Shikoni Zërin Online

Nëse nuk keni të dhëna se si të shikoni shfaqje fituese të turmës dhe të lë pa frymë gjatë audicioneve të verbër, zbuloni se si të përdorni “The Voice” në internet nga kudo dhe shikoni episodet tuaja të preferuara pa reklama.

 • Regjistrohu në PureVPN
 • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN
 • Lidhu me serverin amerikan
 • Shkoni në NBC
 • Kërkoni për The Voice dhe Filloni transmetimin
 • A e keni parë zërin?
 • Kryesore të Audicioneve të Verbërave të Grumbulluara
 • Sa stinë keni humbur deri më tani?
 • Kush fitoi sezonin e fundit?
 • Në cilin kanal duhet të akordoj?
 • Cila është zgjidhja për tifozët e zërit që jetojnë jashtë SH.B.A.?
 • Shikoni Zërin duke përdorur PureVPN
 • Përplasja e shpejtë e sigurisë së shkallës së lartë
 • Por Pse Zgjedhni PureVPN?
 • A e keni parë zërin?

  Shikojeni zërin

  Si një konkurs çmimesh për të kënduarit që përmban disa nga vokalistët më të mëdhenj dhe më të njohur në vend, The Voice ka një fanse tepër të shkëlqyeshme në të gjithë botën. Miliona tifozë luftojnë dhe praktikojnë pa u lodhur vështirë për tu dalluar, mahnitur audiencën dhe urojnë që një gjyqtar i famshëm të shtyjë butonin për tu zgjedhur për një udhëtim të jashtëzakonshëm për t’u bërë fitues i “The Voice”.

  Kryesore të Audicioneve të Verbërave të Grumbulluara

  Shikojeni zërin

  Tifozët ranë në dashuri me audicionet e verbër në fillim, ku katër këngëtarë me përvojë dhe ikonat e pop / vendeve zgjedhin një zë të adhurueshëm dhe harmonizues me vendet e tyre të kthyera, në mënyrë që të mos shohin një kandidat duke performuar. Ide e jashtëzakonshme, nuk është ajo? Zëri nuk është si asnjë konkurs tjetër për të kënduar apo shfaqje talenti dhe mund të angazhojë shpejt fansat e rinj.

  Kështu që funksionon! Një kandidat fillon të këndojë zemrën e tij ose të saj në audicionet e verbër me të katër trajnerët e famshëm duke u përqëndruar në zërin e kandidatit sesa në performancën e tij ose të saj. Vendet e tyre janë përballë skenës, kështu që ata nuk mund ta shohin fytyrën e një personi që këndon në skenë. Ju mund të bërtisni të paanshëm ose super të lezetshëm tani me ne!

  “Zëri” (sezoni amerikan) është bërë një nga shfaqjet më të vlerësuara të realitetit që inkurajojnë talentin muzikor të ndjekin pasionin e tyre, të trajnohen nga trajnerë me famë botërore dhe të fitojnë një çmim masiv, si dhe të marrin kontrata regjistrimi. Qoftë duke mësuar nga kultura pop dhe ikona e rock, Gwen Stefani ose duke rritur aftësitë vokale me fituesin e Grammy Adam Levine, çdo talent i shfaqur mund ta bëjë ëndrrën e tyre të bëhet realitet në “The Voice”.

  Sa stinë keni humbur deri më tani?

  17! Do të thotë që ju duhet të kapni orë të panumërta shfaqjesh plot shpirt nga pjesëmarrësit, si dhe shfaqje emocionuese nga kultura pop dhe ikona të rock, si Blake Shelton, John Legend, Kelly Clarkson, Gwen Stefani, ose Adam Levine.

  Kush fitoi sezonin e fundit?

  Shikojeni zërin

  Jake Hoot fitoi (17) sezonin e kaluar të Zërit.

  Në cilin kanal duhet të akordoj?

  Ju mund të shikoni The Voice në NBC. Sidoqoftë, ju duhet të transmetoni këtë shfaqje televizive të fituar Emmy nëse po transmetoni jashtë SH.B.A. PureVPN ofron një mundësi krejtësisht më të mirë për fansat që të shikojnë episodet më të fundit të “The Voice” pavarësisht nga vendi i tyre që banon. Përdorni PureVPN për të fshehur adresën tuaj ekzistuese të IP, për të rritur sigurinë e klasës së ndërmarrjes dhe për të përdorur një gamë të serverëve të disponueshëm me shpejtësi të shpejtë.

  Cila është zgjidhja për tifozët e zërit që jetojnë jashtë SH.B.A.?

  Shfaqja filloi transmetimin në 25 Shtator 2019, dhe do të vazhdojë për dhjetë episod. Pritet të përfundojë më 20 nëntor 2019, të gjitha episodet që janë transmetuar deri më tani janë në dispozicion për transmetim në Fox. Nëse jeni në SH.B.A., qasja në Fox dhe shikimi në internet i The Masked Singer është aq i lehtë sa të shikosh një video në YouTube. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë SH.B.A., do t’ju duhet një VPN e dedikuar për transmetim.

