Qasja në faqet e kufizuara me një VPN: Hack Secret zbulohet!

PureVPN ju lejon qasje të menjëhershme në platformat tuaja të preferuara të transmetimit. Provojeni vetëm për 0,99 dollarë dhe hyrni në çdo gjë që dëshironi, nga kudo në botë.

Merrni PureVPN Tani Garanci për kthimin e parave 31-ditore

Pse keni nevojë për një VPN për të hyrë në uebfaqet e bllokuara?

Shumë site kufizojnë qasjen në përmbajtje në varësi të vendndodhjes tuaj. Disa vende gjithashtu kanë kufizime në cilat vende mund të arrihen në internet. Një VPN fsheh vendndodhjen tuaj të vërtetë dhe ju lejon të përdorni internetin sikur të jeni diku tjetër.

Kjo do të thotë që ju mund të shmangni bllokimet dhe të përdorni vendet tuaja të preferuara dhe përmbajtjen nga kudo, në çdo kohë.

Netflix

Netflix është një nga shërbimet më të njohura të transmetimit në botë, por jo të gjithë marrin qasje të barabartë në përmbajtjen e saj. Duke përdorur një VPN Netflix si PureVPN, mund të hyni në Netflix sikur të jeni në SH.B.A. për të zhbllokuar bibliotekën e tyre të gjerë.

Shikoni udhëzuesin tonë për të hyrë në Netflix në SHBA për më shumë informacion.

Qasja në Netflix në SHBA

 • Netflix

  Netflix është një nga shërbimet më të njohura të transmetimit në botë, por jo të gjithë marrin qasje të barabartë në përmbajtjen e saj. Duke përdorur një VPN Netflix si PureVPN, mund të hyni në Netflix sikur të jeni në SH.B.A. për të zhbllokuar bibliotekën e tyre të gjerë.

  Shikoni udhëzuesin tonë për të hyrë në Netflix në SHBA për më shumë informacion.

  Qasja në Netflix në SHBA

 • IPlayer BBC

  Të gjitha shfaqjet televizive dhe dokumentarët që transmeton BBC në kanalet e saj televizive janë vendosur në iPlayer të BBC-së disa orë pas transmetimit të parë në TV. Përmbajtja mbetet në faqen e internetit për disa javë, në mënyrë që nëse dikush ka humbur një episod, ai mund të arrijë atë përmes faqes elektronike të iPlayer BBC. Pa një VPN, iPlayer i BBC punon vetëm në Mbretërinë e Bashkuar.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasje iPlayer BBC

 • Amazon Kryeministri

  Amazon Prime është një shërbim i shkëlqyeshëm që strehon përmbajtje ekskluzive si dhe shfaqje të tjera televizive dhe Filma. Shtë i lirë, është funksional dhe ofron një shërbim me cilësi të lartë. Edhe pse qasja e tij është e kufizuar vetëm në SH.B.A., ju mund të përdorni atë nga kudo në botë me PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasni në Amazon Prime

 • Hulu

  Hulu është një nga shërbimet më të njohura të videos me shfaqje televizive dhe filma. Si shumë shërbime të tjera transmetimi që i nënshtrohen blloqeve të vendndodhjes, Hulu nuk është ndryshe. Hulu është i padisponueshëm në shumë vende / rajone në të gjithë globin. Për të marrë qasje të menjëhershme në Hulu, lidheni me një shërbim VPN me një adresë IP të SH.B.A.-së pasi është lehtësisht i arritshëm në atë vend.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Hulu

 • HBO Go

  HBO Go është një kanal i popullarizuar në transmetim, me përmbajtje origjinale të mahnitshme, përfshirë Game of Thrones dhe Detective Detective. Sidoqoftë, shërbimi është i disponueshëm vetëm në disa vende dhe është i paarritshëm nga diku tjetër. Për të hyrë në HBO Go dhe transmetoni përmbajtjen e tij të mrekullueshme nga kudo përmes adresës IP anonime, thjesht duhet të lidheni me PureVPN dhe të ndryshoni vendndodhjen tuaj të IP në SH.B.A..

