Shërbimi VPN pa Kanada Rreziku

Qasuni në Internet në mënyrë të sigurt me VPN më të mirë për Kanada

 • E thjeshtë për t’u lidhur me serverin kanadez
 • Rrjedhin me shpejtësinë e shpejtë
 • Merrni Adresa IP pa Kanada të Riskut
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

Kanada VPN VPN falas në Kanada

 • Servers kanadez
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni Adresën IP Kanadeze

Neutraliteti neto në Kanada është një çështje e debatuar ashpër e cila i ka ngatërruar shumë kanadezë nëse lidhjet e tyre në internet janë të sigurta. Shërbimi ynë VPN në Kanada u bën më të lehtë kanadezëve që të përdorin plotësisht internetin me mbi 2000 serverë të vendosur në mënyrë strategjike në 180 vende.
Ndërsa në Kanada, ju mund të shijoni lidhjen më të mirë në internet me shërbimin më të mirë VPN në Kanada, ndryshe nga çdo tjetër. Këtu janë serverët VPN në Kanada:

ne premtim ju!

Mbrojtja e mbikëqyrjes

A e dini se Kanada është një pjesë e aleancës së mbikqyrjes me 5 sy? Të dhënat tuaja personale nuk janë mbledhur vetëm nga qeveria kanadeze, por gjithashtu ndahen me vendet e tjera anëtare. Për fat të mirë, PureVPN ju mbron nga sytë e çmendur duke maskuar adresën tuaj IP dhe duke siguruar të gjithë trafikun tuaj me kodimin AES 256-bit.

Qasja në përmbajtje ndërkombëtare

Nëse keni një abonim në Amazon Prime ose Netflix, nuk mund të hyni në katalogun e plotë të tyre nga Kanada. Këto platforma transmetimi përdorin adresën tuaj IP për të përcaktuar vendndodhjen tuaj dhe t’ju tregojnë përmbajtje bazuar në atë. Me PureVPN, ju mund të merrni rreth këtyre kufizimeve rajonale duke ndryshuar vendndodhjen tuaj virtuale në Amerikë.

Siguri e pashembullt

VPN-ja me e vlerësuarat më e lartë për Kanada mbron të gjithë lidhjen tuaj me kodimin më të lartë. Kjo do të thotë që ju mund të bëni transaksione financiare, të regjistroheni në llogaritë tuaja në internet dhe të blini internet me paqe mendore. Po, edhe në rrjetet publike të pasigurta Wi-Fi!

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumta në të njëjtën kohë me VPN më të mirë të Polonisë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Kanada

VPN për Kanada

A është legal VPN në Kanada?

Përgjigja e shkurtër: Po, është! Deri më tani, nuk ekzistojnë asnjë ligj që ndalon qytetarët kanadezë të përdorin VPN.

A funksionon PureVPN në Kanada?

Me të vërtetë! PureVPN ka një bollëk të serverëve VPN në Kanada, të cilët encryptojnë të gjitha të dhënat tuaja dhe ndryshojnë adresën tuaj IP pas lidhjes.

Si mund të marr një VPN në Kanada?

Është e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një pajtim PureVPN dhe të paguani për të duke përdorur cilindo nga metodat tona të mbështetura të pagesës. Pastaj, shkarkoni aplikacionin përkatës për pajisjen tuaj dhe ju jeni mirë të shkoni!

Serverët tanë amerikanë

Ne krenohemi me një grup të madh prej 2,000 serverash VPN, të shpërndarë në 180 vende. Ai përfshin SHBA dhe rajonet përreth. Lidhuni me vendndodhjen e serverit sipas zgjedhjes tuaj dhe merrni sigurinë dhe privatësinë e internetit.

 • SHBA
 • Kanadë
 • Meksikë
 • Guatemala
 • El Salvador
 • Honduras
 • Porto Riko
 • Dominica
 • Barbados
 • Republika Domenikane
 • Haiti
 • Ishujt Kajman
 • Bermuda
 • Ishulli i Virgjër Britanik
 • Belize
 • Kosta Rika
 • Aruba
 • Argjentinë
 • Brazil
 • Kili
 • Kolumbi
 • Ekuador
 • Peru
 • Panama
 • Bolivi
 • Paraguaj
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me