkimesh, më në fund hasa në një shërbim VPN që ofron IP të përkushtuar të pastër. Përvoja me PureVPN ka qenë e madhe deri më tani, dhe mbështetja e klientit ishte mjaft e sjellshme për t’iu përgjigjur pyetjeve të mia. Amanda Cerny

 • Jemen
 • 08-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shpejtë i VPN Kam marrë PureVPN në mënyrë që të mund të hyj në profilet e mia sociale ndërsa udhëtoj në Lindjen e Mesme dhe duhet të të them, është e shkëlqyeshme! Unë nuk u përballa me shkëputje dhe shpejtime të mira në hotel Wi-Fi. Rekomandoni shumë. Chupa Sin

 • Senegal
 • 08-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje fantastik Kjo e mirë VPN. Më ndihmon shumë ndërsa bëj thirrje VoIP në distancë të gjatë. E kam marrë këtë VPN me çmim të mirë dhe e përdor pothuajse çdo ditë pa ndonjë problem. mëndafsh

 • Kinë
 • 08-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm për klientët Purevpn ka një ekip të shkëlqyer të shërbimit ndaj klientit që ju ndihmon kur keni një problem. Burri im më ndihmoi të konfiguroj VPN në PS4 time, në mënyrë që të mund ta shikoj Netflix të SHBA menjëherë nga Kina. M David

 • Shtetet e Bashkuara
 • 07-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shpejtësi të mëdha Unë përdor PureVPN për të hyrë në shërbime streaming të padisponueshme, dhe kjo më lejon të shikoj përmbajtjen në to me shpejtësi mjaft të mira. Shume e kenaqur! Ming

 • San Marino
 • 07-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Anashkalon Firewall-in e Kinës PureVPN është ndoshta shërbimi i vetëm VPN që më ka mundësuar që të gjej rreth zjarrit të shkëlqyeshëm. Gjëra mbresëlënëse. Davet Lavoie

 • Territoret Franceze Jugore
 • 06-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Meilleur logiciel de cybersecurité J’utilise Purent pour sécuriser mon identité numérique, et cela fonctionne réellement. Kompanitë e nombreuses fonctionnalités tregon për kriptimin e nivelit të militantëve, Internet Kill Switch dhe vous protège même des fuites DNS, IPv6 dhe WebRTC. Latimer Chnadonnet

 • Polinezia Franceze
 • 05-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Accéder tous le contenu PureVPN ne me laisse jamais tomber lorsqu’il s’agit d’accéder à un site Web ou à un service qui n’est pas disponibël dans ma région. Meilleur VPN pour la liberté sur Internet, tout à fait! Shpejtësia e Jorge

 • Islandë
 • 03-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Konsumator i kënaqur PureVPN Deri në 2000 servera në 141 vende – ata kanë një rrjet shumë të madh, dhe shpejtësitë janë gjithashtu të arsyeshme të shpejta. Në përgjithësi, mjaft i kënaqur me PureVPN. Matthew Jorgensen

 • Sudan
 • 02-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Mbështetja më e mirë e klientit Ndoshta ekipi më i mirë mbështetës që kam hasur ndonjëherë për shërbimet VPN. Ata janë në dispozicion në internet 24/7, dhe më ndihmuan të krijoj aplikacionin e tyre Windows VPN në asnjë kohë. Shumë profesional, marka të plota! Michael Scott

 • Turqi
 • 01-06-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i ngurtë, i besueshëm VPN Kur përdor PureVPN, privatësia ime mbrohet gjithmonë me fshehje të adresave IP dhe kriptim të gradës ushtarake. Kjo më jep paqe mendore ndërsa shfletoj në internet. Gjithashtu, shërbimi VPN ka qenë goxha i besueshëm deri më tani pa ndërprerje. Jenny Lawley

 • Honduras
 • 29-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Siguria u bë e thjeshtë! Vendosja e aplikacionit VPN për Android ishte një fllad, dhe më pas disa klikime është gjithçka që duhet për të mbajtur aktivitetet e mia në internet të mbrojtura në rrjete private ose publike. Kelly Lingerfelt