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Hbo Shko Tani

 • Facebook

  Sshtë siti më i popullarizuar i rrjeteve sociale në botë. Me një bazë të përdoruesve të miliarda njerëzve, ka disa që ende nuk mund të hyjnë në faqen e mediave sociale. Qasja në Facebook është e lehtë sepse është e paarritshme vetëm në disa vende, përkatësisht Kinë, Iran, dhe nganjëherë Bangladesh. Për të hyrë në Facebook me një adresë IP anonime, thjesht lidheni me çdo server VPN jashtë vendeve të lartpërmendura dhe ndjehuni të lirë të përmbushni oreksin tuaj në median sociale.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasje në Facebook

 • YouTube

  Prania e videos në internet i detyrohet popullaritetit të saj në YouTube. YouTube është në pronësi të Google dhe kështu është i paarritshëm në rajone ku shërbimet e Google janë të kufizuara ose të ndaluara. Nëse është e vështirë të imagjinohet përvoja në internet pa YouTube, një nga mënyrat më të njohura për të hyrë në faqen e bllokuar është të merrni PureVPN dhe të lidheni me të për të hyrë në YouTube menjëherë me një adresë IP VPN për të hyrë në faqen e bllokuar.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasuni në YouTube

 • Google

  Google është kudo, pothuajse pothuajse. Shumë vende si Kina, Krimea, Kuba, Irani, Koreja e Veriut, Sudani, Siria dhe pothuajse të gjitha vendet arabe kufizojnë hyrjen në disa nga shërbimet e biznesit të Google (si YouTube, Gmail, Blogger, Maps). Diku, YouTube është i ndaluar dhe diku Gmail dhe në disa rajone, Google është i ndaluar krejt. Sidoqoftë, një VPN mund t’ju ​​heqë kufizimet rajonale me një adresë IP anonime dhe të fitojë qasje të menjëhershme në Google në vendet ku është bllokuar.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Hyni në Google

 • Cicëroj

  Uebfaqja e transmetimeve sociale ka ndryshuar mënyrën se si njerëzit marrin lajmet dhe azhurnimet më të fundit. Sidoqoftë, në shumë raste që përfshinin trazira civile dhe protesta, qeveritë kanë kufizuar qasjen e qytetarëve të tyre në rrjetin social. Nëse dëshironi të hyni në Twitter kur është i ndaluar, mund ta bëni këtë me PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Twitter

 • WhatsApp

  Ekstremisht i thjeshtë për tu vendosur dhe një përvojë pa reklama bën WhatsApp aplikacionet më të përdorura për mesazhe të çastit. Sidoqoftë, është e ndaluar ose e kufizuar në shumë vende si Kina dhe ato në Lindjen e Mesme. Nëse lidheni me një VPN, mund të shmangni me lehtësi bllokadën dhe të përdorni WhatsApp lehtë.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Whatsapp

 • BT Sport

  Platforma më e popullarizuar e rrjedhës në Evropë është e lartë në kërkesë edhe jashtë kontinentit. Edhe pse është i kufizuar për përdorim jashtë Evropës, mijëra përdorues lidhen me një VPN për të hyrë në BT Sports. Nëse doni të përdorni Rrjedhat e drejtpërdrejta në BT Sports, merrni PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në BT Sport

 • Sport Sky

  Sky Sports është një kanal i njohur për transmetimin sportiv, ku mund të shikoni ndeshjet tuaja të preferuara të Premier League dhe lojëra të tjera sportive. Sidoqoftë, Sky Sports është i disponueshëm vetëm në disa vende. Për të parë Sky Sports nga kudo, thjesht lidheni me një server PureVPN nga Mbretëria e Bashkuar dhe do të merrni akses në ndeshjet tuaja të preferuara sportive nga kudo.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Sport Sky

 • NBC

  Kompania Kombëtare e Transmetimit ka marrë ekskluzivitetet e saj në pothuajse të gjitha vendet e botës. Kanali ka lista të shkëlqyera programimi sipas secilës prej rajoneve ku vepron. Sidoqoftë, nëse dëshironi të shikoni programe që transmetohen në NBC në rajone të tjera, nuk mund ta bëni këtë direkt pa një VPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në NBC

