PureVPN Në Lajme


PureVPN Në Lajme

PureVPN është e përkushtuar të ruajë dhe respektojë të drejtën e një individi për të përfunduar lirinë e internetit, privatësinë, & sigurisë. Shtë për shkak të këtij angazhimi të vendosur që PureVPN është duartrokitur nga media mjaft shpesh.


Për çdo hetim për shtyp, mendim ekspert ose një kontakt intervistë

[Email mbrojtur]

Ein VPN mit erstaunlichen Datenschutzfunktionen

Testuesi i VPN | 24 Tetor 2019

Wir empfehlen PureVPN! Der Anbieter aus HongKong bietet einen guten Schutz ose Abmahnungen und ein Netzwerk mit Standorten në 141 Ländern. PureVPN nuk është në afërsi të geignetet e kërkuara për kërkesa: Gjuhë elektronike nga Interneti Efera e Internetit Auswahl an Standorten, Sicheres Filesharing and Streaming!

Testoni përfundimin e Digital PureVPN nga Opportunites

Mundësitë Digitales | 24 Tetor 2019

"Shumë karakteristika të shkëlqyera, një zgjedhje e gjerë e serverëve dhe në përgjithësi një vlerë e mirë për para. PureVPN është një mundësi e mirë për këdo që është serioz në lidhje me privatësinë e tyre!"

VPN-të janë krijuar për të mbrojtur privatësinë në internet duke maskuar identitetin tuaj

Mac.Informer | 09 Dhjetor 2014

PureVPN është një shërbim në Internet që lehtëson lidhjen tuaj me serverat VPN. Kjo kërkesë është krijuar për të mbrojtur privatësinë në internet duke maskuar identitetin tuaj. Shërbimi siguron një rrjet kompleks VPN që lejon qasje të lehtë në qindra servera VPN të vendosura në vende të ndryshme të botës. Në këtë mënyrë, ju do të lundroni në internet lirshëm dhe në mënyrë anonime, të mbuluar nga adresa IP të sigurta.

Rishikimi PureVPN nga VPNRanks.com

Renditjet e VPN | 31 korrik 2015

Një ofrues i shërbimit VPN nuk është asgjë pa një përhapje të mirë të serverit dhe PureVPN duket se e di këtë qartë. Një shpërndarje e mirë e serverëve shpërndahet në mënyrë të ndjeshme për t’u dhënë përdoruesve anonimitetin maksimal, aksesin dhe sigurinë në internet. Por PureVPN shkon një hap më tej dhe përfshin server në ato vende, gjithashtu, ku liria e internetit është konsideruar si një bekim për shkak të politikave të rrepta të censurës.

Rishikimi i PureVPN nga USAVPN.com

USA VPN | 22 janar 2016

PureVPN – emri është shfaqur si një markë udhëheqëse VPN në industri gjatë viteve të fundit. PureVPN bën përshtypje që në fillim. Me një uebfaqe gjithëpërfshirëse dhe të lehtë për t’u lundruar, garanci për kthimin e parave, përafërsisht një milion shkarkime dhe 24/7/365 mbështetje miqësore ndaj klientit, ju jep ndjenjën se jeni duke shërbyer nga profesionisti.

Rishikimi PureVPN nga Trust Pilot

Pilot i Mirëbesimit | 16 gusht 2016

Sigurohuni që të dhënat tuaja personale dhe aktiviteti i Internetit të mos ekspozohen kurrë me VPN jashtëzakonisht të besueshme të cilëve iu besohet mbi një milion përdorues. Rrjeti VPN i vetë-menaxhuar i PureVPN ka një shtrirje më të gjerë (nyje 550+ servers në 141 vende) dhe lejon më shumë lidhje të njëkohshme të pajisjeve (pesë) sesa shumë VPN tjetër atje.

Rishikimi PureVPN nga BestVPNProvider.com

Ofruesi më i mirë i VPN | 21 gusht 2015

‘PureVPN është një mundësi e shkëlqyeshme për qytetarët që shqetësohen për privatësinë e tyre në internet dhe kërkojnë një zgjidhje për të mbrojtur identitetin e tyre në SHBA, Evropë, Australi dhe Kinë. Rishikimi ynë PureVPN zbuloi se PureVPN është themeluar me një ofertë të gjerë të protokolleve të tunizimit për të siguruar që pajtimtarët mund të sigurohen vetë në varësi të llojit të tyre të përdorimit. ‘

Rishikimi PureVPN nga VPNAnalysis

Analiza e VPN | 1 Prill 2016

PureVPN e dëshmoi veten si një shërbim të shkëlqyer VPN me siguri, komoditet dhe veçori të gjithanshme. Me më shumë se 500 servera në 101 vende, PureVPN është admiruar për të shpejtësinë e madhe dhe çmimet e realizueshme. Shumë opsione të personalizuara, përputhshmëria me pothuajse të gjitha pajisjet dhe të gjithë sistemin operativ të njohur e bëjnë PureVPN një nga shërbimet e preferuara VPN.