 • Sudan
 • 28-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Ndoshta shërbimi më i mirë VPN në industri Një rrjet global serverash, qindra e mijëra adresa IP, një përzierje e madhe e veçorive të intimitetit dhe sigurisë, dhe shpejtësive super të shpejtë. PureVPN shumë mirë mund të jetë VPN më e mirë që kam provuar. Dana Haworth

 • Gjermani
 • 28-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje beste Verbindung Es bietet die beste Verbindungsgeschwindigkeit in der gesamten Firmen. Wie soll ich wissen? Weil ich viele andere VPN-Dienste genutzt habe und bin ich sicher, dass dies der beste unter ihnen ist. Mary Conde

 • Shqipëri
 • 27-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë gjithmonë përdor PureVPN në Wifi publike Për t’i mbajtur të dhënat e mia private të sigurta në rrjetet publike wifi, thjesht lidhem me PureVPN dhe kujdeset për pjesën tjetër. Shërbimi VPN nuk është zhgënjyer as një herë. Shumë e rekomanduar. Christopher Hedin

 • Kinë
 • 27-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Punon në Kinë për mua Unë jam një mërgimtar i Britanisë së Madhe që jeton në Kinë, dhe duhet të qasem herë pas here në iPlayer BBC për të arritur në shfaqjet dhe programet e mia të preferuara. Me PureVPN, unë nuk jam përballur me vështirësi për të marrë rreth zjarrit të madh të Kinës. Shumë e lumtur që hasa në këtë shërbim VPN. James Klass

 • Sierra Leone
 • 26-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Lidhje e qëndrueshme Ndonjëherë aplikacioni VPN mund të zgjasë më shumë se zakonisht për t’u lidhur me një server, por pasi ta bëjë këtë, lidhja është mjaft e qëndrueshme. Unë jam në gjendje të transmetoj përmbajtjen time të preferuar pa shumë buffering. Duke Channing Duval

 • Polinezia Franceze
 • 26-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Redirection de port thjeshtifiée avec PureVPN Doja të gjeja një metodë të thjeshtë për të hapur porte specifike për të shijuar lojërat në maksimum, dhe jam shumë i lumtur që erdha në PureVPN. Shtesa e tyre e dërgimit të portit e bën më të lehtë se kurrë të hapni portet që dëshironi. James Lindsey

 • Haiti
 • 24-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Jam shume e kenaqur PureVPN ofron vlerë të mirë për para. Unë kam qenë në gjendje të marr shërbimin me vlerë 1 vit për vetëm 3,33 dollarë në muaj. Ka shumë serverë për të zgjedhur, dhe performanca nuk zhgënjen. Kështu që, unë jam shumë i kënaqur. Sara Robert

 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • 23-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Zgjatja më e mirë e kromit VPN që kam përdorur Zgjatja Chrome nga PureVPN është e nivelit të parë. Dizajni është i thjeshtë, funksionalitetet janë të bollshme, dhe ju gjithashtu keni një numër të mirë të vendeve për të zgjedhur kur bëhet fjalë për krijimin e një lidhjeje VPN. John Sears

 • Mbretëria e Bashkuar
 • 22-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Mbështetje e dobishme e klientit Shërbimi ka një ekip të shkëlqyeshëm të agjentëve për përkrahjen e klientëve. Unë po përballesha me çështje në lidhjen me një server të SH.B.A.-së, por ata e identifikuan dhe e rregulluan menjëherë problemin. Michael Gilchrist

 • Australi
 • 20-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Rrjet i madh serverash PureVPN rrallë zhgënjehet. Shërbimi ka një rrjet masiv prej 2,000 serverash në më shumë se 141 vende, gjë që më mundëson të qasem në çdo faqe interneti ose përmbajtje sipas zgjedhjes sime. Arturo Laroche

 • Xhorxhia Jugore dhe Ishujt Sanduiç të Jugut
 • 19-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Do të përtërihet me siguri Marr abonimin mujor për PureVPN, por do të rinovoj me siguri. Ai rrit përvojën time në internet me veçori të tilla si tunelimi i ndarë dhe ndërrimi i vrasjeve në internet, ndër të tjera. Stephen Woodward

