Kili VPN


Kili VPN

Shikoni përmbajtjen tuaj të preferuar kilian me VPN më të shpejtë të Kilit

 • Lidhje e lehtë me serverin Kili
 • Merrni Adresën IP falas të Kilit
 • Fshih vendndodhjen tënde të vërtetë
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

Kili VPN Kili falas VPN


 • Serverët e Kilit
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni Adresën IP të Kilit

Dëshironi të merrni një adresë IP falas kilian nga kudo? PureVPN ju ka marrë shpinën. Ne operojmë një rrjet gjithnjë në rritje të 2,000+ serverëve në 141+ vende të botës, me 6 prej tyre me qendër në kryeqytetin e Kilit, Santiago. Serverët tanë VPN në Kili janë optimizuar për t’ju dhënë shpejtësitë më të mira gjatë transmetimit, shkarkimit dhe shfletimit. Me VPN të Kilit, duhen vetëm disa klikime për t’u lidhur me një nga qindra adresat tona IP të Kilit.

ne premtim ju!

Qasja në përmbajtjen e Kilit

A përdorni shërbime kiliane të rrjedhës si Canal 13, Chilevisión, dhe TV +? Për fat të keq, përmbajtja e disponueshme në to nuk mund të shikohet kur jeni jashtë Kilit. Kufizimet rajonale janë fajtorë, por ju i anashkaloni ato duke e zhvendosur vendndodhjen tuaj virtuale në Kili duke përdorur PureVPN.

Rrethrrotullimi i Censurës në Internet

A po jetoni në një vend që censuron në mënyrë aktive përdorimin e internetit të qytetarëve të saj? Pastaj, do të përballeni me vështirësi për të hyrë në uebfaqet tuaja të preferuara. Duke e pajisur veten me shërbimin tonë falas VPN të Kilit, ju mund të përdorni internetin si ishte menduar të ishte – pa asnjë pengesë rrugore!

Lidhja pa mbytje

A e dini se ISP-të rrisin shpejtësinë e Internetit bazuar në aktivitetet tuaja në internet? Kili VPN siguron maskimin e AES 256-bit dhe maskimin e adresave IP në mënyrë që ata të mos mund të përdorin Inspektimin e Paketave të Thella (DPI) për të kuptuar se çfarë jeni duke bërë në Internet.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumëfishta njëkohësisht me KPV-në më të mirë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Kili

Kili VPN

A është legal VPN në Kili?

Edhe pse qeveria Kilian ishte përfshirë më parë në monitorimin e veprimtarive në mediat sociale të qytetarëve të tyre, përdorimi i VPN-ve është akoma i ligjshëm.

Si të merrni një adresë IP kilian me një VPN?

Vetëm ndiqni këto hapa të thjeshtë. Merrni një llogari PureVPN, shkarkoni aplikacionin në çdo pajisje dhe regjistrohuni duke përdorur letrat kredenciale. Tani, filloni VPN-në tonë, lidheni me një server VPN të Kilit dhe voila!

Si të gjeni Netflix Amerikan në Kili?

Shtë një zgjidhje e sigurt dhe pa probleme për të hyrë në bibliotekën më të madhe të Netflix. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkarkoni pa pagesë shtesën tonë VPN për Chrome dhe Firefox dhe të zgjidhni Netflix SHBA nga faqja e faqeve të njohura.

Serverët tanë amerikanë

Ne krenohemi me një grup të madh prej 2,000 serverash VPN, të shpërndarë në 180 vende. Ai përfshin SHBA dhe rajonet përreth. Lidhuni me vendndodhjen e serverit sipas zgjedhjes tuaj dhe merrni sigurinë dhe privatësinë e internetit.

 • SHBA
 • Kanadë
 • Meksikë
 • Guatemala
 • El Salvador
 • Honduras
 • Porto Riko
 • Dominica
 • Barbados
 • Republika Domenikane
 • Haiti
 • Ishujt Kajman
 • Bermuda
 • Ishulli i Virgjër Britanik
 • Belize
 • Kosta Rika
 • Aruba
 • Argjentinë
 • Brazil
 • Kili
 • Kolumbi
 • Ekuador
 • Peru
 • Panama
 • Bolivi
 • Paraguaj
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map