 • ESPN3

  Nëse jeni një person i dashur sportiv, tashmë e dini se sa i mirë është ESPN3 kur bëhet fjalë për transmetimin e sporteve më të mira në cilësi më të mirë. ESPN3 është i disponueshëm vetëm për transmetimin në internet në SH.B.A., në Kanada dhe në disa pjesë të Evropës. Për të hyrë në ESPN3 për ndeshjet tuaja të preferuara jashtë rajoneve ku është në dispozicion, ju duhet një VPN e mirë sportive.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në ESPN

 • Instagram

  Instagram është faqja më e popullarizuar në rrjetet sociale ku mund të ndani selfie dhe fotografitë tuaja të preferuara me ndjekësit tuaj. Megjithë popullaritetin e tij, shërbimi është i ndaluar në një numër vendesh, përkatësisht Kinë, Koreja e Veriut, Irani, dhe nganjëherë Bangladeshi. Për të hyrë në Instagram nga kudo, thjesht lidhni VPN-në tuaj në çdo vend jashtë këtyre vendeve dhe shijoni ndarjen e pakufizuar në Insta.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasuni në Instagram

 • LinkedIn

  A keni vërejtur se merrni vetëm sugjerime për punë të cilat bazohen në vendndodhjen tuaj? Nëse jeni të interesuar të kërkoni punë në një qytet ose vend tjetër, tipari i kërkimit LinkedIn nuk do të zbulojë mundësi të sakta nëse nuk ndryshoni vendndodhjen tuaj virtuale duke përdorur PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Linkedin

 • Gmail

  Të gjithë përdorin gmail. Jo vetëm që është një shërbim i shkëlqyer me email, por është një adresë qendrore që ju ndihmon të mbani të sinkronizuara të gjitha llogaritë tuaja. Në rajone ku shërbimet e Google janë të ndaluara, Gmail nuk do të funksionojë, nëse nuk lidheni me një VPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Gmail

 • Sling TV

  Sling TV punon vetëm në SH.B.A. dhe Porto Riko. Isshtë një shërbim i preferuar i tifozëve mbi-më të lartë të shfletimit në internet që ofrojnë një numër të madh kanalesh kabllo më të shikuara, përmbajtje sipas kërkesës, filma dhe më shumë. Sling TV gjithashtu kërkon një VPN për qasje nga jashtë.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në TV Sling

 • Spotify

  Dëshironi të dëgjoni këngët më të nxehta në laptop, smartphone ose tablet? Spotify është mënyra për të shkuar për shumë njerëz pasi siguron qasje në miliona këngë dhe podcast. Platforma e transmetimit të muzikës, megjithatë, nuk është në dispozicion në disa vende, veçanërisht ato në Azi, kështu që do t’ju duhet një VPN për të hyrë në të.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Spotify

 • skype

  Shumë vende kanë kufizuar ose ndaluar hyrjen në programin e aplikacionit telekomunikues Skype, përfshirë Bangladeshin, Emiratet e Bashkuara Arabe, Marokun dhe Kinën. Përdorimi i faqes në internet gjithashtu është kufizuar në mënyra të tjera. Për të hyrë në këtë shërbim VoIP, përdorni një shërbim të njohur VPN që do t’ju bëjë lidhjen e menjëhershme me Skype në mënyrë që të vazhdoni me komunikimet tuaja.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Skype

 • WikiLeaks

  Politikanët e kanë frikë atë, qeveritë e urrejnë atë dhe milionerët janë të frikësuar prej saj. Nuk është çudi që të gjithë njerëzit me ndikim në të gjithë botën po bëjnë çdo përpjekje që të mundin për të kufizuar hyrjen e faqes në internet në rajonin e tyre. Nëse jeni në mesin e atyre që dëshirojnë ta mbajnë veten të vetëdijshëm për realitetet në tokë, duhet të merrni PureVPN në mënyrë që të keni mundësi të hyni në WikiLeaks dhe të gjitha tregimet e mahnitshme që mbulon.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasuni në WikiLeaks

 • PlayStation Vue

  PS Vue është një shërbim mbi-thelbësor i televizionit në internet i krijuar për të siguruar tregun e prestarëve të telave. Ajo ofron përmbajtje sipas kërkesës, TV Live (nga ofruesit zyrtarë të kabllove), filma dhe madje edhe ngjarje sportive të drejtpërdrejta. Meqenëse shërbimi i transmetimit është zhvilluar për të shërbyer vetëm përdoruesve të SH.B.A.-së, duhet të lidhni një VPN për të hyrë në të nga jashtë.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në PlayStation