 • Japoni
 • 17-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Softuer me cilësi të lartë Shërbimi funksionon pa probleme në Mac tim, pa marrë parasysh cilën orë të ditës. Mbështetja e klientit është gjithashtu shumë bashkëpunuese nëse hasni ndonjë problem gjatë përdorimit të PureVPN. Valery Flores

 • Singapore
 • 16-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Zhbllokim i lehtë! PureVPN më lejon të qasem në uebfaqe dhe përmbajtje të kufizuar me lehtësi absolute. Rekomandoni shumë shërbimin për ata që kërkojnë një zgjidhje të besueshme që të përdorin internetin lirshëm. Mary Drake

 • Islandë
 • 15-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Siguri e fortë në pikat e nxehta publike Duke qenë një udhëtar, unë përdor pikat e nxehta publike për të marrë hyrje në internet ndërsa jam në lëvizje. Për t’i mbajtur të dhënat e mia private nga sytë e çmendur, sigurohuni të lidhem me PureVPN para se të hidhni në këto rrjete të pasigurta – nuk zhgënjehet kurrë! James Harder

 • Shtetet e Bashkuara
 • 14-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN më e mirë për të transmetuar versionin amerikan të Netflix Doja të merrja një shije të bibliotekës amerikane Netflix, e cila është më e gjera nga të gjitha versionet e tjera. Me zgjatjen e shfletuesit të PureVPN, nuk më kërkoi kohë për të fituar hyrje në Netflix të SH.B.A. dhe unë arrita të transmetoj shfaqjet televizive me shpejtësi të mirë gjithashtu. Donald Cardello

 • Zambia
 • 14-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Instalim i lehtë dhe performancë e mirë Instalimi i aplikacionit PureVPN në laptopin tim të Windows ishte mjaft i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë. Gjithashtu, nuk kam hasur ndonjë çështje madhore deri më tani me shërbimin! Danielle Davis

 • Ekuador
 • 12-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm për çmim të përballueshëm Nëse jeni në kërkim të një shërbimi të besueshëm VPN me një çmim miqësor me buxhetin, unë ju rekomandoj të provoni PureVPN. Ajo ka një mori të tërë karakteristikash për të përmirësuar sigurinë dhe privatësinë tuaj në internet, dhe madje ju lejon të gjeni rretho gjeo-kyçesh në faqet e internetit dhe përmbajtjen në asnjë kohë. Leroy Johns

 • Jordan
 • 11-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi im i preferuar i VPN Meqenëse jam në lëvizje shumë, e kam të vështirë të shikoj shfaqjet e mia të preferuara në vendet e tjera. Por jo më sepse tani kam PureVPN. Emma Alfred

 • Australi
 • 10-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më mirë VPN për mua! Unë jam një përdorues i rregullt i PureVPN dhe e përdor atë për të parë Netflix, Sky Go dhe iPlayer të BBC-së. Unë gjithmonë e gjej aplikacionin të lehtë, të shpejtë dhe për të mos përmendur që ai gjithmonë ofron streaming streaming. Margie Kennedy

 • Belgjikë
 • 09-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Unë vërtet falënderoj ekipin e pastër vpn! PureVPN xhel në mënyrë të përkryer me konkurentët e tjerë në treg me gjysmën e kostos dhe më të mirë të të gjitha nuk sakrifikon të mirat. Larry Qengji

 • Kanadë
 • 08-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Rekomandoni Për të gjithë transmetuesit sportivë dhe argëtues! Unë rekomandoj të gjithë sportistët dhe argëtuesit argëtues atje për të marrë PureVPN. Pse, mund të më pyesni? Kjo është për shkak se më lejon të transmetoj gjithçka me lehtësi në internet. John Lester

 • Gjermani
 • 08-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Aplikacioni perfekt! Nëse jeni duke kërkuar një mjet për siguri dhe, veçanërisht, transmetim, keni nevojë për PureVPN. Ajo nuk ofron politikë log. Worksshtë funksionuar mirë në të gjitha pajisjet dhe gjithashtu mund të shikoni të gjitha sportet drejtpërdrejtë në internet me lehtësi. Madeleine Dupuy

