Shkarkoni PureVPN për Windows


Shkarkoni PureVPN për Windows

Softuer VPN për PC dhe laptopë Windows

 • Punon në Windows 10, 8.1 dhe 8
 • Klient i shëndetshëm dhe i lehtë për t’u përdorur
 • Rrjedhin me shpejtësinë e shpejtë
 • Mbrojtja e rrjedhjeve DNS dhe IPv6
 • Shndërroni PC-në tuaj në një pikë të nxehtë VPN

IMG


 • Si të vendosni
 • Si të lidheni
 • Pse PureVPN
 • Features
 • FAQs
 • Pa rrezik

Si të konfiguroni PureVPN për Windows

 • 1 Gjeni një plan premium PureVPN
 • 2 Shkarkoni dhe instaloni programin tonë Windows VPN
 • 3 Filloni aplikacionin tonë VPN për Windows në pajisjen tuaj dhe identifikohuni me kredencialet tuaja.
 • 4Kur të jeni regjistruar, lidheni me cilindo nga 2,000 serverët tanë nga lista e vendndodhjeve të serverëve PureVPN.

Windows VPN

Si të lidhni PureVPN për Windows

VPN për Windows Hapi 1

Hapi 1

Nisni programin PureVPN për Windows

VPN për Windows Hapi 2

Hapi 2

Zgjidhni vendin tuaj të dëshiruar

VPN për Windows Hapi 3

Hapi 3

Tani do të jeni i lidhur!

I përputhshëm me:

Windows 10Windows 8.1Windows 8

VPN më e thjeshtë dhe e shpejtë për Windows

Aplikacioni ynë Windows VPN vjen me:

Streaming dhe Shfletimi më i shpejtë

Ne garantojmë shpejtësi të shpejtë çmendurie për shfletimin, transmetimin, shkarkimin dhe ngarkimin. Pavarësisht asaj që dëshironi të bëni, mund ta bëni më mirë me VPN-në tonë.

Kriptimi më i fortë

Kriptimi i shkallës ushtarake AES 256-bit, vjen si një parazgjedhje me VPN-në tonë për Windows. Përdorni shtrëngime duarsh RSA-2048 / RSA-4096 dhe algoritëm të vërtetimit të të dhënave SHA1 / SHA256. Si rezultat, ju merrni mbrojtje optimale të të dhënave.

Qasja globale e serverit

Rrjeti ynë me 2,000+ serverë VPN mbulon një qytete dajak 180+. Me një rrjet kaq të madh të serverëve në dispozicionin tuaj, distanca fizike nuk do të thotë asgjë. Mund të lidheni me çdo vend brenda sekondave.

Siguria automatike e Wi-Fi publike

Nuk është e pazakontë që hakerat të vendosin pika të rreme të Wi-Fi për të joshur përdoruesit e dyshimtë. Me PureVPN nga ana juaj, ju mund të ndaloni të keni frikë nga kërcënime të tilla. Dhe, përdorni Wi-Fi publik me siguri të plotë.

Bandwidth i pakufizuar

Ne nuk jemi gumëzhitje! Qoftë duke qenë streaming, shfletim në internet ose shkarkim, mund t’i bëni të gjitha. Dhe, bëjeni atë pa u shqetësuar për ndonjë kufizim me PureVPN. Ju merrni një bandë të pakufizuar, pa marrë parasysh planin që zgjidhni.

Lidhja me një klik

VPN-ja jonë për Windows ofron funksionim inteligjent dhe intuitiv. Nuk ka asnjë hap të ndërlikuar të përfshirë. Goditi lidhjen dhe lëre aplikacionin të kujdeset për pjesën tjetër. Biseda live është në dispozicion 24/7 në rast se hasni ndonjë problem.

Mbrojtja e rrjedhjes së pandryshkshme

Informacioni juaj personal mund të rrjedh tek palët e treta përmes rrjedhjeve IP. Për fat të mirë, VPN jonë vjen e mbushur me mbrojtje të nivelit të lartë WebRTC, IPv6, dhe DNS për të siguruar që privatësia juaj mbetet e paprekur në çdo kohë.

VPN-ja jonë për Windows vjen me tipare prerëse

Ndarja e tunelit

Karakteristika ju lejon të kanalizoni trafikun e pajisjes tuaj. Si rezultat, mund të kryeni aktivitete VPN dhe jo-VPN pa ndonjë telashe.

Kaloni në internet Vrasësin

IKS vret lidhjen tuaj të internetit kur ka një rënie të lidhjes. E bën këtë për të mbrojtur IP dhe identitetin tuaj të vërtetë.

1 Llogari Mbështet 10 Logins

Accountdo llogari PureVPN ju lejon të përdorni aplikacionin në deri në dhjetë pajisje në të njëjtën kohë.

IP e përkushtuar

Një adresë IP personale ju lejon të kontrolloni mënyrën se si dëshironi të përdorni disa shërbime dhe pajisje. Ju duhet për siguri më të mirë.

Forcimi i portit

Vendosni serverët lokalë, hyrni në pajisjet e largëta, portet përpara në tastierat e lojrave dhe bëni shumë më tepër.

Mbështetje shumëgjuhëshe

Aplikacioni ynë është në dispozicion në 8 gjuhë të ndryshme. Ju mund të merrni një ndjenjë më të natyrshme gjatë përdorimit të shërbimit.

Pyetjet e bëra më shpesh

Provoni Windows VPN, Tani pa rrezik

’Shtë koha për të solidarizuar sistemin Windows tuaj kundër kërcënimeve në internet. Plus, duke provuar shërbimin tonë të Windows VPN vjen me rreziqe zero. Në fund të fundit, ju merrni një garanci pa kthim 31-ditor të parave.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map