Shikoni përmbajtje të shkëlqyeshme me Amazon Prime VPN


Shikoni përmbajtje të shkëlqyeshme me Amazon Prime VPN

Ndiheni të irrituar sepse nuk mund ta shihni Amazon Prime nga rajoni juaj? Provoni PureVPN me vetëm 0,99 dollarë dhe shijoni Amazon Prime Video gjatë ditëve të mërzitshme.


Merrni garancinë e kthimit të parave nga PureVPN 31-ditor

Si të merrni Amazon Prime me VPN?

Ja se si mund të hyni në Amazon Prime nga kudo në botë

Shkarko

Dhe pajtohuni në PureVPN

Connect

Zgjidhni Amazon Prime nga faqet e internetit të njohura

Të vendosur të gjithë!

Filloni transmetimin në Amazon Prime

Kush nuk e do Amazon Prime Video

Amazon Prime Video është një shërbim i shkëlqyeshëm që ka një bazë të përdoruesit në miliona. Ajo pret më shumë se 10,000 shfaqje televizive dhe filma të ndryshëm në platformën e saj. Ajo ka prodhuar disa prej origjinaleve më të denjë si Njeriu në Kalanë e Lartë, Bosch dhe Mozart në Xhungël. Përmbajtja është aq e madhe sa që kur përdoruesit e Amazon Prime Video shkojnë të udhëtojnë jashtë vendit të tyre, ata në të vërtetë i mungojnë të gjitha gjërat e shkëlqyera në Amazon Prime Video.

hyrje në amazon Prime VPN

Shfaqjet televizive dhe filmat në Amazon Prime Video

amazon kryeministri vpn

Amazon Prime ka një bibliotekë shumë më të madhe se ajo e Netflix. Edhe pse Netflix është më popullor, Amazon Prime Video krenohet me mbi 10,000 tituj të ndryshëm. Nuk ia vlen asgjë që Amazon Prime të ketë një marrëveshje ekskluzive me HBO, kështu që ju të merrni me të parë origjinalet HBO të tilla si The Game of Thrones on Amazon Prime Video gjithashtu. Për sa i përket cilësisë së përmbajtjes, e meta e vetme është mungesa e mbështetjes 4K në përmbajtjen në dispozicion.

Kryeministri Amazon ka disponueshmëri të kufizuar

Amazon Prime është një fenomen i varur në SH.B.A. dhe në disa rajone të tjera, kryesisht për shkak të bibliotekës së përmbajtjes së tij të gjerë. Sidoqoftë, nëse jeni jashtë SH.B.A., ju mund të mos jeni në gjendje të hyni në Amazon Prime nëse nuk përdorni një VPN të mirë të Amazon Prime

IMG

Farë do të vijnë në Amazon Prime?

Amazon ka një nga bibliotekat më të shpejta në rritje për një furnizim të pafund të shfaqjeve televizive dhe filmave. Fewdo ditë, dhjetëra shfaqje dhe filma të rinj bëhen të disponueshëm në Amazon Prime Video. Ndërsa jo të gjithë janë bllokues, disa prej tyre janë me të vërtetë shfaqje televizive të mahnitshme, të cilat ia vlen të shikojnë bezdi.

Shfaqje Trendi TV në Amazon

vpn amazon kryeministër

Djemtë

Filmat super hero dhe shfaqjet televizive janë thjesht shumë të zakonshme këto ditë. Djemtë marrin një nyje në të njëjtin zhanër në dritë të ndryshme – ata janë anti-heronj. Ata kanë super fuqi, por i mungon njerëzimi. Mes korrupsionit dhe dhunës së tyre, një ekuipazh vigjilent është zotuar të marrë hak nga këta super heronj të korruptuar dhe t’i vendosë gjërat ashtu si duhet.

Amazon Prime ka lëshuar një sezon deri më tani, ndërsa tashmë është shpallur një sezon i dytë. Sezoni 2 i The Boys pritet të nxjerrë rreth verës 2020.

kryeministri amazon me vpn

Mirë Omens

Ju mund të keni parë shumë shfaqje që shfaqin n betejën epike mes Qiellit dhe Ferrit, por jo kjo. Përkundrazi, Good Omens na merr në qendër të një Armagedoni që do të ndodhë për shkak të një antikrishti 11 vjeçar të humbur. Për të mos lejuar fundin e botës të ndodhë, një engjëll dhe demon bashkojnë forcat për herë të parë ndonjëherë, vetëm për të vazhduar të jetojnë jetën e tyre të kënaqur.

vpn amazon kryeministër

Zonja e mrekullueshme Maisel

Ajo është e zgjuar dhe e zgjuar dhe e di atë. Miriam Maisel dëshiron të bëhet komediani më i famshëm në skenë. Ajo përmban një performancë shumë të këndshme dhe biseda me humor. Nëse jeni adhurues i një komedie të qëndrueshme, do ta pëlqeni këtë shfaqje televizive.

