Përfundimi i NBA League Pass Passageound

Përditësuar: 3 Shtator 2019

Shikoni sezonin 2019-20 me zyrtarin zyrtar të NBA League Pass. Sidoqoftë, nëse shqetësoheni që keni Blackout, mos u bëni. PureVPN ju ka mbuluar. Thjesht ndiqni hapat më poshtë dhe vëzhgoni.

 1. Merrni VPN NBA

  Me mbi 15 milion tifozë vetëm në Shtetet e Bashkuara, ju mund të imagjinoni shumë se sa masiv është NBA në botën e sporteve. Sidoqoftë, me një sport kaq të njohur, nuk do të mendoni se do të ketë probleme me transmetimin, por kjo do të ndodhë. Qindra e mijëra tifozë, çdo vit, ankohen për mënyrën se si ata nuk janë në gjendje të transmetojnë lojërat e tyre të preferuara në NBA.

  Tani, kjo mund të jetë për shkak të disa arsyeve, përfshirë kufizimet rajonale, por nga ato që zbuluam, ka të bëjë me ndërprerjen famëkeqe që kufizon ofruesit e përmbajtjes të transmetojnë drejtpërdrejt. Pra, sot, ne do të flasim për mënyrën se si ju mund të punoni rreth NBA Blackout, duke marrë NBA LEAGUE PASS me VPN dhe shumë më tepër.

  Ku ta shikoni sezonin NBA me League Pass

  Sezoni NBA 2019-20 po transmetohet drejtpërdrejt në ABC, TNT, dhe ESPN në SH.B.A. Sidoqoftë, është në dispozicion globalisht në NBA League Pass.

  Kanalet (Gjuha) që transmetohen në dispozicion në
  ABC (Anglisht), TNT (Anglisht), ESPN (Anglisht)SHBA
  Kalimi i Ligës NBAVende të shumëfishta
  TSN (Anglisht), CBC (Anglisht)Vetëm Kanada
  SonyLiv, ESPNIndi
  SonyLivFalas botës me PureVPN

  Përfundimi i NBA League Pass Passageound

  Nëse keni një Pass League, por nuk mund të shikoni ndeshjet në NBA për shkak të kufizimeve të ndërprerjes, PureVPN mund t’ju ndihmojë. Thjesht duhet të marrësh një version ndërkombëtar të NBA League Pass duke u lidhur me gamën e gjerë të serverëve të vendit PureVPN.

  Pass NBA League është në dispozicion në çdo vend të botës, përveç Republikës së Afrikës Qendrore, Kongos, Cote D’Ivoire, Liberia, Libi, Somali, Sudan, Zimbabve, Koreja e Veriut, Irani, Iraku dhe Siria.

  Ju mund të lidheni me çdo vend (përveç përmendur më lart) dhe të hyni në Lojërat Final NBA përmes Pass International League NBA Pass pa ndërprerje! Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të kurseni disa dollarë gjithashtu nëse lidheni me Indinë (14 dollarë), Afrikën e Jugut (118 dollarë) ose Brazilin (130 dollarë). Kostoja aktuale në Sh.B.A është 200 dollarë me ndërprerje. Ende pyesni se si ta merrni? Lexo!

  Si të merrni Pass International NBA League Pass?

  Nëse dëshironi të keni duar në një Pass International NBA League për një pjesë të çmimit aktual, ndiqni hapat më poshtë:

  1. Ju duhet të merrni VPN (Nëse nuk keni).
  2. Shkarkoni atë & konfigurimi në pajisjen tuaj të preferuar.
  3. Lidhuni me vendndodhjen tuaj të dëshiruar (Zgjidhni serverin Indian VPN për çmimin më të lirë)
  4. Tani vizitoni faqen e internetit të NBA League Pass & merrni atë kalimin për të lira

  A nuk është kaq ekstremisht e lehtë të marrësh Pass League League? Falë PureVPN, ju mund të merrni shërbimin e plotë pa ndërprerje!

  Si të Bëni Liga NBA Pass Pass lirë me VPN?

  Pass NBA League është gati për kapje dhe është më e lirë se kurrë më parë. Vetëm sigurohuni që të lidheni me VPN para se të bëni ndonjë transaksion. Pasi të keni lidhur me VPN, zgjidhni Indinë si vendin tuaj të preferuar. Kjo do të sigurojë që ju të merrni tarifat më të ulëta.

  Viti i Kalimit të Ligës: 13.60 dollarë

  Muaji i Kalimit të Ligës: 1.35 dollarë

  Pyetjet e bëra më shpesh

  A mund ta shikoj NBA në Hulu?

  Po, ju mund të shikoni NBA në Hulu, por do t’ju duhet një pajtim në Hulu me TV Live. Sidoqoftë, pasi që Hulu është në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara, vetëm banorët e SH.B.A. do të jenë në gjendje ta bëjnë këtë përveç nëse marrin duart në VPN.

  A mund ta shikoj NBA në ESPN+?

  Po ti mundesh. NBA është në dispozicion për të parë në ESPN +. Sidoqoftë, pasi shërbimi është i disponueshëm vetëm në disa vende, mund të keni nevojë për ndihmën e VPN nëse jetoni në një vend ku ESPN nuk është i disponueshëm.

  Isfarë është ndërprerja e Ligës NBA?

  Shkëputja e Ligës NBA kufizon ofruesit e përmbajtjes lokale dhe kombëtare dhe transmetuesit nga televizioni i ngjarjeve të caktuara. Sidoqoftë, për të kaluar ndërprerjet e tilla, mund të përdorni PureVPN dhe të lidheni me kanale që nuk janë të lejuara nga transmetimi.

  Si funksionon kalimi i Ligës NBA?

  NBA League Pass është një shërbim abonimi që lejon përdoruesit e tij të shikojnë dhe transmetojnë të gjitha lojërat NBA, përveç atyre që janë shkaku i kufizuar i Blackout. Pass vjen në tre pako të ndryshme, secila që vjen me karakteristikat e veta. Ekziston një pasim i plotë që përmban të gjitha lojërat, një skuadër të vetme që përfshin të gjitha lojërat e një ekipi të vetëm dhe një paketë zgjedhjeje me 3 ndeshje që ju lejon të shikoni tre ndeshje çdo muaj. Për më shumë informacion, drejtohuni në faqen zyrtare.

  Udhëzues për rrjedhën sportive

  Ju gjithashtu mund të dëshironi ngjarje të tjera sportive më poshtë

  • Moto GP
  • Premier League
  • LA LIGA
  • Formula 1
  • NFL
  • Seria A
  • WRC
  • MLB
  • UEFA Champions League
  • Bundesliga
  • LIGJI 1
  • UFC
  • Tenis
  • NBA
  • IPL
  • NHL
  Kim Martin
  Kim Martin Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me