 • Polinezia Franceze
 • 08-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Meilleur vpn français Aplikimi J’aime cette VPN, jo seulement parce quanca quhet relation bon Marché, mais aussi parce qu’elle me permet d’attraper en toutes direkt mes émissionions préférées. William Campbell

 • Islandë
 • 07-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Karakteristika të mrekullueshme! Nuk ka dyshim se është një mjet i pasur me karakteristika. Për më tepër, PureVPN shkon përtej tipareve tradicionale, funksionaliteteve dhe ofertave të tjera të një VPN tipike. Gayle Tyler

 • Mongoli
 • 07-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Gjithmonë i besueshëm! Më pëlqeu shtesa krom e cila është e shkëlqyeshme dhe e lehtë për t’u përdorur. Epo, mund të kishte bërë shkëlqyeshëm me më shumë servera. Melinda Alpert

 • Singapore
 • 06-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje tiparet janë shumë të dobishme Thjesht duke komentuar për të thënë se shtesat janë të mahnitshme dhe tiparet janë shumë të dobishme. Betty Hill

 • Gjeorgji
 • 06-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Ata e zgjidhën problemin tim në pak minuta! Jam frymëzuar nga shërbimi i tyre për klientët. Ata kanë njerëz të mirë që punojnë për ta. Ata e zgjidhën problemin tim në pak minuta dhe diskutuan gjëra mjaft profesionale. Steven Williams

 • Somalia
 • 05-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Punon shkëlqyeshëm nga shumë platforma Në vendin tim, ne nuk mund të shikojmë përmbajtje në disa faqe interneti që janë prapa firewall. Por me PureVPN, ne lehtë mund të jemi në gjendje të marrim rreth asaj firewall dhe qasje pa asnjë problem. John Scarborough

 • Zambia
 • 04-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje App awesome! Megjithëse disi i kushtueshëm, por ia vlen totalisht çdo qindarkë. Jam vërtet i tronditur me funksionalitetet e këtij shërbimi VPN. Sara Williams

 • Jemen
 • 02-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Në mënyrë të jashtëzakonshme funksionon! Quiteshtë mjaft lehtësuese që aktivitetet tuaja të jenë anonimizuese dhe të sigurta. Si rezultat, nuk është e nevojshme të shqetësoheni për mbikëqyrjen dhe spiunazhin tjetër. Jackie Chisholm

 • Shtetet e Bashkuara
 • 02-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN duke siguruar lidhjen time! Kanë kaluar ditët kur kam pasur frikë nga pikat e nxehta të pasigurta të WiFit. Në fund të fundit, unë tani kam PureVPN duke siguruar lidhjen time. Sharon Tate

 • Mbretëria e Bashkuar
 • 01-05-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje E dua aplikacionin! E dua aplikacionin pasi është i mirë dhe i thjeshtë për t’u përdorur. Për më tepër, ajo ka karakteristika të mira të intimitetit që më sigurojnë paqen e mendjes gjatë gjithë kohës. Vanessa Bryer

 • Ukrainë
 • 29-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje e thjeshtë dhe e lehtë Unë kam përdorur Purevpn për më shumë vite për të hyrë në Amazon Prime dhe shikuar përmbajtje atje. Bruce Paschal

 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • 28-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Produkt i shkëlqyeshëm! Do të thoshte që ky shërbim VPN është brilant, i lehtë për t’u përdorur, i dobishëm dhe efikas. Shumë e rekomanduar!!! Frédéric Morel

 • Polinezia Franceze
 • 27-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Meilleur logjiken në transmetim Je trouve stupide les chaînes qui empêchent les régions and les pays d’accéder au contenu. Mais même ‘s le le font, cela m’importe peu. Parce que j’aime PureVPN.Meilleur vpn Beltane Blais

