Shikoni Universin DC nga Countrydo vend

A jeni duke humbur Universin DC? Pastaj lexoni këtë udhëzues për të ditur se si të shikoni Universin DC nga kudo, duke përdorur një VPN. Merrni PureVPN për vetëm 0,99 dollarë për të zhbllokuar Universin DC dhe për të shikuar Doom Patrol, si dhe shfaqje të tjera jashtë SHBA. Vrasni mërzitjen në shtëpi dhe merrni lehtësisht qasje në DC Universe.

Merrni garancinë e kthimit të parave nga PureVPN 31-ditor

Si të qaseni në Universin DC nga çdo vend?

Shtë shumë më lehtë sesa mendoni. Thjesht ndiqni hapat më poshtë:

dc me purevpn

Shkarko

dhe instaloni PureVPN

server vcn dc

hyrje

dhe Zgjidhni Serverin amerikan nga lista e vendeve

merrni dc

Done!

Filloni transmetimin!

Universi DC është vetëm në SH.B.A. – Nuk është në dispozicion Kudo tjetër

Sado e mahnitshme të jetë shërbimi, është për të ardhur keq që është në dispozicion vetëm në SH.B.A. Megjithëse ka tifozë DC në të gjithë botën, është për t’u habitur pse DC Universe zgjedh t’u shërbejë vetëm qytetarëve amerikanë.

dc VPN

Shfaqje Trendi TV në Univers Univers

shfaqja më e mirë në dc Justice Justice

Drejtësi e re

Si fëmijë, të gjithë kemi dashur të shohim karikaturat superhero. Pastaj CGI u bë më i lehtë, duke bërë rrugën që filmat me metrazh të gjatë dhe shfaqjet TV të përfshijnë personazhet komikë në film. Edhe pse rezultati është një prodhim i lartë me buxhet, është mirë të shikosh për të gjitha moshat, karikaturat dhe animacionet kanë klasën e tyre.

Nëse jeni dakord me këtë, ju do të doni Drejtësinë e Re. Shtë një seri karikaturash që merr ligën e drejtësisë të dashur nga të gjithë një hap më tej. Historia ka të bëjë me superheroes që lulëzojnë që aktualisht janë në adoleshencë. Ata janë të aftë, por duhet së pari të dëshmojnë metalin e tyre.

dc tregojnë më mirë Titans

Titans

Një vajzë misterioze sapo ka mbërritur në Detroit. Synimet e saj janë të pasigurta; ajo thotë se diçka e keqe jeton brenda saj. Tani, një ekip super-heroësh të rinj duhet të bëjnë të nevojshmit, nëse janë për të mbajtur të keqen në gji. Për kënaqësinë tonë, ekipi drejtohet nga Nightwing, ose se si shumica e njohin atë, Robin i parë i Batmanit.

Shfaqja ka publikuar dy sezone deri më tani. Ndërsa nuk ka asnjë lajm nëse sezoni i tretë është në prodhim, ne jemi optimistë. Shfaqni prodhuesit thjesht nuk duhet të anulojnë një shfaqje që është një trajtim i tillë për adhuruesit e komikëve DC në të gjithë botën.

Dënim Patrullimi në dc

Patrulla dënimi

Përgjegjësia për të shpëtuar njerëzimin nga çdo e keqe u është dhënë superheronjëve më të papritur. Ata janë dembelë, të lezetshëm dhe larg nga gati për atë që qëndron përpara. Por a do t’i përgatisë nevoja e kohës për t’i luftuar? Apo do ta humbin shpresën në vetvete?

Shfaqja ka publikuar vetëm një sezon deri më tani e cila u prit me vlerësim nga adhuruesit e komikëve në të gjithë botën. Tashmë është paralajmëruar një sezon i dytë për Doom Patrol dhe pritet të dalë në ekranet diku rreth mesit të vitit 2020.

Pse të përdorni një VPN me Univers Univers?

Ekzistojnë më shumë se një duzinë arsyesh pse duhet të përdorni PureVPN. Këtu janë 5 kryesorët.

