Shkarkoni VPN më të Mirë për Android TV


Shkarkoni VPN më të Mirë për Android TV

Kapni kokoshkën tuaj dhe shijoni një transmetim privat

 • Lidhja automatike me serverin më të mirë me Smart Connect
 • Ndarja e tunelit për të dërguar të dhënat tuaja ashtu si ju dëshironi
 • Anashkaloni ISP duke u tundur për transmetimin e qetë
 • Dizajn intuitiv

TV android vpn IMG


 • Si të vendosni
 • Si të lidheni
 • Pse PureVPN
 • Features
 • Pa rrezik

Si të konfiguroni VPN në Android TV

 • 1 Regjistrohu për një plan premium
 • 2 Shkarkoni aplikacionin për TV Android nga Dyqani i Luaj me Google
 • 3Lanni aplikacionin VPN në Android TV dhe identifikohuni me letrat kredenciale
 • 4 Zgjedhni vendin tuaj të dëshiruar nga lista e vendndodhjeve të serverit. Do të duhen disa sekonda për tu lidhur

TV android vpn

Si të lidhni Android TV VPN

Lidhni VPN në Android Android në 3 hapa të thjeshtë

Hapi 1

Nga Menyja juaj kryesore, shkoni te Aplikacionet e Mia, zgjidhni PureVPN për të filluar aplikacionin

Hapi 2

Vendosni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj, pastaj klikoni në "hyrje" buton.

Hapi 3

Tani jeni i lidhur, thjesht hapni kanalin tuaj të preferuar të transmetimit dhe kënaquni.

VPN më e thjeshtë dhe e shpejtë për Android TV

Aplikacioni ynë për TV VPN me Android vjen me:

Më e shpejtë, por VPN më e zgjuar ndonjëherë

Ajo ofron një përzierje të përsosur të shpejtësisë dhe funksionalitetit optimal, duke ju mundësuar të shijoni përvojën më të mirë të TV VPN Android ndonjëherë.

Kriptimi i të dhënave 256-bit

Ai kodon të gjitha aktivitetet tuaja në internet duke përfshirë të dhënat që dërgohen dhe pranohen. Attemptdo përpjekje e bërë për të monitoruar të dhënat tuaja do të bëhet e padobishme.

Rrjeti i gjerë i serverëve

Bëhuni një qytetar global dhe virtualisht udhëtoni në çdo vend sipas dëshirës tuaj me rrjetin tonë të gjerë të serverëve.

Siguria Ultimate Wi-Fi

Lidhjet e pambrojtura Wi-Fi janë një ftesë e hapur për hakerat. VPN jonë mbron të dhënat tuaja nga rrëmbimi për shkak të lidhjeve të pasigurta të Wi-Fi.

Ndërrimi i pakufizuar i serverit

Kjo ju lejon të kaloni nga një server në një tjetër në çast dhe sa herë që dëshironi, pa ndonjë diskriminim të bazuar në plan.

Lidhu me një klik

Aplikacioni Android TV VPN ju lejon të lidheni me një klik dhe ju tregon statusin tuaj kur jeni i lidhur.

VPN TV ynë Android vjen me tipare prerëse

Dizajn i thjeshtë & funksionaliteti

Me aplikacionin tonë VPN për Android TV, ju merrni një dizajn intuitiv që paketon funksionim inovativ.

10 Lidhje të njëkohshme

Përdorni aplikacionin tonë VPN në deri në 10 pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë pa u shqetësuar për t’u shkëputur nga ndonjë pajisje.

Mundësia e përdorimit universal

Shndërroni TV tuaj Android në një shpërndarës të plotë argëtimi duke hyrë në 100 + shërbime të transmetimit popullor.

Ndarje e zgjuar e ndarjes

Merrni përvojën më të mirë VPN në TV tuaj Android duke e ndarë trafikun tuaj VPN me veçorinë tonë inteligjente të tunelit.

Parandalimi i rrëzimit të ISP

Mos lejoni që ISP-ja juaj të prishë shpejtësinë tuaj të shfletimit dhe transmetimit duke e goditur. Me VPN-në tonë, mundi duke goditur për mirë.

Streaming-Speed ​​Streaming

Aplikacioni Android TV VPN ju jep përvojën e fundit të transmetimit me një shpejtësi marramendëse.

Provoni Android TV VPN, tani pa rrezik

’Shtë koha për të solidifikuar TV tuaj Android kundër kërcënimeve në internet që mund të rrezikojnë sigurinë dhe intimitetin e të dhënave tuaja. Plus, duke provuar VPN TV tonë Android vjen me rreziqe zero. Në fund të fundit, ju merrni një garanci pa kthim 31-ditor të parave.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map