Irlanda VPN falas


Irlanda VPN falas

Qasja në përmbajtjen tuaj të preferuar të Irlandës me VPN më të mirë të Irlandës

 • Thjesht për t’u lidhur me Irlandën Server
 • Merrni Adresa IP falas Irlandeze
 • Ju Bëni Anonim dhe të Sigurt
 • Mbrojtja e rrjedhjeve në WebRTC

Irlanda VPN falas VPN Irlandeze


 • Servers të Irlandës
 • Premtimi ynë!
 • Njerëzit gjithashtu pyesin

Merrni një Adresë IP Irlandeze

Dëshironi të merrni një adresë IP falas Irlandeze nga ndonjë vend? Irlanda VPN ju ka mbuluar. Ne zotërojmë dhe mirëmbajmë një rrjet të gjerë prej 2,000 serverash në 141 vende të botës, nga të cilat 18 janë të vendosura në Kryeqytetin e Irlandës, Dublin.
Serverët tanë VPN në Irlandë janë optimizuar vazhdimisht nga profesionistë të brendshëm për të ofruar shpejtësi të shpejtë. Për më tepër, nuk ka kufizime në gjerësinë e bandës për të penguar përvojën tuaj të shkarkimit ose transmetimit.

ne premtim ju!

Siguria publike Wi-Fi

Do të takoni shumë pika të nxehta publike Wi-Fi në Irlandë, por shumica e tyre janë të hapura dhe i lini të dhënat tuaja të prekshme nga vjedhjet. Ireland VPN, pasi të jetë aktivizuar, përdor encryption AES 256-bit për të mbajtur të dhënat tuaja të sigurta nga sytë e prishjes në rrjete të tilla.

Parandalimi i ruajtjes së të dhënave

Në Irlandë, ISP-të duhet të ndjekin dhe ruajnë aktivitetet tuaja në internet në mënyrë që ato të kontrollohen nga agjencitë qeveritare. Por të gjitha këto të dhëna duhet të mbeten private, jo? Mos u shqetësoni, sepse VPN më e mirë irlandeze jo vetëm që fsheh identitetin tuaj dhe trafikun nga ISP-të, por gjithashtu kufizon edhe agjencitë qeveritare të ndjekin ju.

Qasja në Shërbimet Irlandeze të Streaming

Irlanda është shtëpi e shumë shërbimeve të njohura të transmetimit të tilla si 3Player, Aertv dhe RTÉ. Sidoqoftë, këto nuk mund të arrihen nga jashtë vendit pasi ato janë të bllokuara nga rajoni. Me Irlandën VPN, ju lehtë mund të kaloni vendndodhjen tuaj virtuale në Irlandë dhe të shikoni përmbajtje vendase sikur të ishit atje.

Aplikacionet PureVPN janë në dispozicion për

Lidhu me 10 pajisje të shumta njëkohësisht me Irlandën VPN më të mirë. Isshtë gjithashtu në përputhje me tastierat që përfshijnë SmartTV, Kodi, Amazon zjarr, Chromecast, Routers, kompjuterë dhe pajisje të tjera Smart.

Windows

mushama

android

iOS

3 pyetjet kryesore që njerëzit bëjnë rreth përdorimit të një VPN për Irlandën

VPN për Irlandën

A funksionon PureVPN në Irlandë?

Po, e bën. PureVPN ka serverë VPN në Irlandë që jo vetëm ndryshojnë adresën tuaj origjinale të IP por edhe encryptojnë të gjithë trafikun tuaj. Rezultati? Një përvojë shfletimi vërtet private dhe e sigurt!

Vshtë VPN Legal në Irlandë?

Absolutisht! Edhe pse qytetarët duhet të përballen me ndonjë censurë, aktualisht nuk ka asnjë ligj që ndalon përdorimin e VPN-ve në Irlandë.

Si të merrni një adresë IP Irlandeze me një VPN?

Shtë një copë tortë. Thjesht pajtohuni në PureVPN, shkarkoni aplikacionin në pajisjen tuaj të preferuar dhe regjistrohuni duke përdorur letrat kredenciale. Tani, lidheni me një server irlandez VPN dhe kjo është gjithçka!

Serverët tanë evropianë

Përveç serverëve evropianë të listuar këtu, ne zotërojmë gjithashtu mbi 2,000 serverë VPN në 140 vende dhe 180 qytete. Gjeni vendndodhjen e serverit që dëshironi të bashkoheni dhe merrni një adresë IP lokale nga kudo.

 • Britani e Madhe
 • Shqipëri
 • Austri
 • Belgjikë
 • Bosnja
 • Bulgari
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarkë
 • Estoni
 • Finlandë
 • Francë
 • Gjermani
 • Greqi
 • Hungari
 • Islandë
 • Ishulli i Manit
 • Itali
 • Letoni
 • Lituani
 • Luksemburg
 • Maltë
 • Moldovë
 • Mali i Zi
 • Monaco
 • Holandë
 • Norvegji
 • Poloni
 • Portugali
 • Rumani
 • Serbia
 • Slovakia
 • Sllovenia
 • Spanjë
 • Suedi
 • Switzerland
 • Turqi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map