 • Territoret Franceze Jugore
 • 22-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Tres bon vpn J’ai apécié les Jeux Olympiques et la Coupe du Monde de la FIFA sur PureVPN. Permettez-moi également de clairement direkt que la diffusion dhe fonctionne vazhdim pa tampon ni dekolazh. Vivienne Durepos

 • Territoret Franceze Jugore
 • 17-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi Très bon vpn Je viens tout juste de commencer à useiser ce service VPN dhe je devrais absoluteument le dire à haute voix: c’test le meilleur service que j’ai jamais Useisé. Il offre une bonne sécurité, un assez grand pool d’adresses IP dhe une geolocalisation. Burnell Grignon

 • Polinezia Franceze
 • 16-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Klient i shërbimit amical Klienti mbështetës de PureVPN nuk është trilli miqësor dhe ai le të kontaktojë trouvés très inkurajuesit dhe réactifs dans toutes les situatat. Terry Sturgis

 • Islandë
 • 15-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Aplikacioni më i mirë! Sapo fillova të përdorni planin tim 1 vjeçar të pastër. Unë e dua shërbimin dhe e dua mënyrën sesi trajtojnë shqetësimet e mia. Joel Brown

 • Guatemala
 • 13-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje E shkëlqyeshme dhe e lehtë për t’u përdorur! PureVPN i plotëson të gjitha nevojat e mia VPN. Nuk mund të kërkoja më shumë. vërtet. Delia Ertl

 • Myanmar
 • 12-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Punon në mënyrë perfekte për mua! Shërbimi VPN funksionon shumë mirë për mua. Mund të marr rreth kufizimeve të vendndodhjes dhe aplikacioneve të tjera të mediave sociale. Gloria Nestor

 • Qatar
 • 12-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit Purevpn Duajeni zgjatjen e kromit vpn sepse më jep qasje të shpejtë në uebfaqen ose shërbimin e rrjedhës sipas dëshirës time. Faleminderit i pastër. Nikki Trusty

 • Federata Ruse
 • 10-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje thjesht shkëlqyese! Zgjatja e Firefox-it është e thjeshtë shkëlqyese. Ka mbrojtje nga rrjedhjet në internetrtc dhe listën me një klikim të shërbimeve streaming. Charles Rojas

 • Jemen
 • 07-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbimi i Ndihmës së Konsumatorëve është miqësor! Shërbimi i mbështetjes së klientit është miqësor dhe i përgjegjshëm. Faleminderit që keni qenë gjithmonë atje. Edward Walker

 • Suedi
 • 07-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Karakteristika dhe shërbime të tilla të mahnitshme! Kam përdorur shërbime të përfaqësuesit më parë, por kurrë një shërbim VPN. PureVPN më ka dhënë tiparet që unë i kërkoja gjatë gjithë këtyre viteve. Mary Barcomb

 • Zambia
 • 06-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Ky është një shërbim i shkëlqyeshëm VPN Ky është një shërbim i shkëlqyeshëm VPN. Nuk vonon kur shikoj shfaqjet në internet. Dhe nuk e ha kujtesën time ndryshe nga shërbimet e tjera VPN. Júlia Goncalves Cardoso

 • Brazil
 • 05-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje PureVPN është një nga shërbimet më të mira VPN PureVPN është një nga shërbimet më të mira VPN. Aplikacioni ofron mundësi të mira për mbrojtjen e intimitetit dhe një rrjet të madh serverash. Më së shumti e përdor aplikacionin në pajisjet e mia Apple dhe deri më tani nuk kam provuar ndonjë gjë negative. Brook Adams

 • Islandë
 • 05-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Punon shkëlqyeshëm për mua Unë nuk kam dyshime për shërbimin sepse funksionon shumë për mua në çdo aspekt … qoftë siguria apo transmetimi. Ruth Myers

 • Indonezi
 • 04-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje I lirë dhe i besueshëm! Të qenit prind ju bën shumë të shqetësuar për veprimtarinë në internet të fëmijës tuaj, faqet e internetit që po vizitojnë dhe njerëzit me të cilët po bashkëveprojnë. Tani që kam instaluar PureVPN në ruterin Wi-Fi të shtëpisë time, të gjitha pajisjet e lidhura me të janë të sigurta. Unë kam siguruar që të gjitha pajisjet që përdorin fëmijët e mi nuk mund të hackohen ose monitorohen nga ndonjë stalker në internet ose një haker. Boyd Schoch

