Përjetoni Shërbimin më të shpejtë VPN Ever!

rang pilot piloti


* KOHA T F PAR *

Futja e gjyqit 7-ditor vetëm për 0,99 dollarë!

Tani Puna, Binge & Qëndro i sigurt në internet me PureVPN

Përjetoni Shërbimin më të shpejtë VPN Ever!

Nëse është transmetimi me shpejtësi të lartë, shfletimi, siguria, shkëmbimi i skedarëve ose privatësia; ju merrni gjithçka me PureVPN!

Qasja në përmbajtje

Filma, shfaqje televizive ose ngjarje sportive; PureVPN ju lejon menjëherë & qasje e pakufizuar në përmbajtjen tuaj të preferuar.

siguri & anonimitet

Intimiteti juaj është i garantuar me IP-të tona anonime të VPN-së, encryption të gradës ushtarake dhe rrjetin global të serverëve VPN.

Shpejtësia e shpejtë

Një rënie e shpejtësisë vret gëzimin për çdo gjë, kjo është arsyeja pse ne kemi kushtuar serverë me shpejtësi të lartë VPN për çdo qëllim.

ai që ndan

Kohët e vështira kërkojnë masa të jashtëzakonshme!

Një shërbim VPN me Karakteristika të Pamposhtshme

Shërbimi ynë më i shpejtë VPN vjen me një përzierje të përsosur të veçorive të përqendrimit në siguri.

Kaloni në internet Vrasësin

Mbetni kontrollin e intimitetit, sigurisë dhe anonimitetit tuaj, edhe kur lidhja VPN bie.

Ndarja e tunelit

Zgjodhi cilat të dhëna për t’i dërguar përmes ISP-së tuaj dhe cilat përmes lidhjes VPN.

10 Logins Multi

Një llogari PureVPN ju lejon mundësinë të lidhni deri në 10 pajisje njëkohësisht.

24/7 Mbështetje teknike

Ekipi ynë teknik është gjithmonë këtu për t’ju ndihmuar kur futeni në një gabim të papritur.

2,000+ serverë

Rrjeti ynë global me 2,000+ serverë të vendosur në mënyrë strategjike ju ndihmon të kapërceni çdo kufizim.

Sigurohuni WiFi

Nisni PureVPN në pajisjen tuaj dhe bëni çdo Wi-Fi publik një Wi-Fi të sigurt për të dhënat tuaja.

Shpejtësi ultra e shpejtë

Kurrë nuk do të keni një ditë të ngadaltë me serverët tanë të dedikuar të optimizuar për shpejtësinë.

Sytë ndërhyrës

Larg 5 dhe 14 Sytë, ne jemi të vendosur në Hong Kong dhe nuk kërkohet që të ruajmë të dhëna.

Merrni PureVPN Garancia e kthimit të parave 31-ditore

Shqyrtime të blerësve PureVPN

Trustpilot

Pajisjet e Mbështetur nga Shërbimi ynë VPN

Whatfarë dobie është një VPN e sigurt nëse nuk mbështet çdo pajisje të mundësuar nga interneti!

 • Windows

 • mushama

 • android

 • iPhone

 • iPad

 • Linux

 • krom

 • Firefox

Gjithashtu pajtueshëm me

E përputhshme me 50 pajisje më shumë.

 • routers

 • Android TV

 • Amazon FireStick

 • Sipërfaqja e Microsoft-it

 • Kodi

 • roku

 • Kuti boksi

 • Tani TV Box

 • Pije mjedër

 • Të hedhura nga Chrome

 • Stacioni i lojërave

 • Xbox

Gjurma jonë Mbulon 180+ Vende

Mbi 2,000 serverë dhe 300,000 IP janë gjithmonë atje për të siguruar një akses të plotë.

Amerika e Veriut

667 serverë

sherbimi me i mire vpn

Amerika Jugore

84 serverë

IMG

Amerika Qendrore

12 serverë

IMG

Oqeani

93 serverë

IMG

Evropë

807 serverë

IMG

Afrika

150 servera

IMG

Azi

321 serverë

IMG ai që ndan

Mfarë e bën PureVPN Shërbimin më të mirë VPN

Asnjë shërbim tjetër VPN nuk ofron kombinim perfekt të shtesave premium si PureVPN.

Forcimi i portit

Shtesa Port-Forwarding ju ndihmon të qaseni në pajisjen tuaj ose një shërbim nga kudo në botë me siguri.

Shtesa Premium

IP e përkushtuar

Një IP e dedikuar ju jep kontroll më të madh në personalitetin tuaj në internet & fortifikon sigurinë e pasurive tuaja dixhitale duke i kufizuar ato IP.

Shtesë Premium Merrni PureVPN

Garancia e kthimit të parave 31-ditore

E fundit nga Blogu ynë

Të gjitha Prodhimet Netflix janë ndalur për shkak të koronavirusit

Pandemia e koronavirusit po shkakton ndërprerje kudo, përfshirë në industrinë e transmetimit. Kohët e fundit, të gjitha filmat dhe prodhimet televizive Netflix janë ndalur për shkak të koronavirusit.

Lexo më shumë

Turbullira në industrinë e udhëtimit për shkak të koronavirusit

Rritja e mprehtë është rastet e koronavirusëve në të gjithë botën ka sjellë industrinë e udhëtimit në gjunjë, pasi shumica e qeverive kanë vendosur kufizime të udhëtimit në përpjekje për të ndaluar përhapjen e virusit.

Lexo më shumë

Suksesi i blerësve të PureVPN është në dispozicion në distancë 24/7 në mes të COVID-19

Heronjtë e Suksesit të Konsumatorëve të PureVPN janë duke punuar nga distanca rreth orës, duke siguruar që asnjë pyetje të mos mbetet pa mbikëqyrje. Në këto kohë sfiduese, përfaqësuesit tanë të përkushtuar për mbështetje janë këtu për ju.

Lexo më shumë

imazh

Rekomanduar nga Ekspertët

Juridiksioni është faktori numër një që duhet të shikoni në çdo shërbim të VPN. Nga 123 ofruesit e VPN që kemi testuar, PureVPN është ndër të paktat shërbime që ndodhen jashtë 5 syve, 9 syve dhe juridiksionit të 14 syve..

Lexoni Shqyrtimin PureVPN në VPNRanks.com

Merrni Aplikacione PureVPN Mobile

Shkarkoni aplikacionet tona për iOS dhe platformat Android.

Merrni TANI

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map