Shkarkoni PureVPN për Android

VPN më e sigurt për telefonin tuaj celular

 • Zgjedhja automatike e protokollit
 • Kombinohet me Android Pie, Oreo dhe versione të tjera
 • Siguria publike Wi-Fi me WiFi të sigurt
 • Lidhu shpejtë me serverin më optimale
 • Shfletoni, komunikoni dhe shkëmbeni të dhënat private

IMG

 • Si të vendosni
 • Si të lidheni
 • Pse PureVPN
 • Features
 • FAQs
 • Pa rrezik

Si të konfiguroni PureVPN në Android

 • Paraprakisht abonim Premium nga faqja e porosive
 • 2 Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin tonë VPN nga dyqani Google Play.
 • 3 Pasi të keni abonuar dhe instaluar APP-në në celularin tuaj, identifikohuni me letrat kredenciale.
 • 4 Lidhuni me ndonjë vendndodhje të një vendi nga lista e vendndodhjeve të serverëve tanë VPN.

VPN për Android

Si ta lidhni PureVPN në Android

Hapi 1

Thjesht, thjesht hapni aplikacionin tuaj PureVPN

Hapi 2

Shkoni te skedari i vendeve dhe trokitni lehtë mbi emrin e vendit tuaj të dëshiruar

Hapi 3

Kur të lidhet me sukses, do t’ju tregojë shenjën e lidhur jeshile

Pse VPN jonë është VPN e përkryer për pajisjet Android?

Aplikacioni ynë Android VPN vjen me:

Streaming dhe Shfletimi më i shpejtë

Aplikacioni ynë VPN është shumë i optimizuar posaçërisht për telefonat android, kështu që ju mund të shijoni të gjitha tiparet VPN me shpejtësi të mahnitshme.

Siguria e përhershme e Internetit

Me VPN-në tonë për Android, gjithmonë mund të jeni të sigurt që informacioni juaj mbetet absolutisht i sigurt dhe i paarritshëm nga peshkatarët dhe spammers

Asnjë kufizim rajonal

Qasja në përmbajtje nga çdo cep i botës në pajisjen tuaj celular pa asnjë kufizim rajonal.

Përdorni telefonin në mënyrë të sigurt në Wi-Fi publike

Wi-Fi publik mund të jetë një vend i rrezikshëm për pajisjen dhe të dhënat tuaja. Me VPN-në tonë për Android, mund ta përdorni pajisjen tuaj në çdo Wi-Fi publik në mënyrë të sigurt.

Bandwidth i pakufizuar

Shkarkoni me siguri ndonjë gjë nga dyqani Google play dhe transmetoni video në internet pa ndonjë kufizim të gjerësisë së bandës.

Lidhja e vetme Prekni

Nuk ka ekspertizë teknike të kërkuar për të konfiguruar aplikacionin tonë VPN në pajisjen tuaj android, vetëm një trokitje e lehtë që kërkohet për të lidhur PureVPN në smartphone tuaj.

VPN-ja jonë për Android Fuse Liria e Internetit & siguri

Dizajn i thjeshtë & Lehtë për t’u përdorur

Përjetoni një VPN për Android të krijuar posaçërisht për funksionalitet të thjeshtë.

Login Multi

Ju mund të përdorni një llogari të vetme PureVPN në 10 pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë

Kriptimi i pathyeshëm

Bëni të pakuptueshme të dhënat në Android-in tuaj me kriptimin më të fortë, të shkallës ushtarake 256-bit.

Kaloni në internet Vrasësin

Vrasni lidhjen tuaj të internetit automatikisht në rast se lidhja jonë Android VPN bie.

Rrufeja-Shpejtësia e shpejtë

Dëshironi shpejtësinë optimale të transmetimit? Konsideroni se është bërë me serverët tanë VPN të optimizuar me streaming.

Mbrojtje 24×7

Lamtumirën me rrëmbimin e DNS ose çështjet e rrjedhjes së DNS me Gravity. Një rrjet serverësh shumë të sigurt DNS.

Pyetjet e bëra më shpesh

Provoni Android VPN, tani pa rrezik

’Shtë koha për të solidarizuar sistemin tuaj operativ Android kundër kërcënimeve në internet që mund të rrezikojnë sigurinë dhe intimitetin e të dhënave tuaja. Plus, duke provuar shërbimin Android VPN të PureVPN vjen me rreziqe zero. Në fund të fundit, ju merrni një garanci pa kthim 31-ditor të parave.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me