Shkarkoni PureVPN për Mac


Shkarkoni PureVPN për Mac

Aplikacioni më i mirë VPN për Përdoruesit Mac

 • Punon nën Catalina, Mojave, High Sierra dhe Mac OS të tjera
 • Mbrojtja me një klik dhe liria
 • Asnjë Kufizim në Bandwidth
 • Ping Test për të gjetur serverin më të shpejtë
 • Mbrojtje e plotë e identitetit me ndërprerësin e vrasjeve

IMG


 • Si të vendosni
 • Si të lidheni
 • Pse PureVPN
 • Features
 • FAQs
 • Pa rrezik

Si të konfiguroni PureVPN për Mac

 • 1 Regjistrohu në një plan premium PureVPN
 • 2 Shkarkoni dhe instaloni klientin tonë VPN në Mac tuaj
 • 3 Hapni aplikacionin në Mac tuaj dhe identifikohuni me kredencialet tuaja.
 • 4Kur të keni hyrë në log, lidheni me ndonjë prej vendit tuaj të dëshiruar nga lista e vendndodhjeve të serverëve tanë VPN.

Mac VPN

Si të lidhni PureVPN për Mac

img1

Hapi 1

Nisni programin PureVPN për Mac

img2

Hapi 2

Zgjidhni vendin tuaj të dëshiruar

img3

Hapi 3

Tani do të jeni i lidhur!

I përputhshëm me:

macOS Catalina (10.15)macOS Mojave (10.14)macOS High Sierra (10.13)
macOS Sierra (10.12)MacOS El Capitan (10.11)MacOS Yosemite (10.10)

Aplikacioni VPN më i thjeshtë dhe i lehtë për t’u përdorur për Mac

Aplikacioni ynë Mac VPN vjen me:

Përjetoni Shpejtësinë dhe Stabilitetin më të Shpejtë

Ne ofrojmë një lidhje të shpejtë dhe të besueshme VPN, pavarësisht nga vendndodhja juaj. Serverat tanë janë në dispozicion në të gjitha vendet e duhura. Kështu që, shijoni shpejtësi të shpejtë në flakë ndërsa transmetoni përmbajtje në internet ose shfletoni uebfaqe.

Lidhu në Internet me Kriptimin e Pashoq

Lidhuni në internet përmes një tuneli të koduar VPN. Siguroni të dhënat tuaja personale, email dhe komunikime të tjera me VPN tonë për Mac.

Rrjeti ynë i përhapur i serverëve

Një lajm më i shkëlqyeshëm për ju është se VPN-ja jonë zotëron mbi 2,000+ serverë të koduar VPN që janë vendosur në mbi 180 lokacione. Këto mbikëqyren dhe mirëmbahen rreptësisht nga ekspertët, dhe si rezultat, ofrojnë 99,99% të garantuar në kohën e duhur.

Qëndroni të sigurt në Wi-Fi Publik

Rrjetet publike Wi-Fi janë të rrezikshme por jo më. Me VPN-në tonë, ju mund të qëndroni të sigurt dhe të sigurt ndërsa kërkoni në Wi-Fi publik ose në ndonjë rrjet tjetër.

Bandwidth i pakufishëm

Asnjëherë nuk e përdorim përdorimin tuaj të internetit. Me VPN-në tonë për Mac, ju mund të bëni gjithçka që dëshironi pa shqetësime për shpejtësinë e lidhjes dhe bandën e bandës.

VPN me përdorim të thjeshtë

Me aplikacionin tonë të zgjuar dhe të lehtë për t’u përdorur VPN, thjesht klikoni dhe shkoni. Lërini aplikacionin tonë të kujdeset për të gjitha gjërat e vështira, në mënyrë që të përqendroheni te gjërat argëtuese.

Merrni një Mac VPN të bashkuar me Karakteristika të Fuqishme

Dizajn i thjeshtë & Lehtë për t’u përdorur

Ne kemi marrë ndërlikim nga VPN-ja jonë për Mac për t’ju siguruar funksionim të lehtë dhe një UI të lëngshëm në krye të gjithçkaje.

1 Llogari Mbështet 10 Logins

Pse të blini llogari të shumta premium kur mund të merrni shumë hyrje për çdo pajisje në shtëpinë tuaj? Llogaria jonë e vetme VPN mund të përdoret në deri në 10 pajisje njëkohësisht!

Kriptimi i pathyeshëm

VPN-ja jonë përdor encryption fund-në-fund. Garanton nivelin më të fortë të sigurisë dhe anonimitetit.

Kaloni në internet Vrasësin

Tipari ynë IKS vret çdo rrezik që mund të ekspozojë aktivitetin tuaj në internet ose identitetin e vërtetë.

Rrufeja-Shpejtësia e shpejtë

Softueri ynë VPN për Mac vjen me serverë me shpejtësi të lartë. Pra, provoni streaming pa buffer dhe shpejtësi super të shpejtë të shkarkimit.

Mbrojtje 24×7

Të lodhur me kërcënime të tepërta të DNS siç janë rrëmbimi dhe rrjedhja e DNS? Merrni mbrojtje 24/7 DNS me VPN-në.

Pyetjet e bëra më shpesh

Provoni Mac VPN, Tani pa rrezik

Shtë koha për të forcuar Mac OS tuaj kundër kërcënimeve në internet që mund të rrezikojnë sigurinë dhe privatësinë e të dhënave tuaja. Plus, duke provuar shërbimin MacPP të PureVPN Mac vjen me rreziqe zero. Në fund të fundit, ju merrni një garanci pa bashkangjitur 31-ditë garanci për kthimin e parave.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map