Shërbimi VPN në Gjermani

Siguroni të dhënat tuaja dhe shmangni kufizimet rajonale në internet. Serverat tanë 2000+ në 141+ vende sigurojnë që të merrni përvojën më të mirë VPN

VPN gjermane

10 Logins Multi

Lidhni dhe siguroni pajisje të shumta me VPN më të mirë gjermane

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për: pajisje

Gjithashtu i pajtueshëm me tastierat të cilat përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Ja se si ju merrni siguri dhe liri të fundit në internet me VPN më të mirë për Gjermaninë

Shmangni mbajtjen e metadatave

Protokollet e kodit tonë të artit vendosin një ombrellë mbrojtëse e cila fsheh aktivitetet tuaja në internet nga ISP dhe agjensitë e palëve të treta. Të gjitha të dhënat që transmetoni në internet do të kalojnë përmes një tuneli të sigurtë të padepërtueshëm, duke e bërë të pamundur që mysafirët e paftuar të monitorojnë zakonet tuaja të shfletimit.

Masko adresën tuaj IP

Në ditët e sotme, me krimin në internet në rritje, është thelbësore të shfletoni në internet si një ninja – pa u zbuluar. Dhe kjo është pikërisht ajo që ju ndihmon PureVPN. Pasi të lidheni me VPN tonë në Gjermani, IP juaj fshihet automatikisht, duke verbuar çdo ndërhyrës të mundshëm dhe duke e mbajtur pajisjen tuaj të sigurt.

Siguria nga Ligji i Trojës Shtetërore

Meqenëse agjencive gjermane për zbatimin e ligjit u është dhënë autoriteti të përdorin malware për të spiunuar në telefonat mobil, grupet e bisedave dhe llogaritë e internetit, është koha që ju të mbroni lirinë tuaj në internet. Thjesht lidheni me një nga 2,000 serverët tanë në mbi 141 vende, përfshirë dhjetëra serverë VPN në Gjermani dhe ndaloni autoritetet të pushtojnë privatësinë tuaj.

Serverat më të mirë VPN në Gjermani

PureVPN është ndërtuar për të qenë Ferrari i industrisë VPN, duke ju dhënë shpejtësi që asnjë ofrues tjetër VPN nuk mund të përputhet. Me mbi 2,000 serverë VPN të vendosur në mënyrë strategjike në 141+ vende në të gjithë botën, ju mund të shfletoni dhe transmetoni përmbajtjen tuaj të preferuar me shpejtësi rrufeje.
VPN-ja jonë garanton 99,99% në kohë, duke ju mundësuar të përdorni PureVPN gjatë gjithë kohës. Stafi ynë i trajnuar mirë mban rregullisht serverët tanë për t’ju siguruar një përvojë të qetë në internet. Për ta përfunduar atë, PureVPN ka 42 serverë VPN në Gjermani, me 18 prej tyre të vendosur në Berlin, 18 në Mynih dhe pjesa tjetër në Hessen, Frankfurt dhe Hamburg.

ne premtim ju!

Liria e plotë në internet

Me VPN-në tonë, ju lehtë mund të anashkaloni çdo përmbajtje të kufizuar ose të bllokuar, duke i bërë kufizimet rajonale të vjetruara. Shikoni përmbajtjen tuaj të dëshiruar në çdo kohë të caktuar.

Politika pa log

Ne e vlerësojmë intimitetin e përdoruesve tanë mbi gjithçka tjetër. Me politikën tonë të rreptë të regjistrit zero, mund të jeni të sigurt se asnjë nga të dhënat tuaja nuk do të ruhet ose përdoret për përfitime monetare.

Shpejtësitë Supersonike

Ne kemi vendosur në mënyrë strategjike serverët tanë VPN në vendet e duhura për të maksimizuar efikasitetin, duke ju lejuar të shfletoni me shpejtësi të lartë.

Shërbimi ynë VPN i Gjermanisë plotëson të gjitha nevojat tuaja të sigurisë

VPN për Gjermaninë

Shmangni mbikëqyrjen

Shmangni mbledhjen e metadata tuaj dhe shfletoni në internet me siguri.

Anonimiteti Absolut online

Fshehni aktivitetet tuaja në internet nga sytë e këqij të ISP-ve dhe agjencive të palëve të treta

Liria absolute

Qasni në përmbajtjen tuaj të preferuar sa herë që dëshironi dhe nga kudo që dëshironi.

Mbrojtje publike Wi-Fi

Shfletoni në mënyrë të sigurt dhe të sigurtë në pikat publike të Wi-Fi të cilat janë baza gjuetie për hakerat.

Komunikim i koduar

Të gjitha të dhënat dhe komunikimi juaj në internet do të kalojnë përmes një tuneli të sigurt të padepërtueshëm të koduar.

Karakteristikat tona të Avancuara të Sigurisë

Gjermania VPN rrit intimitetin dhe sigurinë tuaj në internet përmes veçorive të mëposhtme:

Kriptimi i shkallës ushtarake

Datado të dhënë që ju transmetoni në internet kalon përmes tunelit tonë të koduar, duke e bërë të pamundur që hakerat dhe agjensitë e palëve të treta të fitojnë qasjen në pajisjen tuaj ose zakonet e shfletimit.

Protokolet e shumëfishta

Me disa protokolle në vend, ju mund të shfletoni internetin me liri dhe mbrojtje të plotë. Disa nga protokollet përfshijnë protokolle OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP dhe IKEv2.

IDS dhe IPS

VPN për Gjermani ndalon elementët me qëllim të keq të depërtojnë në pajisjen tuaj duke përdorur masa të mëdha zbulimi dhe parandalimi të ndërhyrjes në nivelin e serverit.

Ndërrimi i pakufizuar i serverit

Me shërbimin tonë VPN, ju mund të kaloni nga një server në tjetrin sa herë që dëshironi, pavarësisht nga plani juaj i paketës.

Kaloni në internet Vrasësin

Ky është një buton i pamend, i cili siguron që intimiteti dhe anonimiteti juaj nuk komprometohen në çdo kohë të caktuar.

Serverët tanë evropianë

Përveç serverëve evropianë të listuar këtu, ne zotërojmë gjithashtu mbi 2,000 serverë VPN në 140 vende dhe 180 qytete. Gjeni vendndodhjen e serverit që dëshironi të bashkoheni dhe merrni një adresë IP lokale nga kudo.

 • Britani e Madhe
 • Shqipëri
 • Austri
 • Belgjikë
 • Bosnja
 • Bulgari
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarkë
 • Estoni
 • Finlandë
 • Francë
 • Gjermani
 • Greqi
 • Hungari
 • Islandë
 • Ishulli i Manit
 • Itali
 • Letoni
 • Lituani
 • Luksemburg
 • Maltë
 • Moldovë
 • Mali i Zi
 • Monaco
 • Holandë
 • Norvegji
 • Poloni
 • Portugali
 • Rumani
 • Serbia
 • Slovakia
 • Sllovenia
 • Spanjë
 • Suedi
 • Switzerland
 • Turqi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me