 • Imgur

  Një nga faqet e internetit më të njohura dhe të përdorura gjerësisht në Internet, Imgur përmban ngarkesën e memorjeve të krijuara nga përdoruesit dhe përmbajtjeve të tjera të mediave. Ueb përmban kategori të ndryshme që përfshijnë tema të larmishme. Sidoqoftë, për shkak të mbivlerësimit të memeve të diskutueshme, në internet shpesh bllokohet në disa vende. Përdoruesit do të kërkojnë një VPN për të hyrë në përmbajtjen Imgur nëse faqja e internetit nuk është e disponueshme në rajonin e tyre.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Imgur

 • Snapchat

  Më e popullarizuara në mes të mijëvjecarëve dhe net-ave të Gen-Z, Snapchat ka një bazë të përdoruesve në miliona. Për shkak të karakteristikës së tij të diskutueshme që automatikisht fshin çdo çast, pasi të jetë parë nga përdoruesi, ai është kufizuar në vendet me ligje të ashpra në internet. Nëse jeni në një vend ku Snapchat është i ndaluar, mund të hyni në shërbim përmes PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Snapchat

 • Zjarri i ndezur

  Nëse përdorni Kindle Fire si pajisjen tuaj streaming, mund të keni hasur tashmë në raste kur nuk do të keni qenë në gjendje të përdorni disa shërbime transmetimi, siç janë Spotify, Zattoo, ose BT Sports. Me PureVPN, ju mund të përdorni çdo shërbim të kufizuar të transmetimit në Amazon Kindle Fire tuaj.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në flakë Kindle

 • Yahoo

  Yahoo! Engineshtë motori i dytë më i mirë i kërkimit pas Google, dhe pason në drejtimin e gjigantit të kërkimit duke shfaqur vetëm rezultatet e kërkimit të lidhura me rajonin. Nëse doni të përdorni të gjitha informacionet menjëherë, përdorni gjithmonë PureVPN kur kërkoni informacione mbi Yahoo!.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Yahoo

 • eshkë

  Vendet me kultura konservatore dhe ekstremizëm fetar kanë ndaluar Tinder për arsye të dukshme. Por kjo nuk e ndryshon faktin se është një nga rrjetet më të mira sociale për beqarët që kërkojnë një lidhje. Edhe ju mund të shmangni këto kufizime dhe të përdorni rrjetin e takimeve me PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Tinder

 • Tumblr

  Në kohën kur Facebook nuk ishte aq popullor, kishte Tumblr. Edhe sot, ka miliona përdorues të Tumblr që përdorin rrjetin për të postuar foto dhe bloge. Nëse dëshironi ta përdorni edhe atë, mund t’ju duhet PureVPN, pasi rrjeti nuk është më funksional në të gjitha vendet për shkak të pengesave në vend.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Tumblr

 • Hotstar

  Nuk janë vetëm indianët që e duan Bollywood-in për të gjithë masala që i shton industrisë së filmit. Njerëzit në të gjithë botën i duan filmat indianë, por për shkak të kufizimeve rajonale, shumica e përmbajtjes nuk është në dispozicion për të hyrë nga vendet e tjera.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja te HotStar

 • Dailymotion

  Dailymotion është një alternativë e shkëlqyer për YouTube. Biblioteka e përmbajtjes së saj mund të mos jetë aq e gjerë sa YouTube, por patjetër që ka të gjitha videot dhe këngët e njohura. Fatkeqësisht, Dailymotion është bllokuar në shumë vende si India, Kina, Koreja e Veriut dhe Siria. Nëse Dailymotion është bllokuar në rajonin tuaj, merrni PureVPN dhe hyrni menjëherë.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Dailymotion

 • Koha e shfaqjes

  Uebfaqja e Showtime është gjeo-bllokuar jashtë SH.B.A. Për të shmangur këto kufizime gjeografike, duhet të fshehni vendndodhjen tuaj nga Showtime. Kjo mund të bëhet duke përdorur një shërbim VPN. Një VPN ju lejon të ndryshoni vendndodhjen tuaj fizike dhe të zgjidhni një vendndodhje të cilitdo vend tjetër ku është në dispozicion koha e shfaqjes.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në orarin e shfaqjes