 • Xhamaika
 • 04-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Gëzuan Ligën e Kampionëve Doja të shikoja ndeshjen e Champions League midis Atletico Madrid dhe Juventus por nuk munda për shkak të bllokimeve në vendin tim. Falë PureVPN, kam arritur të shikoj ndeshjen Atletico Madrid vs Juventus live falas. Faleminderit! Robin Boehm

 • Sudan
 • 03-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Zgjatje PureVPN Chrome U përpoq të hysh në Hulu SH.B.A me shtrirje PureVPN Chrome dhe voila isha i suksesshëm. Në fakt, që nga ajo kohë unë u kam rekomanduar shërbimin VPN miqve dhe familjes time që janë një fans i përmbajtjes Hulu si unë Mary Gearhart

 • Zambia
 • 03-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje App awesome! Pasi jetova në Mbretërinë e Bashkuar për një vit, u fiksova me serinë klasike televizive britanike Doctor Who. Kur u ktheva në shtëpi, doja të vazhdoja të shikoja shfaqjen televizive, por nuk isha në gjendje të arrija në të. PureVPN më ndihmon të kem akses të shpejtë në uebfaqen e iPlayer të BBC, ku mund të shikoj episodet më të fundit të Doktor Kush në çdo kohë, falas. David Martin

 • Liberi
 • 03-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit PureVPN Faleminderit PureVPN që bëra ditën time dhe për zgjidhjen e problemit të Netflix SHBA që kam përjetuar përpara se të bashkohem me ju. Vlerësojmë për ofrimin e një shërbimi kaq të mahnitshëm. Earl Ballard

 • Itali
 • 03-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN e pabesueshme Unë jam një adhurues i sportit dhe më duhej një shërbim VPN për të jetuar sporte në internet pa ndonjë ndërprerje të bezdisshme. Për fat të mirë, një mik i mendjes më rekomandoi PureVPN dhe qysh atëherë kam qenë shumë mirënjohës për të dhe shërbimin VPN. Patricia Martin

 • Polinezia Franceze
 • 02-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Mbështetje e mahnitshme e klientit! Il y avait un problème lorsque j’utilisais l’application kliente. Je ne pouvais pas me connecter avec des serveurs. J’ai contacté le klientit të shërbimit dhe më thjeshtë dhe shpejtësi të shpejtë përmes un chat dhe direkt. Mbështetni klientin të paprekshëm! Shërbimi i papërballueshëm! Stephen Curd

 • Grenada
 • 02-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Super e lehtë për t’u përdorur! Unë kam marrë pastër në rreth 2 vjet më parë dhe më së shumti e përdor atë për transmetim pasi udhëtoj shumë dhe Netflix nuk pret të njëjtën përmbajtje në çdo vend, kështu që unë marr rreth e rrotull duke u lidhur me opsionin e tyre të dedikuar Netflix. Joseph Floyd

 • Spanjë
 • 02-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN më mirë për mua se të tjerët! Si pronar i një biznesi të vogël, unë më së shumti përdor purppn për tiparin e tyre të tunelimit të ndarë pasi bashkëveproj me furnizuesit dhe shitësit me pakicë në baza ditore dhe të dyja këto ndërveprime shërbejnë për një qëllim tjetër për shkak të kufizimeve të internetit diku tjetër. Roland Ferrari

 • Botsvanë
 • 01-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shumë opsione dhe karakteristika të mira VPN Nëse po kërkoni një VPN të fortë me një çmim të përballueshëm, PureVPN është zgjidhja më e mirë. ’Shtë i mbushur me një larmi karakteristikash të sigurisë dhe intimitetit dhe ka një nga rrjetet më të mëdha VPN në industri. Ekziston gjithashtu një garanci e kthimit të parave 31-ditore, e cila më dha besim për të provuar shërbimin. Patricia Martin

