Shkarkoni Extension Mozilla Firefox VPN Extension

Përjetoni Shtesën më të mirë VPN për Mozilla Firefox

 • Masifikimi i adresës IP fsheh adresën tuaj të vërtetë IP
 • Mbrojtja e integruar kundër rrjedhjeve WebRTC
 • Qasja dhe transmetimi i 30 kanaleve
 • Ndërrimi i pakufizuar i serverit

Firefox VPN IMG

 • Si të vendosni
 • Si të lidheni
 • Pse PureVPN
 • Features
 • Pa rrezik

Si të konfiguroni VPN në Shfletuesin Firefox

 • Regjistrohuni në një plan premium
 • Shkarkoni shtesën tonë VPN për Firefox nga dyqani i shtesave Firefox
 • Nisni zgjatjen në Firefox dhe identifikohuni me kredencialet tuaja
 • Pasi të keni hyrë në zgjedhjen e vendit tuaj të dëshiruar nga lista e vendndodhjeve të serverit PureVPN. Do të duhen disa sekonda për tu lidhur

video_thumb

Si të lidhni VPN në Firefox

Lidhni Extension PureVPN në Shfletuesin FireFox sa më thjeshtë

hyrje

Klikoni në butonin e lidhjes për të përdorur shtrirjen VPN. Për të lidhur ndonjë vend tjetër, klikoni në shiritin e vendit.

zgjedh

Zgjidhni një vendndodhje të serverit VPN nga shiriti i vendit.

Connect

Pasi të jeni lidhur, do të keni mundësi të shfletoni në internet në mënyrë anonime.

Regjistrohu

zgjedh "7 ditë falas" alternativë

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me