 • Wikipedia

  Uebfaqja nuk ka nevojë për një prezantim. Wikipedia është grila e shenjtë e përmbajtjes së krijuar nga përdoruesit dhe e kuruar. Ai mban një thesar informacioni për pothuajse çdo temë të imagjinueshme, me shkrimet e paraqitura dhe redaktuara nga vullnetarët që e bëjnë atë për dashurinë e vënies së informacionit në dispozicion për të gjithë. Meqenëse në uebfaqe pret një përmbajtje e paanshme e krijuar nga përdoruesit, ajo përballet me kufizime në disa rajone të botës.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasuni te Wikipedia

 • Crackle Sony

  Crackle është një shërbim i bazuar në SH.B.A. nga popullariteti Sony Pictures Entertainment. Sidoqoftë, ndryshe nga shumë shërbime të tjera streaming siç janë Netflix ose Hulu, Sony Crackle është 100% falas. Megjithëse nuk mund të merrni një katalog me përmbajtje të rëndë sa Netflix, prapëseprapë mund të shijoni dhjetëra shfaqje dhe filma popullorë falas. Meqenëse është një shërbim me qendër në SH.B.A., do t’ju duhet një VPN për të hyrë në të.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja Crackle Sony

 • Vkontakte

  Vkontakte është Facebook i Rusisë. Shtë rrjeti parësor shoqëror që i mban rusët të lidhur me njëri-tjetrin nga e gjithë bota. Meqenëse është i përqendruar për njerëzit brenda Rusisë, Vkontakte nuk punon jashtë vendit në shumicën e rasteve. Me PureVPN, ju lehtë mund të zgjidhni një server në Rusi dhe të merrni qasje në të gjitha përmbajtjet që janë të kufizuara për qasje brenda Rusisë.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në VK

 • dridhem

  Lojtarët e duan Twitch.tv. Platformshtë platforma e tyre për të parë lojtarët më të realizuar që jetojnë në veprim. Sidoqoftë, lojtarët mund të përdorin vetëm rrymat që lejohen në rajonin e tyre. Për të hyrë në përrenj nga rajoni tjetër, ju duhet një VPN e mirë e lojërave siç është PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Twitch

 • Aplikacionet e bisedës

  Aplikacione të tilla si Skype, WhatsApp dhe Telegram e kanë bërë shumë të lehtë për ne që të qëndrojmë të lidhur me të dashurit tanë nga e gjithë bota. Por kur shkoni të udhëtoni, shumica e aplikacioneve që kanë punuar shumë mirë në shtëpi, do të bllokohen në disa vende. Kjo mund të jetë një makth nëse nuk keni PureVPN për t’ju siguruar një rrugëdalje.

  Qasja në Aplikacionet e Bisedës

 • VoIP

  Vende si ato në Lindjen e Mesme janë të njohura për kufizimin e qasjes në aplikacionet dhe shërbimet VOIP. VIOP nënkupton Protokollin Zëri mbi internet, një shërbim që na lejon të bëjmë thirrje përmes internetit. Sidoqoftë, me PureVPN, ju mund të shmangni kufizimet e bazuara në rajon dhe të përdorni lehtësisht të gjitha aplikacionet VOIP.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në VOIP

 • Pokemon SHKO

  Loja është një ndjesi në të gjithë botën dhe i ka detyruar përdoruesit të rrënjosin ose jailbreak pajisjet e tyre dhe ta instalojnë atë. Për shkak të disa incidenteve të shkaktuara nga disa lojtarë, loja është ndaluar në shumë rajone. Nëse e konsideroni veten një lojtar të përgjegjshëm dhe ende dëshironi të luani Pokemon Go, do t’ju duhet PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja Pokemon GO

 • hi5

  Një rrjet i mediave sociale është shumë i njohur Portugalia, Rumania, Meksika, Qipro, Kuvajti dhe disa vende të tjera. Nëse jeni përdorues i Hi5 dhe doni të udhëtoni në rajone ku Hi5 nuk është aq popullor, shanset janë që të përballeni me ndërprerje të shërbimit dhe nëse nuk lidheni me PureVPN.

