Shërbimi VPN i SHBA

Merrni Ngarkesë dhe rimarrni të drejtën tuaj për privatësi në internet me USA VPN. Merrni hyrje në 2,000+ Serverë & 300,000+ IP për të luftuar Krizën e Intimitetit të Broadband.

USA VPN

10 Logins Multi

Lidhni dhe siguroni pajisje të shumta me VPN më të mirë për Shtetet e Bashkuara.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për: pajisje

Gjithashtu i pajtueshëm me tastierat të cilat përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Si të merrni një adresë IP të SH.B.A.?

Pas lidhjes në internet, kompjuterit ose pajisjes tuaj i jepet një adresë e Protokollit të Internetit (IP) bazuar në vendndodhjen tuaj. Merrni për shembull, nëse jeni duke kërkuar në internet nga Mbretëria e Bashkuar, gjithmonë do të merrni një adresë IP nga atje.
Me shërbimin VPN amerikan të PureVPN, mund të merrni një adresë IP të Sh.B.A-së brenda disa sekondave duke u lidhur me një vendndodhje të serverit VPN në SHBA. Pasi të lidheni, adresa juaj e vërtetë publike IP do të zëvendësohet me një amerikan. Si rezultat, jo vetëm që do të keni mundësi të hyni në rrjetet sociale amerikane, muzikë, shfaqje TV, filma dhe sporte.

ne premtim ju!

Siguria nga kriza e privatësisë në brez të gjerë

Shërbimi ynë VPN për Sh.B.A ju mbron nga të gjitha llojet e mbikëqyrjes në internet. Megjithë rregullat e privatësisë në Broadband, Ofruesi i Shërbimit tuaj të Internetit nuk do t’i ndjekë aktivitetet tuaja në internet. Kriptimi i nivelit më të lartë ndihmon në fshehjen e komunikimeve tuaja në internet. Si rezultat, të dhënat tuaja bëhen plotësisht të paarritshme dhe të palexueshme.

Fshih adresën tuaj IP

Duke përdorur VPN-në, amerikanët mund të qëndrojnë anonimë ndërsa surfojnë në internet. Ndërsa janë të lidhur me serverët tanë, atyre u garantohet anonimiteti optimal i aktiviteteve të tyre në internet. Pishina jonë e madhe me 300,000+ IP anonime ju jep intimitet ndaj çdo sy prishjeje në internet ose intranet.

Stream Amazon, Netflix, Hulu & më shumë

Industria e transmetimit të videove në SH.B.A. është duke u rritur me shërbime të nivelit më të lartë. Këto përfshijnë pëlqimet e Hulu, HBO, Amazon Prime, Netflix, Disney + dhe Sling TV, midis të tjerëve. Sidoqoftë, këto nuk janë të arritshme nga jashtë Amerikës për shkak të kufizimeve rajonale. Kjo është pikërisht aty ku VPN-ja jonë në USA mund të ndihmojë.

6 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për SH.B.A.

VPN për Sh.B.A.

A mund të përdor një VPN në SH.B.A.?

Po sigurisht. Përdorimi i një VPN në SHBA është i ligjshëm. Sidoqoftë, përdorimi i një VPN për veprimtari të paligjshme mund t’ju shqetësojë.

Mund ta shikoj Netflix jashtë SH.B.A.?

Patjeter qe po! Nëse jeni duke jetuar jashtë SH.B.A., ju ende mund të shikoni versionin amerikan të Netflix me një VPN të SHBA si PureVPN. E tëra çfarë duhet të bësh është të lidhesh me një server VPN në SH.B.A. dhe më pas të shkosh në Netflix – tani do të kesh mundësi të hysh në bibliotekën e përmbajtjes në SH.B.A.!

A mund të shikoj Disney + nëse jetoj jashtë SH.B.A. dhe Kanada?

Nëse jetoni jashtë rajoneve të mbështetura nga Disney Plus (d.m.th. SHBA, Kanada, Hollandë, Zelanda e Re, Australi dhe Porto Riko), nuk do të keni mundësinë të hyni në shërbimin e transmetimit për shkak të kufizimeve rajonale. Me ndihmën e një VPN të Sh.B.A.-së, mund të ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale në ndonjë prej këtyre vendeve, të regjistroheni në Disney Plus dhe ta shikoni nga kudo në botë.

Si të ndryshoni adresën IP në SH.B.A.?

Shtë po aq e thjeshtë sa 1, 2 dhe 3. Vetëm hapni aplikacionin PureVPN në pajisjen tuaj, zgjidhni një server amerikan dhe adresa juaj e IP do të ndryshohet në SH.B.A. sapo të vendoset lidhja.

Pse nuk duhet të përdor një VPN Falas për SH.B.A.?

Arsyeja më e madhe për të mos përdorur VPN falas është thjesht sepse nuk mund t’u besoni atyre me intimitetin tuaj të Internetit. Një nga burimet e tyre kryesore të të ardhurave është informacioni juaj personal, i cili u shitet palëve të treta për një fitim.

A mund ta shikoj USA Sports Online me një VPN?

Pavarësisht nëse jeni amerikan ose jo-amerikan, mund të përdorni një VPN për të parë sportet e SH.B.A.-së në HD, në mënyrë të sigurt dhe private. Thjesht merrni një llogari PureVPN, shkarkoni aplikacionin, lidheni me një server ku sporti juaj është i disponueshëm, vizitoni kanalin tuaj të preferuar të transmetimit dhe kënaquni!

Serverët tanë amerikanë

Ne krenohemi me një grup të madh prej 2,000 serverash VPN, të shpërndarë në 180 vende. Ai përfshin SHBA dhe rajonet përreth. Lidhuni me vendndodhjen e serverit sipas zgjedhjes tuaj dhe merrni sigurinë dhe privatësinë e internetit.

 • SHBA
 • Kanadë
 • Meksikë
 • Guatemala
 • El Salvador
 • Honduras
 • Porto Riko
 • Dominica
 • Barbados
 • Republika Domenikane
 • Haiti
 • Ishujt Kajman
 • Bermuda
 • Ishulli i Virgjër Britanik
 • Belize
 • Kosta Rika
 • Aruba
 • Argjentinë
 • Brazil
 • Kili
 • Kolumbi
 • Ekuador
 • Peru
 • Panama
 • Bolivi
 • Paraguaj
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me