PureVPN Sjell Universin Online në Ekranin tuaj


PureVPN Sjell Universin Online në Ekranin tuaj

Qasni lehtësisht çdo përmbajtje nga kudo. Lidhni deri në 5 pajisje njëkohësisht.


IMG IMG

Po ashtu i pajtueshëm me tastierë të shumëfishtë përfshirë SmartTV, Kodi, Amazon Fire, Chromecast, Routers dhe pajisje të tjera inteligjente.

5 Logins Multi

Lidhni deri në 5 pajisje në një kohë, secila me një mënyrë të zgjedhur, duke përdorur vetëm një pajtim të vetëm PureVPN.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për:

 • IMG
 • IMG
 • IMG
 • IMG

IMG IMG

 • Liria e Internetit
 • intimitet & siguri
 • Premtimi ynë
 • Features
 • Gjurmët Dixhitale
 • Bleni Tani

Si të anonimizoni adresën time IP?

Qasja në çdo uebfaqe

Qasuni në çdo faqe në internet nga kudo në botë, në mënyrë të sigurt dhe anonime! Merrni qasje të pakufizuar në vendet e bllokuara ose të censuruara në shkollë, shtëpi ose zyrë me një klik të vetëm.

Qasja në çdo Shërbim Ueb

Algoritmet e PureVPN funksionojnë me zgjuarsi për të shmangur firewalls dhe kufizimet pa e drejtuar shpejtësinë tuaj të internetit. Qasja në çdo shërbim në internet në mënyrë të sigurt dhe anonime gjatë gjithë orës.

Qasja në Anydo Rrjet në Ueb

PureVPN ju ndihmon të kapërceni bllokadat dhe të hyrni në përmbajtjen tuaj të preferuar në internet pa asnjë kufizim, ndërsa qëndroni nën një mburojë mbrojtëse, larg nga përgjimet.

Qasja në çdo vendndodhje me anonimitet

Mos i drejto kriminelët në internet në shtëpinë tënde. Maskoni identitetin tuaj në internet dhe vendndodhjen fizike për të qëndruar të sigurt në internet. Lidhuni me rrjetin e PureVPN dhe mbajini ata me mend.

Merrni PureVPN Garancia e kthimit të parave 31-ditore

A është adresa ime IP e cenueshme?

Mbikëqyrja e tejkalimit

Agjensitë e mbikëqyrjes vazhdimisht spiunojnë dhe përcjellin aktivitetet tuaja të internetit, duke hequr të drejtën tuaj themelore për një internet të pakufizuar dhe të pa monitoruar. Kapërcimi i mbikëqyrjes me një mbulim të rrjetit global të vetë-inxhinierizuar të PureVPN.

Identiteti anonim

Qëndroni jashtë radarit dhe shkoni pa njohuri me PureVPN. Kryeni aktivitetet tuaja normale në internet pa u shqetësuar për dikë që po vëzhgon ose do të kalojë të dhënat tuaja. Siguroni identitetin dhe vendndodhjen tuaj të vërtetë & mbeten të padukshme.

i sigurt & Shfletimi privat

Interneti mund të jetë një vend i rrezikshëm herë pas here, veçanërisht me trolls dhe stalkers në internet që shfrenohen. Marrja e masave efektive është thelbësore për të mbetur i sigurt në internet. Luftoni trollet dhe lini stalkerët në internet në errësirë ​​me PureVPN.

Aktivitetet e koduara në internet

Kriptimi i fërkon të dhënat tuaja, i paketon duke përdorur një çelës unik dhe i dërgon në internet në një mënyrë të sigurt. Botuesit në internet, gazetarët, policët dhe shumë biznese të e-tregtisë e përdorin atë për të luftuar kriminelët në internet dhe për të mbrojtur të dhënat e tyre.

Themelet e Lirisë së Internetit

Shpejtësia e shpejtë

Shfrytëzoni sa më shumë shfletimin dhe shkarkimin tuaj me shpejtësi të jashtëzakonshme me PureVPN. Qasja në çdo përmbajtje të kufizuar pa kompromentuar për vonesën tuaj. Shfletoni në internet si një kampion me shpejtësi të shpejtë.

Identiteti anonim

Maskoni IP-në tuaj, fshihni historinë tuaj të internetit dhe bëhuni të padukshëm për sytë e padëshiruar. Mbroni fëmijët tuaj dhe privatësinë e tyre në internet me karakteristikat inovative të PureVPN. Ne kemi marrë shpinën tuaj në çdo kohë.

