Shërbimi VPN në Itali

Ndërsa koronavirusi vazhdon të përhapet, Italia është në një bllokim mbarëkombëtar. Qeveria ka kufizuar udhëtimet e panevojshme dhe bizneset u kanë kërkuar punonjësve të punojnë nga shtëpia. Në këtë skenar, një shërbim VPN në Itali ju lejon mundësinë e kryerjes së detyrave nga distanca duke mbajtur të dhënat dhe prezencën tuaj në internet sa më të sigurt të jetë e mundur.

flamur

5+ Hyrja Multi

Lidhni dhe siguroni pajisje të shumta me VPN më të mirë të Italisë.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për: pajisje

Gjithashtu i pajtueshëm me tastierat të cilat përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Ja se si Italia VPN ju jep liri totale në internet

IMG

Shmangni mbajtjen e metadatave

Shërbimi VPN në Itali mbron intimitetin dhe të dhënat tuaja nga sytë e çmendur. Me ligjet e fundit në lidhje me ruajtjen e të dhënave duke kaluar me shpejtësi në Evropë dhe në mbarë botën, jini proaktiv dhe mbroni lirinë e fjalës dhe privatësinë me VPN më të mirë për Italinë. Protokollet tona të shumta të kriptimit fshehin të gjitha komunikimet tuaja në internet.

IMG

Përjetoni Lirinë Absolute të Internetit

Gjeo-kufizimet dhe censura e internetit është një gjemb në mish për shumë përdorues. Wikileaks raportoi në 2009 që Italia ka ndaluar pothuajse 300 faqe në internet. Rrjedha e lirë e informacionit është thelbësore dhe me VPN më të mirë për Italinë, mund të zhbllokoni çdo faqe interneti dhe aplikacione sa herë që dëshironi, kudo që dëshironi me vetëm një klik.

IMG

Qëndro i fshehur

Me një rritje të shpejtë të krimit në internet siç janë ransomware dhe vjedhjet e identitetit, është pothuajse e pamundur që mesatarja të mbrojë fushën e tyre dixhitale. Sidoqoftë, me shërbimin VPN në Itali mund të shfletoni në internet me anonimitet të plotë. Pasi të merrni adresën IP italiane, IP juaj fshihet automatikisht, i cili ndalon mysafirët e paftuar dhe mban pajisjen tuaj të sigurt.

VPN Server në Itali

Me mbi 2,000+ serverë të vendosur në mënyrë strategjike në 180+ qytete në të gjithë botën, rrjeti i PureVPN është ndërtuar për shpejtësi të shpejtë. VPN më e mirë në Itali ka siguruar një përvojë të qetë në internet për përdoruesit e saj për më shumë se një dekadë. Kur bëhet fjalë për sigurinë, anonimatin dhe shpejtësinë, shërbimi ynë nuk është i dyti.

Për ta vendosur kremin mbi tortë, PureVPN ka 15+ server VPN në Itali të vendosura në mënyrë strategjike, me 8 serverë të pranishëm në Milano dhe pjesa tjetër janë shpërndarë në mënyrë të barabartë mes Romës, Napolit, Torinos dhe Porcia. Meqenëse serverët tanë VPN në Itali janë të vetë-mirëmbajtur, ju garantojmë shpejtësinë më të shpejtë të shfletimit VPN dhe 99.99% në kohën e duhur.

Roma VPN

Firence VPN

VPN e Venedikut

Milano VPN

Ju premtojmë!

Liria e plotë në internet

Censura e Internetit do të bëhet histori e lashtë me VPN Best për Italinë, pasi tani mund të shikoni çdo përmbajtje të kufizuar ose të bllokuar. Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar në çdo kohë të caktuar.

Politika zero-log

Intimiteti i përdoruesve tanë gjithmonë vjen i pari. Kjo është arsyeja pse ne kemi një politikë të rreptë të mos-log, e cila garanton që asnjë nga të dhënat tuaja nuk do të ruhet ose monetizohet.

Shpejtësitë e rrufeve

Ne kemi vendosur në mënyrë strategjike serverat tanë në vetëm vendet e duhura, në mënyrë që të mund të shfletoni me shpejtësi të shpejtë.

VPN jonë e Italisë ofron një siguri të pashembullt

Shmang mbikëqyrjen

Shmangni mbledhjen e metadata tuaj dhe shfletoni në internet të sigurtë.

Shfletimi Anonim

Fshehni aktivitetet tuaja në internet nga shërbëtorët e përgjuar si ISP-të dhe agjensitë e palëve të treta

Liria absolute

Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar sa herë që dëshironi me VPN të Italisë.

Mbrojtje publike Wi-Fi

Mbroni veten nga hakerat, kriminelët në internet dhe hajdutët e identitetit në pikat publike të Wi-Fi.

Mbrojtje Absolute

Italy VPN vjen me një antivirus të zgjuar që ju mbron nga kërcënimet në internet dhe malware.

Tiparet e privatësisë dhe sigurisë

Italia VPN rrit intimitetin dhe sigurinë tuaj në internet përmes veçorive të mëposhtme:

Kriptimi i shkallës ushtarake 256-bit

Askush nuk mund të përgjojë komunikimet tuaja pasi të gjitha të dhënat që transmetoni në internet kalojnë përmes tunelit tonë të sigurt të koduar, duke e bërë të pamundur që hakerat dhe agjensitë e palëve të treta të fitojnë qasjen në pajisjen tuaj ose të monitorojnë aktivitetet tuaja në internet.

Ndërrimi i pakufizuar i serverit

Me shërbimin tonë VPN në Itali, nuk ka kufi se sa herë mund të kaloni nga një server në një tjetër, pavarësisht nga plani i paketës që keni blerë.

Protokolet e shumëfishta

Me një protokoll pritës të vendosur për lehtësinë tuaj, ju mund të shfletoni në internet me liri absolute dhe mbrojtje gjatë gjithë kohës. Disa nga protokollet përfshijnë OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP dhe IKEv2.

Filtri i përmbajtjes

Filtri ynë i përmbajtjes bllokon reklama të bezdisshme dhe çdo gjë tjetër që mund të shkaktojë dëme në pajisjen tuaj.

Ndarja e tunelit

Këto karakteristika të dobishme ju mundësojnë të kontrolloni se cilat të dhëna do të dërgoni përmes VPN tuaj të Italisë dhe cilat do t’i dërgoni përmes ISP-së tuaj, duke ju bërë masterin e shpërndarjes së të dhënave.

Mbrojtja e antivirusit

Thuaj Adios te malware dhe viruse deviante. Kjo veçori shikon shpinën tuaj 24/7, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të shfletoni në internet pa shqetësime.

2000+ Serverë nëpër 141+ vende

Rrjeti ynë global i serverëve ju lejon të ndryshoni adresën tuaj IP menjëherë. PureVPN nuk është thjesht i shpejtë, është gjithashtu i sigurt dhe global.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me