Pasojat 4 VPN

Hap. Luaj. përsëritje

Ju nuk duhet të jeni të detyruar nga rregullat, veçanërisht kur bëhet fjalë për lojrat. Pra, shkëputni ato pranga dhe zhbllokoni çdo server rajonal me një VPN Fallout 4 për të marrë përvojën tuaj të lojrave në internet deri në një shkallë të lartë.

Kur të përdorni një VPN me Fallout 4?

Për një gamer hardcore si ju, çdo gjë që prish përvojën tuaj të lojërave ju bën të shkoni të gjithë ose thjesht të zemëruar. Qofshin ato raste të rënies së shpejtësisë ose kufizimit të serverit, mos lejoni që edhe një shqetësim i vetëm të prishë seancat tuaja të lojërave.

ISP duke u hedhur

Mbulimi i rrjetit është një problem i zakonshëm në mesin e ISP-ve. Kurdoherë që ata vërejnë aktivitet të lartë në rrjet, ata qëllojnë me shpejtësi. Mund të bllokojë bllokimet e rrjetit, por prish lojërat tuaja.

Bandwidth i kufizuar

Një bandë me tela të mbuluar zemëron lojtarët më shumë se gjithçka tjetër. Nëse jeni duke paguar ISP-në tuaj plotësisht, nuk do të ishte e drejtë që ata të kapnin bandën tuaj pa marrë parasysh sa konsumoni.

Serverë të kufizuar

Ju mund të keni karakteristika të pakufizuara të personalizimit në Fallout 4. Por kur bëhet fjalë për serverat, ju keni ngecur me serverin tuaj rajonal, i cili mund të jetë i mbipopulluar me përdorues ose të përplasur me hakerat ose mashtruesit.

ai që ndan

Mund një VPN Fallout 4 Të përmirësojë vërtet lojrat e mia?

Studios Bethesda Game ka një aftësi për të prodhuar disa nga lojërat më të mira për të luajtur role, ndonjëherë, përfshirë seritë Skyrim dhe Fallout.

Fallout 4 mbart thelbin e Bethesda, duke paketuar grafikë të nivelit të lartë, gameplay outclass dhe një skenar tërheqës. Dhe do të përjetoni të njëjtën gjë në serinë e plotë Fallout.

Sidoqoftë, disa gjëra mund ta bëjnë përvojën tuaj të lojrave thjesht të mjerueshme. Për shembull, lojtarë toksikë mund të sabotojnë seancën tuaj të lojërave nga DDoSing ju.

Në mënyrë të ngjashme, ISP-ja juaj mund të godasë shpejtësinë e internetit tuaj deri në vdekje, duke e bërë të vështirë për ju që të shijoni Fallout 4 në maksimum..

VPN më e mirë për Dota 2

Cilat Cilësi Bëni një VPN e mirë për pasojat 4?

Një VPN për Fallout 4 është një VPN e mirë vetëm kur zgjidh problemet me të cilat zakonisht përballeni kur luani lojën tuaj të preferuar në internet.

  • Ju jeni ngecur me një server rajonal si parazgjedhje kur luani Fallout 4 në internet. Somethingshtë diçka që nuk mund ta luftoni ose raportoni. Botuesit e bëjnë atë për të mos bllokuar rrjetet. Sidoqoftë, ky në fund e mbingarkon serverin, duke e bërë atë të paaftë për të arritur performancën e tij optimale. Për më tepër, serveri gjithashtu mund të jetë i mbingarkuar me mashtrues. Një VPN ju lejon të zhbllokoni serverët e tjerë rajonalë dhe të përmirësoni lojrat tuaja.
  • A keni menduar ndonjëherë përse belbëzon lojën tuaj sa herë që luani në internet? Nëse nuk e dini, atëherë na tregoni se fajtori është ISP Throttling. Meqenëse lojrat në internet konsumojnë shumë bandwidth, ISP-të rrisin shpejtësinë për të ruajtur bandën. Megjithëse duket i dobishëm për ISP-në, por jo aq i dobishëm për gamerin sepse ata duhet të provojnë lojëra me vonesë. Kur jeni prapa një VPN, duhet të siguroheni që të merrni shpejtësinë maksimale dhe të pa filtruar gjatë gjithë kohës.

PureVPN është VPN më e besueshme e Lojrave për Fallout 4

VPN për Fallout 4

Port-Forwarding

Si një gamer, ju nuk dëshironi asgjë të futet midis lojërave tuaja dhe ju. Sidoqoftë, ndonjëherë gjërat kanë tendencë të prishin seancat tuaja të lojërave, dhe një nga ato gjëra është shpejtësia dhe stabiliteti. Gjithmonë mund të kaloni në një lidhje më të qëndrueshme me dërgimin e portit. PureVPN ju lejon të përcillni portet me vetëm një klik.

Bandwidth i pakufishëm

Bandwidth është një nga shtyllat thelbësore të internetit për lojtarë. Nëse keni një bandë të kufizuar, nuk do ta dini kur lojërat do të ndalen. Më në fund mund të kapërceni problemin e gjerësisë së bandës kur jeni prapa PureVPN. Serverët tanë të vetë-inxhinierizuar janë këtu për t’ju dhënë shpejtësi maksimale, lidhje të qëndrueshme dhe gjerësi të pakufizuar për sesione të lojrave të zgjeruara.

Lidhja e mbrojtur

Obsesioni juaj i lojrave mund të vë në rrezik intimitetin dhe sigurinë e të dhënave nëse vazhdoni të luani lojëra në internet pa e mbrojtur lidhjen tuaj. PureVPN ju jep mundësinë të kriptoni lidhjen tuaj dhe të luani, shkarkoni, transmetoni, ose shfletoni pa frikën e kërcënimeve dixhitale fare.

IMG

10 Multi-Logins për Llogari

Dëshiron të sigurohesh që ti dhe miqtë e tu të lojrave bashkohen me të njëjtin server rajonal kur të luajnë më pas Fallout 4? Epo, ju mund ta bëni këtë me lehtësi sepse mund të përdorni PureVPN deri në pesë pajisje njëkohësisht.

Serverët e optimizuar të lojrave në 180+ vende

Mbi 2,000 serverë dhe 300,000 IP janë gjithmonë atje për të siguruar një akses të plotë.

Amerika e Veriut

667 serverë

sherbimi me i mire vpn

Amerika Jugore

84 serverë

IMG

Amerika Qendrore

12 serverë

IMG

Oqeani

93 serverë

IMG

Evropë

807 serverë

IMG

Afrika

150 servera

IMG

Azi

321 serverë

IMG ai që ndan

Lojëra të tjera popullore i mbështesin

  • Blloku i Qarkut PUBG
  • VPN me mbikëqyrje
  • League of Legends VPN
  • WarFace VPN
  • VPN e shkretëtirës së zezë
  • Blade dhe Soul VPN
  • Pasojat 4 VPN

Merrni PureVPN Tani!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me