Politika pa log

PureVPN ka një politikë të rreptë të mirëmbajtjes së mos-logave. Përdoruesit kërkojnë intimitet dhe siguri dhe kjo është pikërisht ajo që ne ofrojmë. Nuk ka absolutisht asnjë palë të tretë të përfshirë dhe asnjë regjistër i aktiviteteve tuaja nuk mbahet.

JO LOG 101010100 10101001 101001 10010 NO LOG NO LOG

PureVPN mundëson një përvojë më të mirë në internet

IMG

Lidhja e koduar

Kriptimi i fuqishëm i PureVPN i AES 256-bit i klasës ushtarake siguron komunikimet tuaja në internet, të dhëna dhe aktivitete të tjera në internet, duke ju mbajtur juve dhe detajet tuaja të ndërlikuara të sigurta kundër subjekteve dashakeqe dhe sulmeve në internet.

IMG

Wifi i Sigurt

Wido Wi-Fi i pasigurt është i mbushur me hakerat, të etur për të shfrytëzuar informacionin tuaj. Mbroni identitetin tuaj dhe të dhënat e ndjeshme në pikat publike të Wi-Fi me PureVPN. Pse rrezikoni të gjitha kur keni në dispozicion mjetin e përsosur të intimitetit.

IMG

Internet falas Ad

Le ta pranojmë, Reklamat janë një telash i madh. Ata ngadalësojnë pajisjen tuaj dhe konsumojnë bandën tuaj të internetit. PureVPN ju jep një përvojë të plotë pa reklama në internet me funksionalitete premium bllokimi të nivelit të serverit.

IMG

Virus & Mbrojtje nga malware

Miliona viruse udhëtojnë në internet me qëllim kryesor të infektojnë sistemin tuaj dhe të mbledhin sa më shumë të dhëna të jetë e mundur. Funksionaliteti kryesor i antivirusit i PureVPN lufton viruset dhe malware si një profesionist!

IMG

Filterimi në internet për prindërit

Meqenëse nuk mund të mbikëqyrni çdo moment që fëmijët tuaj kalojnë në internet, tipari i filtrimit të uebit do të shkojë shumë përpara në shqyrtimin e përmbajtjes së qartë dhe do t’ju japë mundësinë për të filtruar përmbajtjen e padëshiruar.

IMG

Kaloni në internet Vrasësin

IKS është një pjesë inovative dhe kritike e zgjidhjes së sigurisë VPN që siguron IP tuaj të vërtetë dhe vendndodhja të mbetet e fshehur nëse një lidhje VPN bie. Kjo heq ndonjë shans të IP tuaj të ekspozohet ndaj keqbërësve.

Merrni PureVPN Garancia e kthimit të parave 31-ditore

2,000+ Server në 140+ Vende

Rrjeti ynë global i serverëve shumë të optimizuar ju lejon të ndryshoni adresën tuaj IP menjëherë. PureVPN nuk është thjesht i shpejtë, është gjithashtu i sigurt dhe global.

 • IMG

  SHBA

 • IMG

  Gjermani

 • IMG

  Australi

 • IMG

  Brazil

 • IMG

  Turqi

 • IMG

  Rusi

 • IMG

  Austri

 • IMG

  Zelanda e Re

 • IMG

  Belgjikë

 • IMG

  Britani e Madhe

 • IMG

  Francë

 • IMG

  Malaysia

 • IMG

  Irlandë

 • IMG

  Netherland

 • IMG

  Suedi

 • IMG

  Kinë

 • IMG

  Spanjë

 • IMG

  Japoni

 • IMG

  Kanadë

 • IMG

  Singapore

 • IMG

  Emiratet e Bashkuara Arabe

 • IMG

  Itali

 • IMG

  Rumani

 • IMG

  zvicerian



Përjetoni Marrëveshjen Ekskluzive të PureVPN me 74% Zbritje

Mos humbni Ofertën! Garancia e kthimit të parave pa 31-ditor.

