Shërbim VPN me Shpejtësi të Lartë


Shërbim VPN me Shpejtësi të Lartë

Më shpejt se një Bugatti


Merrni PureVPN PureVPN

 • Nevojë për shpejtësi!
 • shpejt & I furishëm!
 • Njohja globale
 • Reputacioni yjor
 • Konfigurimi 1 minutësh
 • Mbrojtje përfundimtare
 • Merrni PureVPN

Pse keni nevojë për një VPN të shpejtë?

Një VPN e shpejtë do të lidhë hendekun midis jush dhe përmbajtjes që dëshironi të përdorni pa ndonjë vonesë.

streaming

Të shqetësuar për kufizimet e vendosura në rrjetet transmetuese dhe vonesën e vazhdueshme? Mos u shqetësoni më sepse serverat tanë të optimizuar vetë janë krijuar për të siguruar shpejtësi të shpejtë dhe të jashtëzakonshme.

gjendje latente

Rrjeti global i serverit tonë efikas dhe i vetë-inxhinierizuar u siguron përdoruesve zvogëlimin e rrjetit, kështu që nuk do të duhet të përballeni me shpejtësi të ngadalta të shkarkimit dhe ngarkimit..

Ngarko shpejtësitë

Shumica e lidhjeve në internet janë krijuar për të shkarkuar shumë më shpejt sesa ata ngarkojnë. Pasi të jeni lidhur me VPN-në, keni arritur shpejtësi fenomenale që ndihmojnë në ngarkimin e skedarëve në diskun tuaj & ndajnë skedarët menjëherë.

Shkarkoni Shpejtësitë

Përcaktoni përvojën tuaj në internet me VPN me shpejtësi të lartë. Merrni shpejtësi të jashtëzakonshme të shkarkimit që ju japin mundësinë për të shpërndarë dhe pranuar skedarë nga të tjerët menjëherë.

ISP duke u hedhur

Shumë ISP ngadalësojnë lidhjen tuaj të internetit për të shmangur bllokimet e rrjetit. Ne ju ndihmojmë të anashkaloni aktivitetet e goditjes dhe ju jep një lidhje të qetë dhe të shpejtë në internet.

Lidhshmëria me një klik

Me funksionalitetin Smart Connect të PureVPN, ju jeni vetëm një hap larg nga qasja në një botë kufijsh të pafund. Kjo veçori është e disponueshme në aplikacionin Android, iOS, Windows dhe Mac.

Mfarë e bën PureVPN më të mirë VPN me shpejtësi të lartë në industri?

Me shumë ofrues të VPN që pretendojnë se janë më të mirët, ja si ne dallojmë nga pjesa tjetër:

Serverë shumë të optimizuar

Serverat tanë janë optimizuar për shpejtësinë. Do server mund të mbështesë një lidhje 1 Gbit.

Rrjeti Global

PureVPN paketon një rrjet global me 2,000+ serverë të vendosur në 140+ vende, duke siguruar lidhje të pandërprerë të internetit.

Bandwidth i pakufizuar

Bëni përdorimin e bandës së pakufishme dhe skedarët e shkarkimit, programin kompjuterik, lojëra dhe shfaqje televizive, filma dhe dokumente të përbashkëta pa asnjë kufizim.

Mposhtni ISP duke goditur

Kapërcyer ISP duke goditur me mekanizmat tanë të fuqishëm që funksionojnë gjatë gjithë orarit, duke ju ndihmuar të kapërceni kufizimet që ngadalësojnë lidhjen tuaj në internet.

Shpejtësi ultra e shpejtë

Me rrjetin global të vetë-optimizuar dhe të inxhinierizuar të serverëve, ne ofrojmë shpejtësi të shpejtë të shfletimit, transmetimit, shkarkimit dhe ngarkimit të shpejtë.

Qasja në çdo uebfaqe

Anashkaloni me siguri kufizimet. Merrni akses të menjëhershëm në çdo faqe në internet, qoftë lokale apo ndërkombëtare, nga kudo.

Merrni PureVPN

Pse PureVPN vlerësohet si VPN më e mirë e shpejtë?

Bota me hapa të shpejtë kërkon një lidhje interneti me shpejtësi të shpejtë. PureVPN testoi serverët e tij në vendin e mëposhtëm për të përcaktuar shpejtësinë e rrjetit të tyre.

