Karakteristikat e PureVPN

Bërja e sigurisë dhe lirisë e arritshme për këdo, kudo tjetër!

  • Siguria e internetit
  • Privatësia e Internetit
  • Liria e Internetit
  • 10 Logins Multi
  • pajtueshmëri
  • Karakteristikat themelore
  • Merrni PureVPN

Siguria e internetit

Armoni pajisjet tuaja me sigurinë më të mirë të internetit të mundshme për t’i mbajtur ato të mbrojtur nga çdo kërcënim.

Kriptimi 256-bit

PureVPN punëson shifrimin më të lartë të klasës ushtarake 256-bit për të mbrojtur të dhënat tuaja.

Sigurt Wi-Fi

Aktivizoni funksionin për të shkaktuar automatikisht VPN sapo të lidheni me ndonjë WiFi të pasigurt.

Port Forwarding (shtoni në)

Shtesa Port Forwarding e PureVPN siguron një shtresë të shtuar të sigurisë për të ndaluar hakerat të shfrytëzojnë zbrazëtirat.

VPN Kill Switch

Switch Kill Internet i PureVPN është një buton i sigurt për të siguruar që privatësia juaj mbetet e paprekur në çdo kohë.

IP e përkushtuar (shtoni në)

PureVPN ofron shtesë shtesë të dedikuar IP për njerëzit që duan kontroll të plotë mbi reputacionin e tyre në internet.

Mbrojtja DDoS (shtoni në)

Shtesa e mbrojtjes PureVPN DDoS është e aftë të mposht sulmet më komplekse DDoS për mbrojtjen përfundimtare.

Privatësia e Internetit

PureVPN ju ndihmon të mos lini gjurmë pas, ndërsa kërkoni në internet!

Masifikimi i adresave IP

Mbani IP-në tuaj të vërtetë të fshehur në mënyrë të sigurt ndërsa shfletoni internetin me intimitet të plotë.

Surfing Anonim

Ju mbeteni plotësisht anonimë duke marrë një IP anonim nga rajoni i zgjedhjes suaj.

Mbrojtja e rrjedhjeve DNS

Merrni siguri të padepërtueshme për të dhënat dhe pajisjet tuaja dhe ndaloni rrjedhjet e DNS me karakteristikat unike të PureVPN.

Mbrojtja e rrjedhjeve IPv6

Keni frikë nga një rrjedhje IPV6? Mos shqetësoni sepse PureVPN ofron mbrojtje nga rrjedhja IPV6 me aplikacionin e saj të Windows.

Mbrojtja e rrjedhjeve në internet RTC

Mbroni dhe ndaloni rrjedhjen e IP-së tuaj të vërtetë në faqet e internetit përmes veçorisë së mbrojtjes së rrjedhjeve WebRTC.

iOS VPN në Kërkesë

Përdorni lidhjen tuaj ISP dhe lidhjen e koduar VPN në të njëjtën kohë përmes funksionit iOS on Demand.

Liria e Internetit

Qasja në faqet e internetit, transmeton lirshëm, mbetet e sigurt nga hakerat & mbaj intimitetin tënd të paprekur!

P2P VPN

Ju merrni një shërbim të aktivizuar P2P me serverë të përkushtuar dhe shumë të optimizuar për ndarjen e skedarëve P2P.

Qasja në faqet e kufizuara

Merrni qasje në internet të pakufizuar me PureVPN.

Serverë të përkushtuar streaming

Do të jeni të kënaqur të dini se PureVPN ka dedikuar serverë të optimizuar për transmetim super të shpejtë.

Mbrojtja P2P

Merrni përvojën më të sigurt për ndarjen e skedarëve dhe P2P me veçorinë tonë të Sigurt P2P.

Shpejtësi ultra e shpejtë

Të gjithë serverët në rrjetin tonë mbështesin shpejtësinë e lidhjes 10Gbit për një lidhje ultra të shpejtë.

Mposhtni ISP duke goditur

Ju merrni një server të pakufizuar duke u zhvendosur për t’ju anonimizuar, kështu që ISP-ja juaj nuk është në gjendje të ngacmojë shpejtësinë tuaj të internetit.

IMG

10 Multin-Logins për shtëpiake

PureVPN kujdeset për familjen e saj të përdoruesve. Accountdo llogari PureVPN mbështet 10 multi-logins për të siguruar që e gjithë familja juaj të mbetet e mbrojtur.

Merrni Garancinë e Kthimit të Parave nga PureVPN 31-Ditë

PureVPN punon në të gjitha pajisjet tuaja

PC, smartphone, ruter, Smart TV, Amazon Fire Stick ose Kodi; PureVPN i mbështet të gjithë.

Aplikime për desktop

Aplikacionet tona desktop për Windows dhe Mac ofrojnë karakteristika më të larta për lidhjen pa probleme.

Aplikime Mobile

Aplikacionet tona inteligjente për Android dhe iOS garantojnë mbrojtjen e të dhënave tuaja gjatë gjithë kohës.

Zgjatjet e shfletuesit

Zgjatjet tona Firefox dhe Chrome ofrojnë një funksionalitet të thjeshtuar të PureVPN.

router

Apleti ynë i dedikuar për ruterët merr telashe nga konfigurimi i PureVPN në ruterin tuaj.

televizor & Devices

Ne kemi një aplikacion të dedikuar për TV Smart që të mund të keni të gjithë lirinë e internetit në TV tuaj.

Konsolet e lojrave

Shërbimi ynë ofron një përvojë më të zhytur në lojëra me vonesë të zvogëluar dhe herë ping.

Karakteristikat themelore

Nga kriptimi tek protokollet tek teknologjia kryesore; tiparet e ofruara nga PureVPN ju mbrojnë 24/7.

Aplikacione të Lehta për t’u përdorur

Ju merrni aplikacione inteligjente, super miqësore, me gjithçka vetëm një klik larg.

2,000+ Server në 180+ Vendndodhje

PureVPN paketon një grup të madh prej 300,000+ IP me 2,000+ server në 140+ vende.

Qasuni te të gjithë serverët

Ju duhet të përdorni çdo server pa marrë parasysh planin e paketës që ju zgjidhni.

Gjerësia e Pafund e VPN

Shkarkoni, shfletoni ose transmetoni; ju mbeteni pa merak pasi nuk ka kufij të të dhënave.

Ndarja e tunelit

Ju mund të zgjidhni që të dhënat për të dërguar përmes VPN dhe cilat për t’i dërguar përmes ISP-së tuaj.

24-Mbështetje Chat Live

Dita ose nata, shiu ose shkëlqimi; Përfaqësuesit e përkrahjes miqësore të PureVPN janë gjithmonë, LIVE.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me