1- Zgjidhni planin tuaj Ndryshimi i monedhës: USD

 • USD

Plani 1 Muaj Kurseni 0% $ 10.95 / mo në muaj 10,95 dollarë të faturuar Mondo muaj Merrni 1 Planin Muajor Garancia e kthimit të parave 31-ditore 88% OFF – Për kohë të kufizuar! Kursime masive! Plani 5 vjeçar Kurseni 88% 10,95 $ $ 1.32 / mo muaj $ 5.83 / mo në muaj Merrni Planin 1 vjeçar Garanci 31-ditore për kthimin e parave 1 vit vit Kurseni 82% $ 1.99 / mo në muaj 10,95 dollarë të faturuar Getdo muaj Merrni një Plan Viti 31-Ditë Garanci për Kthim të Parave 2- Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës Pagesa e sigurt dhe e koduar McAfee-icon Zgjidhni mënyrën e pagesës Pagesën e Kartës së Kredisë Pagesa me PagesëPay Valuta Crypto (Të Pakthyeshme) Alipay BlueSnap Kartat e Dhuratave (E pakthyeshme) Klikoni këtu për të parë të gjitha opsionet e pagesës Përmbledhja e porosisë tuaj 79,00 dollarë

Përmbledhja e porosisë tuaj

PureVPN 5 Vjet Plani 657 USD shtesë

79.00 USD Gjithsej KAN C KODI KUPON? aplikoni x

Vendosni një emër të vlefshëm të mbajtësit të kartës.

Vendosni një adresë të vlefshme emaili.

Kam kartë krediti të lidhur me llogarinë time PayPal Paguaj me Kartë Krediti

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Pagesa të sigurta dhe të koduara

Me paraqitjen e kësaj forme, ju pranoni Kushtet tona të Shërbimit dhe Politikën e Privatësisë.

Pagesa është e suksesshme

Faleminderit që provuat demonstrimin e shportës PVPN. (Asnjë para nuk u ngarkua në proces).

Dëshironi të shtoni një IP e përkushtuar për 0,99 USD/ mo?
Cfare eshte IP e përkushtuar? Marr IP e përkushtuar Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Australi
 • Kanadë
 • Gjermani
 • Hong Kong (SAR)
 • Maltë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Singapore
 • Shtetet e Bashkuara

Marr IP e përkushtuar Dëshironi të shtoni një Mbrojtja e DDos për 0,99 USD/ mo?
Cfare eshte Mbrojtja e DDos? Marr Mbrojtja e DDos Hiq shtesën Zgjidhni Vendin

 • Australi
 • Kanadë
 • Francë
 • Holandë
 • Zelanda e Re
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara
 • Gjermani

Marr Mbrojtja e DDos Dëshironi të shtoni një Forcimi i portit për 0,99 USD/ mo?
Cfare eshte Forcimi i portit? Marr Forcimi i portit Hiq shtesën × Dedikuar IP VPN

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhen IP VPN e Dedikuar?

Qasja në serverë nga distanca me Kriptim

Pavarësisht se me cilin server me akses të largët ju lidheni, ju lehtë mund ta bëni këtë pa pasur nevojë të shqetësoheni për komprometimin, veçanërisht pasi ju mbështeteni nga kriptimi i shkallës ushtarake.

E përkryer për bizneset

Individët dhe bizneset mund të lidhen me rrjete dhe serverë të kufizuar. Në vend se vetëm për këdo që ka një IP të përbashkët që ka qasje në një rrjet, vetëm ata me një adresë specifike IP mund ta bëjnë këtë, duke forcuar kështu sigurinë me hapa të mëdhenj.

Mundësitë janë të Pafundme

Pavarësisht nëse dëshironi të përdorni kamerat CCTV, llogaritë bankare ose dëshironi të shihni informacione konfidenciale të vendosura në një rrjet të sigurt spitalor, mundësitë janë të pakufizuara.

× VPN e mbrojtur nga DDoS

Me IP VPN Dedikuar të PureVPN, ju mund të bëni shumë më tepër sesa mund të imagjinoni. Kjo shtesë shërben si një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata individë dhe biznese që dëshirojnë të kufizojnë qasjen në rrjetet e tyre.

Pse më duhet VPN e Mbrojtur nga DDoS?

Bllokon Trafikun e Pajustifikuar

Me një trafik të paarsyeshëm, pritet një rënie në shpejtësinë e internetit dhe vonesat. Por kjo nuk do të ndodhë më me VPN-në tonë të mbrojtur nga DDoS.