  • udhëtar

  • expat

  • Përmbajtja unike

  • Ndarja e tunelit

  • anonimitet

Nëse udhëtoni shpesh, duhet të jeni të vetëdijshëm për ndërprerjet e shërbimeve në vendet e tjera. Universi DC, për shembull, është i disponueshëm vetëm në SH.B.A. Kur udhëtoni në vendet e tjera, shërbime të tilla si DC Universe bëhen të paarritshme për shkak të kufizimeve rajonale dhe censurimeve.

Me PureVPN, menjëherë mund të bëheni anonim në internet dhe të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në çdo rajon të preferencës tuaj. Pasi të lidheni, mund të hyni në DC Universe, ose në ndonjë platformë tjetër transmetuese po aq lehtë sa mund të ktheheni në SH.B.A..

Ata që jetojnë jashtë SHBA për shkak të perspektivave më të mira të biznesit dhe punë më të mirë e kanë të vështirë të qëndrojnë në kontakt me gjërat që janë në shtëpi. Nuk ka dëm për të qenë një punonjës i apasionuar dhe një tifoz i Univers Univers DC në të njëjtën kohë. Por, nuk mund të bini dakord të ndiheni njësoj kur nuk mund të hyni në platformën transmetuese jashtë SH.B.A..

Nëse dëshironi të hyni në DC Universe, mund ta bëni këtë lehtësisht duke u lidhur me PureVPN. Kur të lidheni, mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj në SH.B.A. Kjo do t’ju japë një identitet të ri i cili është i bazuar në SH.B.A., duke ju lejuar të hyni në DC Universe nga kudo në botë.

A jeni të lodhur duke lëvizur përsëri në të njëjtën bibliotekë përmbajtjeje, pa arritur të gjeni një veprim të mirë superhero që ju pëlqen? Ndërsa shërbimet e njohura të transmetimit, siç është Netflix, kanë disa shfaqje televizive me bazë Marvel dhe DC Comic, disa nuk janë aspak të mjaftueshme.

Nëse jeni duke kërkuar për një shërbim premium që ofron shfaqjet më të mira me bazë komike dhe filma atje, merrni PureVPN sot dhe filloni të transmetoni në DC Universe. Availableshtë në dispozicion vetëm në SH.B.A., kështu që duhet të jeni i lidhur me një server të SH.B.A.-së përmes PureVPN në mënyrë që të përdorni atë.

PureVPN shfrytëzon disa tipare shumë të përparuara në qendër, gjë që e bën më të denjë të konsiderohet mjeti më i mirë për transmetuesit. Një nga karakteristikat e tij, tunelimi i ndarë, lejon përdoruesit të zgjedhin se cilit shërbim duhet të arrihet me një VPN, dhe cilat prej tyre duhet të arrihen pa.

Kjo ndihmon për të zvogëluar ngarkesën në VPN tuaj, si dhe gjerësinë tuaj të brezit aktual, duke bërë të mundur që të shijoni një përvojë transmetimi plotësisht pa tampon, pa vonesa ose belbëzime. Madje bën të mundur transmetimin e përmbajtjes 4K me lehtësi dhe lehtësi.

PureVPN ju bën plotësisht anonim në internet, dhe është diçka që ju nevojitet, veçanërisht kur transmetoni. ISP-të urrejnë transmetuesit sepse konsumojnë të gjithë bandën e gjerësisë së disponueshme. Në vend që të përmirësojnë infrastrukturën e tyre, ISP-të vendosin të zezë në adresat IP të përdoruesve që shpesh transmetojnë, duke rezultuar në shpejtësi jashtëzakonisht të ulët të shkarkimit dhe vonesa të vazhdueshme gjatë transmetimit.

Për të shmangur të gjitha këto kufizime, merrni PureVPN. Kur të lidheni, adresa juaj e IP, e cila mund të jetë e listuar në të zezë nga ISP-ja juaj, do të maskohet dhe do të zëvendësohet nga një adresë pseudo IP e caktuar për ju nga PureVPN. Kjo ju jep një identitet të ri në internet që është plotësisht anonim dhe nuk mund të kufizohet ose kufizohet në asnjë mënyrë.

Pyetjet e bëra më shpesh

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me