Rishikimi PureVPN nga BestReviews.com

Shqyrtimet më të mira | 13 Mars 2015

Ne ishim më se të kënaqur me performancën e PureVPN. Numri dërrmues i lokacioneve, mbështetja e gjerë e pajisjes dhe llojet e shumta të protokolleve thjesht na kanë hedhur në erë. PureVPN gjithashtu meriton një medalje për plotësimin e shërbimit të tyre me karakteristika të tilla të rëndësishme siç janë mbrojtja e rrjedhjes së vrasjeve, SSL, DNS dhe IPv6, tunelimi i ndarë, firewall-i i NAT dhe funksioni i ruterit virtual që ngre kapakun për pajisjet e lidhshme deri në 10.

Rishikimi PureVPN nga VPNFan.com

VPN Fan | 15 qershor 2016

Rrjeti PureVPN përfshin shumicën e kontinenteve. Ata kanë serverë në Afrikë, Azi, Evropë, Lindjen e Mesme, Amerikën e Veriut, Oqeaninë dhe Amerikën e Jugut. Ata kanë një rrjet të shpejtë VPN siç ilustrohet nga testi ynë i shpejtësisë.

Rishikim PureVPN nga FIPE.net

FIPE | 15 Tetor 2015

PureVpn, ka avantazhe ndaj shërbimeve të tjera. Me mbi 500 servera në 141 vende, PureVPN ofron një nivel të shkathtësisë që është i sigurt për t’i ndihmuar ata të zëvendësojnë Hide-My-Ass. Përdorimi i PureVPN nuk do të thotë kufizime të gjerësisë së bandës dhe një lidhje shumë e sigurt gjatë gjithë kohës.

Rishikimi PureVPN nga Freeware i Gizmo

Freeware Gizmo’s | 24 qershor 2016

PureVPN me bazë në Hong Kong ofron një shërbim shumë të shpejtë VPN që ofron 500+ serverë në 141 vende. Ekzistojnë klientë shumë të konfigurueshëm, si për përdoruesit Windows ashtu edhe Mac, që të dy ofrojnë mundësinë shumë tërheqëse për tu lejuar përdoruesve të zgjedhin serverin më të mirë bazuar në qëllimin sesa thjesht vendndodhjen gjeografike..

Rishikimi i PureVPN nga MostSecureVPN

MostSecureVPN | 27 Tetor 2016

PureVPN dikur një shërbim për korporatat është rritur në një fenomen global në mbrojtjen e privatësisë së njerëzve në të gjithë globin. Me teknologjinë e saj të përparme, aftësitë dhe karakteristikat e veçanta, ajo ka revolucionarizuar përdorimin e VPN nga kompleksiteti në sa më të lehtë të jetë e mundur, duke marrë sigurinë dhe privatësinë tuaj si përparësinë e saj më të madhe.

Rishikimi PureVPN nga VPNPick

VPNPick | 11 Nëntor 2016

Shërbimi i PureVPN është një nga opsionet më të mira, më të plota në dispozicion sot në treg. Ata kanë solidifikuar pozicionin e tyre në industri duke siguruar kriptim të sigurt të përputhur me funksionet më të rëndësishme. Përtej të pasurit të mbulimit global, mbrojtje të thellë të inspektimit të paketave, një ndërprerës të vrasjeve, tunelimit me ndarje dhe aplikacione të pasura me veçori janë vetëm disa nga pengesat e ofruara.

Rishikimi PureVPN nga Hostingpill

HOSTINGPILL | 22 gusht 2017

Nëse vërtet dëshironi një VPN, unë do ta rekomandoj patjetër – nëse nuk jeni jashtëzakonisht i mprehtë, nuk do t’ju lejojë.

Rishikimi PureVPN nga vlerësimi BESTVPN

BESTVPNrating | 12 shkurt 2018

PureVPN është një nga shërbimet më të mira VPN që furnizohen me mjetet më të forta të kriptimit të krijuara për t’ju siguruar sigurinë përfundimtare në internet. Pasi të jeni regjistruar në PureVPN, do të jeni në gjendje të shfletoni në internet lirshëm dhe në mënyrë anonime si kurrë më parë!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map