 • Polinezia Franceze
 • 01-04-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Mbështetje e mahnitshme e klientit! Il y avait un problème lorsque j’utilisais l’application kliente. Je ne pouvais pas me connecter avec des serveurs. J’ai contacté le klientit të shërbimit dhe më thjeshtë dhe shpejtësi të shpejtë përmes un chat dhe direkt. Mbështetni klientin të paprekshëm! Shërbimi i papërballueshëm! Brandon Saxon

 • Argjentinë
 • 31-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shumë e rekomanduar! Mendimi i thjeshtë i ISP-së time ose i qeverisë që binte në sy në aktivitetet e mia në internet, më përdori për të më dhënë zvarritjet. Një koleg i imi rekomandoi të përdor një VPN, dhe pas një studimi të gjerë, bleva PureVPN. Me siguri për të thënë, është një nga vendimet më të mira që kam marrë ndonjëherë! Tani unë mund të shfletoj me paqe të plotë të mendjes, gjithashtu, vetëm për disa dollarë në muaj. Dale Ovalle

 • Francë
 • 31-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Faleminderit PureVPN! Je voulais vlerësues për ndeshjen e Champions League në PSG dhe Manchester United. Je suis un great amator de Devils të Kuq dhe je n’aurais pas survécu si j’avais manqué ce ndeshje e pathyeshme. Nous avons gagné à la fin! Merci PureVPN de m’avoir leja e shpërndarësit përputhet me rëndësi !! Lashon Hollifield

 • Australi
 • 30-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i mrekullueshëm VPN! Po kërkonte një VPN dhe mori një zbritje të mrekullueshme në PureVPN. Kanë kaluar disa muaj, dhe nuk kam asnjë ankesë deri më tani. Kantoni i butë

 • Vanuatu
 • 29-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Performancë shumë e mirë Unë fillova të përdorim PureVPN 3 vjet më parë, dhe përveç shkëputjeve normale dhe shpejtësive të ngadalta të rastit, nuk kam asnjë ankesë të madhe. Kenneth Shedd

 • Nigeri
 • 29-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Instaluar lehtësisht dhe kryen shkëlqyeshëm! Me instalimin e PureVPN në pajisjen time, unë kam ndaluar përdorimin e shërbimeve të besueshme të prokurës. Ann Lawhorn

 • Nigeri
 • 28-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Më vjen mirë që bëra gjënë e duhur! Unë kam blerë shërbimin vetëm për blerjen e lojrave online me çmim më të lirë dhe jam i kënaqur që bëra gjënë e duhur. Me kalimin e viteve, PureVPN më ka kursyer qindra dollarë. Victor Snyder

 • Togo
 • 27-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje VPN i besueshëm! Unë gjithmonë e mbaj të aktivizuar tiparin IKS dhe me të vërtetë më jep paqen e mendjes. Mbi të gjitha, anonimiteti është i çmuar për mua dhe nuk dua që dikush të shikojë në aktivitetet e mia private. Spirale Clark

 • Finlandë
 • 26-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Punon shkëlqyeshëm! Karakteristika që unë me të vërtetë e dua shumë për shërbimin VPN është Tunneling Split. Duke vendosur funksionin, unë arrij të transmetoj përmbajtje të kyçur në lokacion pa probleme përmes VPN dhe në të njëjtën kohë të hyj në rrjetin tim lokal. Robert Miller

 • Fiji
 • 24-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i shkëlqyeshëm! Unë zakonisht përdor shërbimin VPN për qëllime biznesi. Unë jam një udhëtar dhe kryesisht lidhem përmes pikave të nxehta publike dhe PureVPN e mban të koduar lidhjen time e cila është një ndihmë e mirë për mua. Toni Serrano