Zonja e mrekullueshme Maisel ka publikuar 2 sezone deri më tani. Sezoni 3 pritet të dalë në treg më 6 dhjetor 2019. Traileri tashmë ka dalë dhe ne mendojmë se do të jetë një shikim i shkëlqyeshëm.

kryeministri amazon me vpn

Shtrirja

Shtrirja është vendosur në të ardhmen, megjithatë shikuesit ende mund të lidhen me të aq mirë. Seria tregon se njerëzit kanë kolonizuar tërë sistemin diellor. Uji është një burim frikësimi dhe punëtorët dërgohen në brezin asteroid midis Marsit dhe Jupiterit për minierë të akullit.

Mes gjithë kësaj, një komplot po kërcënon të fshijë racën njerëzore. Shfaqja është një orë bindëse, e mbushur me mister dhe pezull. Expanse ka transmetuar 3 sezone deri më tani dhe sezoni 4 është tashmë në rrugëdalje.

Pse duhet ta merrni këtë VPN Amazon?

 • udhëtar

 • expat

 • Përmbajtja unike

 • Ndarja e tunelit

 • anonimitet

Amazon Prime Video është në dispozicion vetëm në disa vende. Kur jeni duke udhëtuar, ekziston një shans i lartë që nuk do të keni mundësi të përdorni. Kjo është për shkak të kufizimeve rajonale të vendosura në internetin tuaj nga ISP-ja dhe autoritetet lokale kibernetike.

Kur lidheni me VPN me Amazon Prime Prime, mund të shmangni të gjitha kufizimet e tilla dhe menjëherë të shikoni Amazon Prime Video e cila është e padisponueshme ose e kufizuar në rajonin tuaj.

Jeta është shpesh pak e vështirë për emigrantët. Por, ajo që e bën të shurdhër është pamundësia për të hyrë në përmbajtje që keni dashur të shikoni në shtëpi. Shërbime të tilla si Amazon Prime janë në dispozicion vetëm në disa rajone. Edhe nëse keni një llogari premium Amazon Prime, mund të mos jeni në gjendje ta përdorni atë për shkak të vendndodhjes tuaj.

Ju mund ta kapërceni këtë çështje dhe të shikoni Amazon Prime duke u lidhur me një VPN premium. Kur lidheni, adresa juaj origjinale e IP maskohet dhe zëvendësohet nga një adresë IP e siguruar nga VPN, duke ju lejuar qasje të menjëhershme në Prime Video.

Shfaqjet e njohura televizive janë nganjëherë të thjeshta për tu gjetur, por nëse jetoni jashtë SH.B.A.-së dhe jeni të dhënë pas origjinalëve, duhet të merrni duart tuaja në një VPN që mund të anashkalojë kufizimet rajonale. Kur lidheni me kryeministrin tonë VPN në Amazon, mund të përdorni qasje unike në shërbime të disponueshmërisë së kufizuar.

Amazon Prime ka një nga bibliotekat me përmbajtje më të madhe. Ka mijëra shfaqje TV dhe filma, dhe përmbajtje të reja shtohen shpesh. Nëse doni të shikoni përmbajtje unike nga e gjithë bota, pajtohuni në VPN-në tonë dhe filloni të transmetoni Amazon Prime.

Për dallim nga shumica e VPN-ve që zvogëlojnë shpejtësinë tuaj të transmetimit dhe ndikojnë në përvojën tuaj, PureVPN shfrytëzon Tunneling Split, i cili është një tipar i përqendruar në përmirësimin e përvojës suaj të transmetimit. Kur përdorni tunele të ndara, mund të paracaktoni se cilat aplikacione dëshironi të përdorni përmes VPN, dhe cilat aplikacione dëshironi të përdorni pa të.

Për këtë rast, mund të drejtoni aksesin tuaj në Amazon Prime përmes VPN tonë, ndërsa përdorni të gjitha shërbimet e tjera normalisht. Në këtë mënyrë, ju mund të mbani preferencat tuaja të kërkimit dhe vendndodhjes dhe ta mbani punën tuaj të pandërprerë. .

Pa mbrojtjen e duhur, interneti mund të jetë një vend i rrezikshëm. Sa herë që shkoni në internet, ekziston një rrezik i lartë për tu hakuar. Në rastet më të këqija, një sekretar në internet mund të hakmirës në rrjetin tuaj shtëpiak dhe të mbajë skedat në të gjitha aktivitetet tuaja duke marrë përsipër laptopin dhe kamerat CCTV ose mikrofonat në smartphone tuaj.

PureVPN mund t’ju mbajë të sigurt në internet nga të gjitha kërcënimet e tilla duke ju bërë plotësisht anonim në internet. Kur jeni anonim, askush nuk mund të ndjekë ose të përgjojë aktivitetet tuaja në internet dhe të rrëmbejë seancat tuaja të shfletimit.

Pyetjet e bëra më shpesh rreth Kryeministrit VPN të Amazon

Këtu janë disa nga pyetjet më të shtruara në lidhje me kryeministrin VPN të Amazon.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map