Shkarkoni PureVPN, VPN më e mirë Linux


Shkarkoni PureVPN, VPN më e mirë Linux

VPN për Linux (Fedora, Debian, Ubuntu, CentOS)

 • Kill Switch mban identitetin tuaj privat, gjithmonë!
 • Shfletoni sigurt, privatisht dhe në mënyrë anonime
 • Ndërfaqe e thjeshtë e linjës komanduese
 • Shmangni lëshimet e DNS dhe IPv6

IMG


 • Si të vendosni
 • Pse PureVPN
 • Features
 • FAQs

Si të konfiguroni PureVPN për Linux

 • 1 Merrni një abonim Premium PureVPN nga faqja e porosive
 • 2 Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN me komandën e mëposhtme:sudo dpkg -i (Për Debian OS)
  ose sudo rpm –ivh (Për Redhat OS)
 • 3 Pasi të keni abonuar, hyruni me kredencialet tuaja premium.
 • 4 Lidhuni me cilindo vendndodhje të një serveri nga lista e vendndodhjeve të serverëve PureVPN.
 • 5 Tani mund të shfletoni internetin me siguri dhe anonimitet të plotë në makinën tuaj Linux.

Si të vendosni VPN në Linux

Si të lidhni PureVPN për Linux

img1

Hapi 1

Hapni komandën e shpejtë dhe futni komandën purevpn – vendndodhja OSE purevpn –lDo të keni mundësi të shihni listën e plotë të vendeve dhe kodet përkatëse të vendit të tyre.

img2

Hapi 2

Lidhu me çdo vend duke përdorur komandën purevpn – lidhet “Gjermania” OSE purvpn -c “Germany”. Pastaj, zëvendësoni Gjermaninë me emrin e dëshiruar të vendit tuaj.

img3

Hapi 3

Tani kontrolloni lidhjen tuaj duke përdorur këtë komandë purevpn –status OSE purevpn –s

Shkarkoni dhe konfiguroni VPN në Shpërndarje të ndryshme Linux

 • IMG

  ubuntu

  Instaloni 32-bit Instaloni 64-bit

 • IMG

  Fedora

  Instaloni 32-bit Instaloni 64-bit

 • IMG

  MINT

  Instaloni 32-bit Instaloni 64-bit

 • IMG

  CENT OS

  Instaloni 32-bit Instaloni 64-bit

 • IMG

  Debian

  Instaloni 32-bit Instaloni 64-bit

VPN më e thjeshtë dhe e shpejtë për linux

Aplikacioni ynë Linux VPN vjen me:

Fastest & VPN më e zgjuar

PureVPN ofron shpejtësinë më të shpejtë dhe funksionalitetin më të zgjuar për një përvojë të shkëlqyer VPN.

Siguria Ultimate e Internetit me Kriptim të klasës ushtarake 256 bit

VPN-ja jonë shton një shtresë të padepërtueshme të sigurisë në të dhënat tuaja me kriptim 256-bit.

Qasja në përmbajtjen e çdo rajoni

Me 2,000+ server VPN në 141+ vende, përdoruesit mund të hyjnë në përmbajtjen që dëshirojnë nga kudo.

Mbrojtje e plotë pa tel përmes një aplikacioni të vetëm

Shijoni siguri të plotë kur lidhni makinën tuaj Linux në rrjetet publike Wi-Fi.

Bandwidth i pakufizuar

Serverët e sigurtë të transmetimit dhe gjerësia e pakufizuar e bandës shtojnë më shumë kënaqësi në përvojën tuaj të transmetimit.

Vendosja e thjeshtë për Linux

Nuk është e nevojshme të jeni teknik për të vendosur dhe përdorur aplikacionin Linux VPN nga PureVPN.

Linux VPN ynë vjen me tipare prerëse

Ndërfaqe e thjeshtë

Duke shfaqur një ndërfaqe të linjës së komandës për përdorim të thjeshtë, përdorimi i PureVPN për Linux është aq i thjeshtë sa bëhet.

1 Llogari Mbështet 10 Logins

Mundësia e shumë hyrjeve ju lejon të përdorni PureVPN jo vetëm në 1, por në 10 pajisje të ndryshme.

Servers në 140+ vende

Me serverat tanë VPN në më shumë se 180 vendndodhje të ndryshme, mund të keni qasje në përmbajtje nga çdo rajon pa asnjë kufizim.

Siguri absolute

Kriptimi 256-bit dhe 300,000+ IP ju japin paqe të plotë në mendje në internet.

Vritni shpejtësinë e goditjes ISP

Mos lejoni që ISP-të të prishin shfletimin dhe transmetimin tuaj. Vritni ISP duke shkelur me Linux VPN.

Serverët më të shpejtë të transmetimit

Shikoni Netflix, BBC iPlayer dhe shërbime të tjera transmetuese duke përdorur serverët tanë më të shpejtë të transmetimit.

Shqyrtime të blerësve PureVPN

Trustpilot

Provoni Linux VPN, Tani pa rrezik

Sshtë koha për të solidifikuar OS tuaj Linux kundër kërcënimeve në internet që mund të rrezikojnë sigurinë dhe intimitetin e të dhënave tuaja. Plus, duke provuar shërbimin Linux VPN të PureVPN vjen me rreziqe zero. Në fund të fundit, ju merrni një garanci pa kthim 31-ditor të parave.

Pyetjet e bëra më shpesh

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map