Vshtë Vigjilent në çdo kohë

Në vend që të aktivizoni manualisht VPN-në tonë të mbrojtur me DDoS, çdo herë, ai do të jetë aktiv në çdo kohë. Sapo të zbulohet një sulm, VPN-ja jonë e mbrojtur nga DDoS do ta neutralizojë atë menjëherë.

E përkryer edhe për gamerët

VPN jonë e mbrojtur nga DDoS shërben si një shtresë shtesë e mbrojtjes për lojtarë, të cilët shënjestrohen rregullisht nga kriminelët në internet dhe lojtarë konkurrues. Jetë i sigurt; ju do të keni një përvojë të lojrave konkurruese dhe të sigurt.

× Forwarding Port

Karakteristika e Port Forwarding vjen e dobishme kur të keni nevojë për të hyrë në një pajisje / shërbim të lidhur me internet nga kudo në botë.

Si më sjell përfitimi nga Port Forwarding?

Le të themi se dëshironi të përdorni kompjuterin tuaj, laptopin ose serverin nga kudo në botë. Shtesa jonë Port Forwarding do t’ju lejojë të bëni vetëm atë.

Nëse doni të ndani qasje në faqen tuaj të internetit / FTP ose ndonjë shërbim tjetër, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding.

Nëse doni të luani një lojë në internet me miqtë tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa jonë Port Forwarding për të lejuar miqtë tuaj të bashkohen me serverin tuaj të lojrave.

Nëse jeni duke përdorur PureVPN në ruterin tuaj, atëherë do t’ju duhet shtesa Port Forwarding për të lejuar ndonjë port specifik në PureVPN IP.

. Siguria e klasës së ndërmarrjeve & intimitet

Gjeneratat e ardhshme Karakteristikat e përparuara ofrojnë siguri të fortë në shkëmb & privacy. Më parë teknologjia ishte e disponueshme vetëm për bizneset & Ndërmarrjet. Kjo ju jep Anti-Malware / Anti-Virus, Ad-bllokues, Filterim të Aplikimeve, Mekanizëm Parandalimi i Ndërhyrjes dhe Filterim URL / Kategorie. Mendoni si "superfuqitë" për VPN tuaj të rregullt.

Shënimi 1:

Deri tani, Siguria e Ndërmarrjeve-Shkallë & Shtesa e intimitetit nuk funksionon njëkohësisht me shtesën tonë të dedikuar për IP. Megjithatë, mund të përdorni çdo mënyrë tjetër në aplikacionet tona VPN për të mundësuar Sigurinë e Ndërmarrjeve & Shtesa private.

Shënimi 2:

Ju lutemi vini re se aktualisht, konfigurimi manual i PureVPN nuk mbështet konfigurimin e Sigurisë së Ndërmarrjeve të Ndërmarrjeve & Shtesa private. Përdorni aplikacionet tona VPN për ta mundësuar atë.

Protection Mbrojtja P2P

Shtesa e Mbrojtjes P2P siguron që edhe konfigurimi i dekave më të zgjuara nga hakerët ose agjensitë qeveritare nuk e bëjnë atë në pajisjen ose kompjuterin tuaj. Mbrojtja jonë proaktive do të bllokojë automatikisht skedarët shkatërrues si viruset, malware, ransomware, Trojans, etj., Të maskuar si torrentë nga shkarkimi dhe do ta mbani pajisjen tuaj të sigurt dhe të sigurt.

Plani PureVPN përfshin:

 • Aplikacione për
 • Siguria e shkallës së ndërmarrjes
 • 10-hyrje të shumëfishta, kështu që ju mund të përdorni një llogari në 10 pajisje në të njëjtën kohë.
 • 2000+ serverë të sigurt në 140+ vende
 • Mbështetje 24/7 e klientit

nologë dhe mbështetje të klientit Trustpilot

Paguajeni me kartën tuaj të kreditit dhe Merrni një EXTRA 10% Zbritje!

Unë do të paguaj me Kartë krediti Vazhdoni me Alipay

Një gabim i zbuluar

Po Jo

Kam nevojë për ndihmë? Bisedoni me mbështetjen tonë live 24/7

Pagesa juaj është refuzuar

Ju lutemi provoni të paguani përmes Bluesnap.

Zgjidhni mënyrën e pagesës

Merrni këtë Ofertë Tani Vazhdoni me

Shqyrtime të blerësve PureVPN

Trustpilot

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map