Japoneze VPN falas

Shikoni përmbajtje japoneze dhe ndërkombëtare nga kudo

 • 7 ditë gjyq falas
 • Merrni VPN falas Japoni
 • Lidhje e lehtë me serverin japonez
 • Fshihni identitetin tuaj online

Japonia VPN japoneze falas VPN

 • Servers Japoneze
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni një Adresë IP Japoneze

PureVPN është mënyra më e përshtatshme për të marrë një adresë IP falas japoneze. Ne mirëmbajmë një rrjet shumë të optimizuar prej 2,000 serverash në 141 vende të botës, nga të cilat 6 janë me qendër në kryeqytetin e Japonisë, Tokio.
Serverët tanë VPN në Japoni nuk kanë ndonjë kapak të bandës, duke ju lejuar të shkarkoni, transmetoni dhe shfletoni aq sa dëshirojnë. Me VPN-në tonë, ju keni qasje të pakufishme në qindra adresa IP Japoneze, pavarësisht nga vendndodhja juaj.

ne premtim ju!

Qasja në çdo përmbajtje

Ju mund të përdorni lehtësisht shërbime streaming, siç janë Netflix, Foxtel dhe Amazon Prime në Japoni. Në mënyrë të ngjashme, nëse udhëtoni ose jetoni jashtë vendit, nuk do të jeni në gjendje të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar vendase. Ju do të keni nevojë për një adresë IP Japoneze, dhe këtu ndihmon VPN jonë e besueshme e Japonisë.

Maskimi i identitetit të pamatshëm

Ju vazhdimisht po gjurmoheni në internet nga qeveria dhe reklamuesit. Nëse doni të mbani sekret identitetin tuaj të vërtetë, mos kërkoni më larg se PureVPN. Ne zëvendësojmë adresën tuaj origjinale të IP-së me një anonim dhe sigurojmë të gjithë trafikun tuaj me kriptimin AES 256-bit.

Parandalimi i rrëzimit të ISP

ISP-të ngadalësojnë lidhjen tuaj të Internetit kur përfshiheni në aktivitete të konsumimit të bandës së lartë si transmetimi. Ai fsheh seancat tuaja të shfletimit nga ISP – nëse nuk dinë se çfarë po bëni në internet, ata nuk mund t’ju rrëzojnë!

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumëfishta njëkohësisht me VPN më të mirë për Japoninë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

4 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Japoninë

Japonia VPN

A kam nevojë për një VPN për Japoninë?

Po, nëse doni një intimitet në internet në internet. Ju duhet të përdorni një VPN për të fshehur identitetin tuaj dhe për të siguruar informacionin tuaj.

A është legal VPN në Japoni?

Megjithëse ka disa aktivitete që janë objekt i ndëshkimit, nuk ka raporte të besueshme që qeveria praktikon çdo censurë në internet. Prandaj, nuk ka asnjë raport që shërbimet VPN janë të paligjshme në Japoni.

Si mund të marr një VPN Japoni?

Vetëm ndiqni këto hapa të thjeshtë:
1. Regjistrohu në PureVPN
2. Shkarkoni falas aplikacionin në pajisjen tuaj të zgjedhur
3. Hyni me kredencialet tuaja.
4. Tjetra, Lidhuni me një server VPN të Japonisë, dhe kjo ka të bëjë me të!

Si mund të shikoj Netflix të SHBA në Japoni?

Mënyra më e thjeshtë për të parë Netflix të SH.B.A. në Japoni është të shkarkoni falas programin tonë në shfletuesit tuaj si Firefox ose Chrome. Regjistrim falas ose hyrje, pastaj shko te Uebfaqe Popullore skedar, dhe kliko Netflix US.

Rrjeti i Serverëve tanë të Paqësorit të Azisë

Këtu janë serverët tanë vetëm për rajonin e Azisë Paqësorit. Ju gjithashtu mund të shikoni listën tonë të plotë të serverëve.

 • Afganistan
 • Armeni
 • Azerbaixhan
 • Bangladesh
 • Bahrain
 • Combodia
 • Kinë
 • Gjeorgji
 • Hong Kong
 • Indi
 • Indonezi
 • Japoni
 • Zelanda e Re
 • Kuwait
 • Korea e jugut
 • Malaysia
 • Macau
 • Mongoli
 • Pakistan
 • Filipinet
 • Qatar
 • Arabia Saudite
 • Singapore
 • Sri Lanka
 • Taiwan
 • Tajlandë
 • Emiratet e Bashkuara Arabe
 • Uzbekistan
 • Vietnam
 • Australi
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me