  Shikoni Zërin duke përdorur PureVPN

  Ju mund të shikoni shfaqjet e gjyqtarit më të lartë – madje mund të mahnitni të gjithë nga zërat që lëshojnë nofulla në shfaqjen më të madhe të realitetit. Sido që të jetë, do t’ju duhet PureVPN për të hyrë në “The Voice” nëse jetoni jashtë SH.B.A. PureVPN ju lejon të shikoni çdo episod të Zërit pa ndonjë bllokim rrugësh ose buffering të tepërt. Me ndihmën e PureVPN, ju mund të fshehni adresën tuaj IP dhe të eksploroni një bibliotekë pothuajse të pafundme për përmbajtjen e preferuar nga tifozët, e cila është në dispozicion në NBC. Merrni gjashtë hapat e mëposhtëm për të parë Zërin në komoditetin e shtratit tuaj pa u shqetësuar për vendndodhjen tuaj aktuale, adresën IP ose sigurinë e internetit.

  Shikoni Zërin në NBC

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në NBC dhe kërkoni për Zërin
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Shikoni Zërin në Hulu

  Hulu ka tre plane të ndryshme. Plani më i çmuar ofron të gjithë përmbajtjen origjinale të Hulu së bashku me 40 kanale televizive live të ndryshme, njëra prej të cilave është NBC. Nëse jeni përdorues i Hulu, do të kënaqeshit të dini se mund të shikoni The Voice on Hulu nga kudo në botë me PureVPN të lidheni me PureVPN, zgjidhni një server në SH.B.A. dhe hyrjen menjëherë në Hulu.

  • Merrni PureVPN
  • Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj të preferuar
  • Nisni PureVPN dhe regjistrohuni me kredencialet tuaja
  • Lidhu me serverin amerikan
  • Shkoni në Hulu dhe kërkoni për The Voice
  • Filloni transmetimin dhe kënaquni!

  Përplasja e shpejtë e sigurisë së shkallës së lartë

  Kur bëhet fjalë për të hyrë në shfaqjet tuaja të preferuara televizive në internet ose duke shikuar shfaqje bllokbuster nga ikona muzikore pop / vend, PureVPN mund t’ju japë një ndihmë. Si një zgjidhje e shkëlqyeshme e VPN për faqet e internetit të drejtuara nga siguria, PureVPN ju ndihmon të shikoni përmbajtje pa tampon, të kufizuar gjeografikisht dhe pa prova, i cili përfshin The Voice, si dhe shumë shfaqje të tjera televizive. Përveç shikimit të Zërit, ju gjithashtu mund të shikoni episodet më të fundit të Project Runaway, Temptation Island, Chicago P.D., ose The Tonight Show me stilin Jimmy Fallon, në NBC. Shikoni pesë arsye pse klientët tanë preferojnë gjithnjë PureVPN të transmetojë përmbajtje në internet dhe të shijojë një përvojë falas të streaming falas.

  • Siguria e paketave të energjisë
  • Opsioni Kill Switch Internet
  • Serverë të pandalshëm (2000+ në dispozicion)
  • Shpejtësi të shpejtë të internetit pa asnjë bllok
  • Qasja në një grup të gjerë të përmbajtjes së kufizuar të rajonit

  Por Pse Zgjedhni PureVPN?

  Shtë mjaft e kuptueshme të zgjidhni nga një gamë e gjerë zgjidhjesh VPN ose të zgjidhni VPN më të lirë në dispozicion. Sidoqoftë, duhet të siguroni pajisjet tuaja dixhitale dhe informacionin personal gjatë shfletimit të shfaqjeve të ndryshme televizive, duke shikuar ngjarje sportive live ose duke shikuar zërin e Zërit, dhe PureVPN mund t’ju ofrojë mbrojtje të fortë kundër sulmeve me qëllim të keq në internet ndërsa jeni i zënë me shikimin e “The Voice “.

  Për më tepër, PureVPN mund të sigurojë ndihmë për të hyrë në qindra shfaqje TV dhe filma. Pjesa më e mirë në lidhje me marrjen e një VPN të optimizuar të transmetimit është që ju lejon të anashkaloni përmbajtjen e bllokuar të rajonit dhe ju ndihmon të transmetoni përmbajtje nga kanale të kufizuara si NBC, Netflix, Hulu, HBO GO, ose Disney Plus me lehtësi.

  Konsideroni PureVPN si një armë të testuar nga beteja që mund t’ju ndihmojë të transmetoni në mënyrë të sigurt, të siguroni privatësinë në internet dhe të luftoni sulmet e panjohura të malware. Me një përvojë dhjetëvjeçare për t’i ndihmuar njerëzit të qëndrojnë të sigurt ndërsa transmetojnë përmbajtje rajonale, PureVPN është bërë ofruesi kryesor i zgjidhjeve kur bëhet fjalë për të hyrë në faqet e internetit të streaming si NBC, Netflix ose Disney Plus për ata shikues që shikojnë jashtë..

  • Rrit sigurinë online të fortë
  • Ofroni përmbajtje pa glitch me një klik të vetëm
  • Kaloni në SH.B.A., në Mbretërinë e Bashkuar dhe në një gamë të gjerë të serverëve të tjerë
  • Kombinohet me iPhone, iPad, Windows, Android dhe Mac
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me