  Qasja Hi5

 • Flickr

  Flickr është një shërbim i shkëlqyeshëm i ndarjes sociale ku njerëzit ndajnë fotografi dhe video me botën. Sidoqoftë, në shumë rajone, Flickr është i ndaluar, pasi në të kaluarën ka pritur përmbajtje e cila ka shkelur rregullat e vendosura nga disa vende. Nëse vendi juaj është njëri prej tyre, merrni PureVPN.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Flickr

 • ASKfm

  Për dallim nga Quora që është shumë i moderuar dhe i rrëmbyer kryesisht nga shënuesit e përmbajtjes, Ask.fm është një platformë e mirë, ku kushdo mund të kërkojë ndonjë gjë. Për shkak të polemikave të kohëve të fundit për ngacmimin në internet kundër Ask.fm, platforma është kufizuar në shumë vende. Nëse dëshironi të hyni në platformë, por keni kufizime rajoni në vendin tuaj, përdorni PureVPN.

  Qasja në Askfm

 • DAZN

  Një shërbim i shkëlqyeshëm i transmetimit që është i dashur nga adhuruesit e sporteve në Evropë, shërbimi është i njohur mirë edhe në mesin e transmetuesve që jetojnë jashtë Evropës. Nëse ju pëlqen të qëndroni të rregulluar me lajmet sportive dhe ngjarjet dhe nuk mund të përdorni DZNN për shkak të gjeo-blloqeve, merrni PureVPN dhe hyrni DAZN nga kudo në botë.

  Qasja në Dazn

 • Zattoo

  Aktualisht i disponueshëm vetëm në Gjermani dhe Zvicër, transmetuesit nëpër botë po përdorin PureVPN për të hyrë në Zattoo. Shtë një platformë qendrore argëtuese që pret dhjetra kanale për filma sportivë dhe shfaqje televizive që mund të shikoni pa kosto.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasja në Zattoo

 • Disney Plus

  Disney + ofron filma të mahnitshëm Marvel, Star Wars, shfaqje TV si dhe tituj të Pixar të cilat mund t’i transmetoni në çdo pajisje. Ka më shumë se 50 milion pajtimtarë në Disney + që gëzojnë përmbajtje të shkëlqyeshme në komoditetin e kolltukëve të tyre. Disney + është një uebfaqe me pagesë për transmetimin e videove, por është në dispozicion vetëm në SH.B.A., Australi, Kanada, Hollandë dhe Porto Riko. Dhe ju duhet një VPN për të hyrë në Disney + nëse jetoni jashtë këtyre vendeve.

  Klikoni këtu për më shumë informacion Qasni Disney Plus

Merrni garancinë e kthimit të parave nga PureVPN 31-ditor

Përdorni PureVPN për të hyrë në Uebfaqet e bllokuara

Aplikimet tona VPN janë më të mirat për të hyrë në faqet dhe përmbajtjet e bllokuara, por edhe për mbrojtjen e intimitetit tuaj.

Shpejtësia e shpejtë

Serverë shumë të sofistikuar të optimizuar për transmetim. Ju mund të përdorni çdo rrjedhë video ose faqe në internet me shpejtësinë më të mirë të mundshme.

140+ Vendndodhjet

Më shumë se 2,000 të vendosura në të gjithë globin lejon përdoruesit e PureVPN të përdorin përmbajtje të pakufizuar nga kudo, në çdo kohë.

10 hyrje të shumëfishta

Me deri në 10 multi-logins, ju mund të transmetoni përmbajtjen tuaj të preferuar në çdo kohë në të gjitha pajisjet inteligjente dhe konzollat ​​streaming që keni.

24/7 Mbështetje

Ofruesi i vetëm VPN që ofron një mbështetje 24/7 të klientit në chat live, PureVPN mban bazën e tij të përdoruesit të kënaqur gjatë gjithë orarit duke zgjidhur pyetjet brenda disa minutash.

Aplikacione për të gjitha pajisjet tuaja

Aplikacione të përkushtuara për iOS, Android, Windows dhe Mac, shtesat e shfletuesit për Chrome dhe Firefox dhe arna për shumicën e ruterave; PureVPN praktikisht mbështet gjithçka.

Si të përdorni faqet e internetit të bllokuara: FAQ

Ende nuk është anëtar?

Bëhuni një dhe përjetoni transmetim si kurrë më parë!

Merrni garancinë e kthimit të parave nga PureVPN 31-ditor

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me