Testi përfundon me vonesën dhe shpejtësinë e shkarkimit bazuar në gjeo-vendndodhjen e tyre.

Shkarkimi i shpejtësisë së bazës së vendndodhjes
Shtetet e Bashkuara-4.89%-4.89%+6.67%
Kanadë-10.62%-10.62%+232.00%
Brazil-14.22%-14.22%+17.57%
Mbretëria e Bashkuar-8.52%-8.52%+167,86%
Holandë-5.41%-5.41%+8.00%
Gjermani-6.22%-6.22%+40.00%
Singapore-7.11%-7.11%+13.51%
Australi-7.21%-7.21%+253,33%

* Përgjegjësia: Rezultatet e testit mund të ndryshojnë për ju, pasi vonesa dhe shpejtësia e shkarkimit varen nga gjerësia e bandës tuaj të internetit dhe gjeo-vendndodhja.

Protokollet e Shpejta të VPN

PureVPN siguron intimitet dhe siguri të pashembullt në internet për përdoruesit e tij me ndihmën e protokolleve të fuqishme që njihen për ofrimin e aftësive të jashtëzakonshme të transmetimit dhe sigurisë.

 • PPTP

  Protokolli i tunifikimit nga pikë në pikë siguron shpejtësi të shpejtë në pajisjet audio, video dhe transmetim.

 • L2TP

  L2TP është një protokoll i ekuilibruar i cili siguron funksionim adekuat të sigurisë dhe shfletimit.

 • SSTP

  Protokolli Tunneling Socket i Sigurt jep sigurinë më të lartë në internet, duke kompromentuar me shpejtësinë e internetit.

 • IKEV

  Protokollet e IKEV sigurojnë siguri të jashtëzakonshme në internet kundër malware, hakerëve dhe kriminelëve në internet.

 • OpenVPN

  Aplikacioni ynë i zgjuar mund të zgjedhë një protokoll të shpejtë dhe të sigurt për ju, në varësi të kërkesave tuaja.

Si të vendosni një VPN me Shpejtësi të Lartë?

Vendosja e një shërbimi VPN me shpejtësi të lartë në pajisjen tuaj të zgjuar nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë. Mësoni si:

1 Regjistrohu për PureVPN 2 Shkarkoni Aplikacionin tonë (Windows, Mac, Android, iOS, Android TV, Firestick dhe më shumë) 3 Lidhuni me serverin e zgjedhjes suaj ose do të zgjidhet automatikisht

Mbrojtje nga momenti që e lidh

Me shumë ofrues të VPN që pretendojnë se janë më të mirët, ja si PureVPN dallon nga pjesa tjetër:

Maskoni identitetin tuaj

Bëhuni një qytetar virtual i çdo vendi duke ndryshuar IP-në tuaj dhe mbani fshehur identitetin tuaj të vërtetë.

Bëhuni i padukshëm

Mbroni të dhënat tuaja duke u bërë të padukshme në sytë e qeverisë, ISP-ve, agjencive spiunazhi dhe reklamuesve.

Mbrojtja e rrjedhjeve DNS

Rrjedhja e DNS është një nga kërcënimet më të mëdha të intimitetit në internet. Ne gjithmonë do të vijnë me një garanci mbrojtje rrjedhje DNS.

Mbrojtja e rrjedhjeve IPV6

Qëndroni anonim në internet dhe mbroni trafikun tuaj në internet nga sytë e kriminelëve në internet, gjurmuesve dhe çdo entiteti tjetër të mbikëqyrjes me mbrojtjen tonë të rrjedhjeve IPv6.

Mbrojtje nga rrjedhja në internet RTC

Parandaloni rrjedhjen e IP nga shfletuesi juaj me karakteristikën tonë të mbrojtjes nga rrjedhjet WebRTC, e cila mban të fshehur IP-në tuaj në të gjitha kohërat kur vizitoni uebsajtin.

Bllokimi i reklamave

Bllokimi ynë reklamues ju mban larg reklamave në internet të të gjitha llojeve. Ajo bllokon reklamat në faqet e internetit para se të shkarkohen nga shfletuesi juaj.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map