 • Shtetet e Bashkuara
 • 18-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje E shkëlqyeshme për qëllime transmetimi Ne bëjmë shumë transmetime në shtëpi midis kutive tona Fire Sticks dhe Android. Me 2 Fire Sticks dhe 2 kuti Android ne vazhdimisht po transmetojmë. Issueështja ime kryesore ishte sa e sigurt ishte dhe parandalimi i çdo njoftimi për transmetimin e videos. Bleva PureVpn dhe tani jam i qetë. Instalimi dhe lidhja ishte e shpejtë dhe të qenit në gjendje të zgjidhni serverin tuaj e bën atë shumë më të mirë. Fakti që është një server i pakufizuar dhe gigabit është padyshim një plus i shtuar. Unë duhet ta kisha bërë këtë shumë më herët. Unë jam një klient i lumtur tani. Vania Gay

 • Xhamaika
 • 18-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i pabesueshëm VPN! Më pëlqen PureVPN për shkak të mbulimit të rrjetit që ata ofrojnë. Me disponueshmërinë e 140 vendeve, unë jam në gjendje të lidhem me çdo vend që dua, qoftë për prishjen e vendndodhjes apo qasjen në përmbajtje. Toni Serrano

 • Shtetet e Bashkuara
 • 17-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Ndeshje e përsosur për nevojat e mia Më duhej diçka për të mbrojtur privatësinë tonë të shfletimit në pajisjet tona streaming dhe PureVpn është mjeti i duhur. Tani mund të shfletojmë çfarë dhe kur duam pa u shqetësuar se nuk jemi të sigurt. Rita Norton

 • Mozambik
 • 16-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Gëzuan Ligën e Kampionëve Doja të shikoja ndeshjet e Ligës së Kampionëve por nuk munda për shkak të bllokimeve në vendin tim. Falë PureVPN, unë arrita të hyj në kanal dhe shikova Manchester United vs PSG live falas. Faleminderit! Jason Jenkins

 • Shqipëri
 • 16-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Saw United vs PSG Kanalet sportive në vendndodhjen time janë paguar. Me PureVPN, unë hyra në Sony Liv dhe shikova një ndeshje të mahnitshme live falas. Kudos te ekipi PureVPN për ta bërë këtë të mundur. Shërbim i mahnitshëm! Carol Randolphf

 • Xhamaika
 • 15-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Shërbim i thjeshtë i mrekullueshëm për Netflix! Nëse jeni duke kërkuar për një shërbim VPN për qëllime transmetimi, unë nuk mund t’ju them se sa e shkëlqyeshme është kjo aplikacion! Unë transmetoj shfaqjet Netflix me PureVPN dhe ka qenë një përvojë e shkëlqyeshme Philip Campbell

 • Shqipëri
 • 14-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Përvojë e përgjithshme e mirë PureVPN është vetëm aplikacioni që kërkoja! Më lejon të zhbllokoj faqet e internetit që janë bllokuar në vendin tim dhe gjëja më e mirë është që shpejtësia është thjesht e madhe Ashley Sims

 • Federata Ruse
 • 13-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Besueshmëri shumë e mirë U përpoq duke përdorur shërbimin në Rusi. Suruditërisht, funksionon mirë dhe unë mund të hyj në të gjithë përmbajtjen e SHBA atje. Hooray! Për PureVPN. Brent Bell

 • Tuvalu
 • 13-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Duke punuar shkëlqyeshëm! Unë përdor PureVPN për të hyrë në skedarë zyra dhe dokumente nga shtëpia. Për dallim nga VPN-të e tjera që kanë shkaktuar gjithmonë rënie në shpejtësi, PureVPN nuk ndikon në gjerësinë e brezit. Rekomanduar shumë për njerëzit që janë duke kërkuar të dërgojnë dhe të marrin dokumente të ndjeshme përmes internetit. George Amos

 • Hungari
 • 12-03-19

Lehtësinë e përdorimit shpejtësi mbështetje Programe të mahnitshme! PureVPN funksionon gjatë gjithë kohës dhe nuk ka asnjë mohim të tij. Ngarko më shumë

Mbroni privatësinë tuaj me PureVPN

Regjistrohuni për PureVPN për të marrë sigurinë dhe privatësinë e plotë në internet me një adresë IP të fshehur dhe trafik të internetit të koduar.

Merrni PureVPN Merrni PureVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me